Investavimo platformos

Puikiai suprantame, kad kiekvieno iš mūsų investavimo kelias yra individualus, tačiau savarankiškai susipažinti su užsienio investavimo platformų siūlomomis paslaugomis, konsultuotis įvairiais klausimais ir sulaukti pagalbos ne visada yra taip paprasta. Norint pradėti investuoti reikia atsirinkti finansų tarpininką ir savo vardu atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą.

Vertybinių popierių (VP) sąskaita – tai sąskaita, skirta apskaityti ir saugoti vertybinius popierius bei atlikti įvairias operacijas: pirkti, parduoti, įkeisti bei vykdyti kitas vertybinių popierių operacijas Lietuvos ir/ar užsienio vertybinių popierių rinkose.

Prieš pasinaudodami mūsų teikiamomis paslaugomis prašome paspausti žemiau esančią nuorodą ir perskaityti Lietuvos banko puslapyje esančią aktualią infomaciją, o turimus klausimus užduoti mums.

Investavimas: nuo ko pradėti?

1. Lietuvos banko gidas investavimo pradžiai : https://www.lb.lt/lt/investavimas-nuo-ko-pradeti
2. Myriad capital investavimo mokymai
3. Myriad capital Investavimo videoteka

Investavimo platformos

Pagrindiniai Myriad capital pristatomi finansų tarpininkai (Partneriai) – aktyvių investuotojų pamėgtas “Interactive Brokers” su savo sukurta investavimo platforma “Trader Workstation” (TWS) bei Danijos investicinis bankas „Saxo Bank A/S“ per savo investavimo platformą “SaxoTraderGO” suteikiantis prieigą prie visų pasaulio rinkų patraukliomis sąlygomis.

Vertybinių popierių sąskaitos yra atidaromos tiesiogiai pas šiuos finansų tarpininkus. Vertybinių popierių prekybai vykdyti internetu naudojamos investavimo platformos. Myriad capital veikia kaip šių partnerių nepriklausomas pristatantysis tarpininkas (angl.: “Introducing Broker”).

PALYGINKITE INVESTAVIMO PLATFORMAS

Investavimo platformų galimybės

Prisijungę prie atitinkamos investavimo platformos, galėsite: sužinoti vertybinių popierių kainas ir rinkos tendencijas, skaityti užsienio rinkų ir biržų naujienas, apžvalgas, įmonių tyrimus, matyti ir analizuoti informaciją apie visus savo turimus vertybinius popierius.

Investavimo platformos suteikia ne tik prieigą prie tradicinių finansinių instrumentų (įvairių valstybių emitentų akcijų ir obligacijų), tačiau ir prie valiutų rinkos bei išvestinių finansinių priemonių. Yra galimybė valdyti riziką ateities sandoriais, sudaryti sandorius ne tik biržoje prekiaujamais instrumentais, pasiekti užbiržinius (OTC) pasirinkimo sandorius, pinigų srautų skirtingas valiutų rizikas galima valdyti išankstiniais sandoriais. Jeigu turite poreikį naudotis finansiniu svertu arba savo investicijų valdymui norite pasitelkti papildomus instrumentus, galite pasidomėti CFD* kontraktų (contracts for difference) teikiamomis savybėmis.

Pagalba naudojantis investavimo platformomis

Esame pasirengę jums teikti techninę pagalbą lietuvių ir anglų kalbomis, todėl galėsite didžiausią laiko dalį skirti savo investiciniams sprendimams. Myriad capital paslaugų įkainiai skiriasi nuo “Interactive Brokers” grupės ir „Saxo bank” įmonių paslaugų įkainių, kuriuos galite rasti ir palyginti bendrovių interneto svetainėse.

Nepamirškite

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie Myriad capital teikiamas paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pasinaudoti Myriad capital teikiamomis paslaugomis, pirkti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.

Prieš priimdami sprendimą investuoti į konkrečias finansines priemones, turite patys ar padedami konsultantų įvertinti savo investavimo tikslus, priimtiną riziką ir kitas Jums reikšmingas aplinkybes, taip pat įvertinti, kad, esant infliacijai, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo Myriad capital ir / ar partnerių valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė. Jei investuojate į finansines priemones užsienio valiuta, keitimo kursų pokyčiai gali turėti įtakos Jūsų investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti visas reikšmingas rizikas ir investuoti tik tuo atveju jei, tas rizikas suvokiate ir jos yra Jums priimtinos. Papildomos informacijos galite gauti atvykę pas mus šiame puslapyje nurodytais kontaktais.

* – Atkreipiame dėmesį, jog CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus, taikant finansinį svertą. ESMA duomenimis, 74-89 proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų praranda pinigus, prekiaujant CFD. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.