Savaitės rinkų apžvalga (11.15 – 11.19)

Image

JAV

Praėjusią savaitę pagrindiniai JAV indeksai vėl užsidarė visų laikų aukštumose. Palyginimui šiais metais S&P 500 yra pakilęs apie 25 proc. su tik dviem korekcijomis, kurios siekė vos 5 proc. Tokio dydžio korekcijos yra laikomos itin mažomis žvelgiant į šio indekso istorinius duomenis (lentelė apačioje). Visgi, nors investuotojus džiugina labai geri III ketv. įmonių pelnų rezultatai, tačiau vis dažniau spaudoje atkreipiamas dėmesys į didėjančią infliaciją bei koronaviruso infekcijų didėjimą, dėl kurių Austrija nuo 22 d. įveda visuotinį karantiną, o Vokietija jau užsiminė apie panašius planus.

Image
S&P 500 indekso didžiausi metiniai kritimai

Iš JAV politinės pusės laukiama kada J. Bidenas paskelbs sprendimą dėl naujojo FED vadovo. Šis žadėjo apie tai paskelbti dar praėjusią savaitę tačiau to nepadarė. Į FED vadovo vietą pretenduoja dabartinis vadovas J. Powell, kurio kadencją baigsis vasario mėnesį. Pagrindine jo konkurente laikoma Fed valdybos narė L. Brainard.

Tuo tarpu III ketv. ketvirčio rezultatus jau buvo paskelbė daugiau nei 92% į pagrindinį JAV akcijų indeksą S&P 500 įtrauktų kompanijų. Iš jų, 81% pelno akcijai rezultatai pranoko analitikų lūkesčius, tuo tarpu pajamų atžvilgiu – 75%. Bendras vidutinis trečio ketvirčio bendrovių metinis pelno akcijai augimas kol kas sudaro 39,1%. Jeigu šis rodiklis nepasikeis, tai bus trečias geriausias ketvirčio metinis pelnų augimo tempas nuo 2010 metų (tuomet FactSet pradėjo rinkti šiuos duomenis). Rugsėjo 30 dieną analitikai prognozavo, kad vidutinis pelno akcijai augimo tempas sieks 27,4%.

JAV ekonominiai rodikliai

Kaip ir didžiųjų šalies mažmenininkių, taip ir visos JAV mažmeninės prekybos sektoriaus rezultatai pranoko ekonomistų prognozes. Paskelbta, jog mažmeninės prekybos apyvartos apimtys spalio mėnesį, lyginant su rugsėju, išaugo 1,7%. Rugsėjo mėnesį augimas siekė 0,8%, o ekonomistai prognozavo, kad praėjusį mėnesį jis sieks 1,2%. Spalio rezultatas buvo geriausias per pastaruosius septynis mėnesius. Vartotojai jau pradeda ruoštis šventiniam laikotarpiui, taip pat dėl išaugusių naftos kainų padidėjo išlaidos ir kuro atžvilgiu.

Image
JAV mažmeninės prekybos augimo pokyčiai (mėn./mėn.). Šaltinis: tradingeconomics.com

Spalio mėnesį pradėtų statyti gyvenamųjų namų skaičius JAV krito iki 1,52 mln. (sumetinta, t.y. padauginta iš 12). Tai mažiausiai nuo šių metų balandžio. Ekonomistai tikėjosi, kad skaičius sieks 1,58 mln. Spalis buvo jau trečias mėnesis iš eilės, kai naujai pradėtų statybų apimtys mažėjo. Tam neabejotinai turi įtakos išaugusios žaliavų kainos, taip pat darbuotojų trūkumas. Taip pat paskelbta, jog per praėjusią savaitę (baigėsi lapkričio 12 d.) JAV išduotų būsto paskolų apimtys krito 2,8%.

Image
JAV pradėti statyti gyv. namai (sumetinta, x12). Šaltinis: tradingeconomics.com

JAV Įmonės

Šiais metais tarp į S&P 500 įtrauktų kompanijų geriausiai pagal kainos prieaugį iki šiandien atrodo energetikos sektoriaus bendrovės Devon Energy akcijos, kurių kaina nuo metų pradžios pakilo net 169,3%. Antroje vietoje taip pat rikiuojasi energetikos sektoriaus atstovė – Marathon Oil, kurios vertybinių popierių kaina yra šoktelėjusi 150%. Bendrai tarp visų 25 geriausiai atrodančių S&P 500 akcijų, šiais metais dominuoja energetikos kompanijos. Tai stipriai pabrangusių naftos, gamtinių dujų ir kitų energijos išteklių rezultatas. Iš didžiųjų pagal rinkos kapitalizaciją bendrovių labiausiai išsiskiria „nesustabdoma“ Nvidia, kurios akcijos šiais metais pabrango jau 132,78%. Bendrovė pagal kainos pokytį užima pirmą vietą tarp Nasdaq 100 kompanijų ir trečią tarp S&P 500 bendrovių. Toks kainos šuolis atrodo dar įspūdingiau įvertinus ir kompanijos kapitalizaciją, kuri šiuo metu sudaro apie 760 mlrd. USD. Nvidia akcijų brangimas nėra atsitiktinis – kompanijos pardavimai praėjusį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, išaugo net 68%. Tai daugiausiai tarp didžiųjų JAV technologijų bendrovių. Palyginimui, visų S&P 500 kompanijų pajamos per atitinkamą laikotarpį vidutiniškai augo 14%.

Biurų nuomos kompanija WeWork pirmą kartą paskelbė ketvirčio finansines ataskaitas po to, kai praėjusį mėnesį įvyko jos debiutas akcijų biržose susijungus su specialios paskirties kompanija (SPAC). WeWork per trečią ketvirtį patyrė 802,4 mln. USD nuostolių arba 4,54 USD nuostolių akcijai. Prieš metus per tą patį ketvirtį nuostoliai siekė 941,3 mln. USD. Pajamos per metus krito 18,5% iki 661 mln. USD praėjusį ketvirtį. Pasak bendrovės, ketvirčio pabaigoje (rugsėjo 30 d.) užimtų nuomojamų individualių darbo vietų ir įmonėms skirtų biurų dalis siekė 59%. Tai 9% daugiau nei tuo pačiu laiku 2020 metais. WeWork nekilnojamo turto portfeliui priklauso 764 biurų lokacijos 38-os pasaulio valstybėse. Biuruose įrengta 932 tūkst. darbo vietų.

Walmart praėjusį ketvirtį uždirbo 3,11 mlrd. USD grynojo pelno. Prieš metus per tą patį ketvirtį pelnas buvo didesnis ir siekė 5,14 USD. Tuo tarpu pajamos per metus išaugo. Per trečią ketvirtį Walmart sugeneravo 140,53 mlrd. USD siekiančius pardavimus. Tai 5,82 mlrd. USD daugiau nei per tuos pačius tris mėnesius praėjusiais metais. Pakoreguotas pelnas, tenkantis vienai akcijai, siekė 1,45 USD. Analitikai prognozavo, kad pelnas akcijai sudarys 1,38 USD, o pardavimai – 135,43 mlrd. USD. Lyginant su trečiu praėjusių metų ketvirčiu, Walmart fiksavo 8% išaugusius e-komercijos pardavimus. Dėl sutrikdytos logistikos stiprokai krito tarptautinių pardavimų apimtys, kurios praėjusį ketvirtį siekė 23,6 mlrd. USD . Tai 20,1% mažiau nei prieš metus. Walmart paskelbė ir apie visų metinių rezultatų prognozių gerinimą. Bendrovė prognozuoja, kad visų metų pakoreguotas pelnas, tenkantis vienai akcijai, sieks 6,40 USD (anksčiau 6,20 – 6,35 USD). Analitikai prieš paskelbiant rezultatus prognozavo, kad pelnas akcijai turėtų sudaryti 6,34 USD.

Didžiausias JAV statybinių medžiagų, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas Home Depot per praėjusį ketvirtį (baigėsi spalio 31 d.) uždirbo 4,13 mlrd. USD pelno arba 3,92 USD pelno akcijai. Tai 0,7 mlrd. USD daugiau nei per tris šiuos tris mėnesius prieš metus ir gerokai daugiau nei prognozavo analitikai, kurie laukė 3,38 USD pelno akcijai. Pajamos per metus išaugo 9,8% iki 36,82 mlrd. USD. Buvo tikėtasi, kad ketvirčio pardavimai sieks 34,95 mlrd. USD.

Paskelbti technologijų bendrovės Nvidia rezultatai pranoko analitikų lūkesčius. Kompanija per trečią ketvirtį sugeneravo 50% didesnius pardavimus nei per tą laikotarpį prieš metus. Jie siekė 7,1 mlrd. USD. Nvidia uždirbo 2,46 mlrd. USD grynojo pelno arba 1,17 USD pakoreguoto pelno akcijai. Analitikai prognozavo, kad bendrovės pelnas akcijai praėjusį ketvirtį sieks 1,08 USD, o pajamos sudarys 6,81 mlrd. USD. Rugpjūtį pati Nvidia prognozavo, kad trečią ketvirtį pardavimai sieks 6,66 – 6,94 mlrd. USD. Vaizdo plokščių gamintoja tikisi, kad per paskutinius tris šių metų mėnesius bus sugeneruotos 7,25 – 7,55 mlrd. USD siekiančios pajamos. Analitikai prieš vakarykštes naujienas tikėjosi, kad jos sieks 6,89 mlrd. USD, tad paskelbti ir rezultatai ir prognozės buvo geresni nei lūkesčiai.

Alibaba pajamos, lyginant su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus, išaugo 29%, pelnas akcijai sumažėjo 38%. Alibaba nuvylė ir sumažinusi dabartinio ketvirčio prognozes. Kompanija prognozuoja, kad pardavimai bus išaugę 20 – 23%, kai anksčiau buvo prognozuojama, kad augimo tempas sieks bent 29,5%. Vartojimo augimo tempo sulėtėjimas pastebimas ne tik Alibaba, bet ir visos Kinijos ekonomikos atžvilgiu. Spalio mėnesį skelbta, jog šalies bendrasis vidaus produktas trečią ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, augo 4,9%, kai buvo laukta 0,3 procentinio punkto spartesnio tempo.

Vienas iš pozityviausiai Tesla perspektyvų atžvilgiu nusiteikęs investicinės bendrovės Wedbush analitikas D. Ives padidino tikslinę rekomendacinę akcijos kainą nuo 1100 iki 1400 USD. Tai didžiausias tikslinis Tesla akcijos kainos lygis tarp visų 41 bendrovę viešai sekančių bankų ir investicinių bendrovių analitikų. Tokią pačią tikslinę rekomendacinę kainą yra nustatęs ir Jefferies analitikas P. Houchois. D. Ives toliau itin teigiamas vertina Tesla galimybes Kinijos rinkoje. Analitikas prognozuoja, kad šioje šalyje Tesla bus elektromobilių rinkos lyderė. Skaičiuojama, kad kitais metais iš visų Kinijoje parduodamų elektromobilių Tesla dalis sudarys 40%. Iš 41 Tesla sekančio analitiko, 15 rekomendacija yra „pirkti“, 2 – „pralenks rinką“, 12 – „laikyti“, 3 – „nepralenks rinkos:, 9 – „parduoti. Vidutinė tikslinė rekomendacinė akcijos kaina – 839,75 USD.

[simple_subscribe_form]

Europa

Pagrindiniams Europos indeksams sekėsi prasčiau nei JAV dėl Austrijos praneštos žinutės apie įsigaliosiantį griežtą visuotinį karantiną nuo 22 d. Praėjus 10 dienų bus sprendžiama dėl jo pratęsimo. Šalyje jau kiek anksčiau buvo įvestas karantinas nevakcinuotiems gyventojams, tačiau dėl tolimesnio spartaus Covid-19 plitimo vyriausybė buvo priversta imtis dar griežtesnių priemonių. Tarp Europos Sąjungos valstybių šiuo metu visuotinas karantinas be Austrijos yra įvestas tik Latvijoje. Austrija taip pat planuoja nuo kitų vasario mėnesio įvesti privaloma skiepijimą. Per praėjusias septynias dienas šalyje buvo registruojama po daugiau nei 10 tūkst. naujų susirgimo atvejų per dieną. Austrijoje, kurioje gyvena apie 8,9 mln. gyventojų, yra vienas žemiausių vakcinacijos lygių tarp vakarų Europos valstybių – skaičiuojama, jog pilnai pasiskiepijusių yra 65,7% iš visos populiacijos.

Tuo tarpu euro kursas JAV dolerio atžvilgiu pasiekė nuo 2020 metų liepos mėnesio nematytas žemumas. Šį mėnesį euras nuvertėjo jau apie 2,3%, o nuo metų pradžios jo vertė prieš pagrindinę pasaulio rezervinę valiutą krito 7,5%. Stipresnį kritimą galima susieti tiek su naujienomis iš Austrijos, tiek su ECB prezidentės C. Lagarde komentarais. Pristatydama pranešimą Frankfurte vykstančiame Europos Bankininkystės Kongrese prezidentė teigė, jog ECB nereikėtų skubėti griežtinti monetarinės politikos. Pasak jos, pinigų politikų griežtinimas galimai sumažintų namų ūkių, kurie jau patiria šoką dėl kylančios infliacijos, pajamos, o tai paveiktų ir ekonomikos augimo tempą. Tikimybė, jog kitais metais galėtų būti keliamos bazinės palūkanos, yra maža. Pasak C. Lagarde, infliacija turėtų toliau kilti iki metų pabaigos, tačiau tolimesnio didesnio jos spaudimo vidutiniu laikotarpiu tikėtis nereikėtų.

Svarbu ir tai, kad apniukusioje Europos Sąjungos automobilių rinkos padangėje debesys ir toliau nesisklaido. Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA) paskelbė, jog spalio mėnesį regione buvo registruota 30,3% mažiau naujų automobilių nei per tą patį laikotarpį prieš metus. Tai jau ketvirtas mėnesis iš eilės, kai registracijų apimtys mažėja. Iš viso praėjusį mėnesį Europos Sąjungos šalyse buvo parduota 665 tūkst. naujų automobilių. Tai mažiausiai istorijoje per spalio mėnesį, kai asociacija pradėjo rinkti tokius duomenis. Didžiojoje dalyje regiono valstybių buvo fiksuoti dviženkliai pardavimų nuosmukiai, įskaitant keturias didžiausias rinkas: Italija (-35,7%), Vokietija (-34,9%), Prancūzija (-30,7%), Ispanija (-20,5%). Lietuvoje spalį registruota 1548 naujų automobilių. Tai yra 54,8% mažiau nei per tą patį mėnesį prieš metus.

Europos ekonominiai rodikliai

Remiantis patikslintais Eurostat duomenimis, euro zonos ekonomikos augimas trečią šių metų ketvirtį, lyginant su antru ketvirčiu, augo 2,2%. Antrą ketvirtį augimas siekė 2,1%. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, praėjusį ketvirtį euro zonos bendrasis vidaus produktas ūgtelėjo 3,7%. Europos Sąjungoje augimas atitinkamu laikotarpiu siekė 3,9%.

Image
Euro zonos, ES, JAV BVP augimo pokyčiai (per metus). Šaltinis: FactSet

Remiantis paskelbtais patikslintais Eurostat duomenimis, euro zonoje metinė infliacija spalio mėnesį siekė 4,1%. Tai 0,7 procentinio punkto daugiau nei rugsėjį. Prieš metus tą patį spalio mėnesį regione metinis vartotojų kainų indekso augimo tempas sudarė vos 0,3%. Daugiausiai, lyginant su praėjusiais metais, išaugo energetikos išteklių kainos. Tarp Europos Sąjungos valstybių, sparčiausias kainų augimas spalį buvo registruotas Lietuvoje (8,2%), Estijoje (6,8%), Vengrijoje (6,6%). Žemiausias metinis infliacijos lygis buvo fiksuotas Maltoje (1,4%), Portugalijoje (1,8%), Graikijoje ir Suomijoje (po 2,8%).

Image
Euro zonos metinė infliacija pagal šalis. Šaltinis: Eurostat

Europos įmonės

Išsiskyrė Nyderlandų buitinės technikos ir kitų įvairių prietaisų gamintojos Philips akcijos. Praėjusią savaitę JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) paskelbė, jog atliko patikrinimą bendrovės gamykloje JAV. FDA paprašė kompanijos atlikti daugiau papildomų testų, siekiant išsiaiškinti Philips gaminamų plaučių ventiliavimo prietaisų saugumą. Bendrovė jau anksčiau atšaukė nemažą kiekį pagamintų ventiliatorių dėl prietaisuose naudojamo galimai kenksmingo sveikatai plastiko. Philips jau buvo spėjusi pakeisti ir gamybos būdą bei dizainą, tačiau pasak FDA, tokie pokyčiai gali būti nepakankami. Nuo 2009 metų, kai Philips pradėjo gaminti šiuos prietaisus, su galimai kenksmingu plastiku, kuris suyra ir tampa toksiškas, buvo pagaminta 15 mln. vienetų. Philips akcijos šiais metais atpigo apie 15%. Bendrovė skelbė, jog dėl šios problemos bus prastesni ir finansiniais rezultatai.

Švedijos elektromobilių gamintoja Polestar, kuri yra patvirtinusi apie planus dėl susijungimo su specialios paskirties įmone (SPAC) Gores Guggenheim, pateikė svarbią atnaujintą informaciją JAV vertybinių popierių ir biržų komisijai (SEC). Susijungimo sandoris turėtų būti užbaigtas kitų metų pirmoje pusėje. Tokiu būdu Polestar akcijomis prekyba bus toliau vykdoma Nasdaq biržoje. Bendrovė prognozuoja, kad iki 2025 metų pabaigos metiniai automobilių pardavimai sieks 290 tūkst. Palyginimui, Tesla per pirmus tris šių metų ketvirčius pristatė 627,35 tūkst. automobilių. Polestar tikisi, jog kompanijos gaminamus automobilius iki 2023 metų bus galima išvysti 30 pasaulio valstybių. 2020 metais šalių skaičius siekė 10, o šiuo metu bendrovės automobiliai parduodami 14 šalių. Kitų metų pirmoje pusėje Polestar planuoja pardavimų plėtrą Ispanijoje, Portugalijoje, Airijoje. Specialios paskirties bendrovės Gores Guggenheim akcijos po naujienų šiandien stipriai brangsta.

Stipriau brango Jungtinės Karalystės mobiliojo ryšio operatorės Vodafone vertybiniai popieriai. Bendrovė pagerino visų metinių rezultatų prognozes. Prognozuojama, kad 2022 finansinių metų pakoreguota EBITDA sieks 15,2 – 15,4 mlrd. EUR. Tai 0,2 mlrd. EUR daugiau nei prognozuota anksčiau. Grynojo pinigų srauto apimtys turėtų siekti 5,3 mlrd. EUR. Pasak Vodafone, per pirmą 2022 finansinių metų pusmetį (baigėsi rugsėjo 30 d.) pakoreguotas EBITDA siekė 7,6 mlrd. EUR. Tai 6,5% daugiau nei per tą patį laikotarpį prieš metus. Gautų pajamų už paslaugas apimtys augo Vokietijos, Jungtinės Karalystės rinkose, tiesa, krito Italijoje bei Ispanijoje, kurioje pirmą ketvirtį dar buvo registruotas augimas. Iš viso per pirmą pusmetį bendrovė sugeneravo 19,01 mlrd. EUR siekiančius pardavimus. Tai 2,8% daugiau nei praėjusiais metais. Vodafone vadovas N. Read atkreipė dėmesį į tai, jog Ispanijos, Italijos, Portugalijos rinkose yra reikalinga konsolidacija.

Kitos rinkos

Turkijos centrinis bankas dar kartą sumažino bazines palūkanas. Palūkanos per vykusį lapkričio mėnesio susitikimą sumažintos 100 bazinių punktų iki 15%. Praėjusį mėnesį Turkijoje palūkanos buvo mažinamos 200 bazinių punktų, o rugsėjį dar 100 bazinių punktų. Tokio sprendimo rinkos dalyviai tikėjosi po to, kai anksčiau šalies prezidentas R. T. Erdogan atvirai pareiškė, jog kovos su didelėmis palūkanų normomis. Toks požiūris prieštarauja tradicinei ekonomikos teorijai, kuria vadovaujantis infliaciją siekiama suvaldyti keliant palūkanas. Turkijoje šiuo metu situacija sudėtinga. Infliacija pastaraisiais mėnesiais pasiekė beveik 20%, o vien per pastarąjį mėnesį Turkijos lira JAV dolerio atžvilgiu nuvertėjo 12,9%. Nuo metų pradžios jos kursas kritęs net 31,9%.

Image
Bazinių palūkanų pokyčiai Turkijoje. Šaltinis: tradingeconomics.com / Central of The Republic of Turkey

Ekonominiai rodikliai ir kiti įvykiai

Laikas///////RodiklisRezultatasPrognozė///Ankstesnis
Pirmadienis//
04:00🟧Kinijos spalio mėn. mažmenininkų pardavimai (metinis pokytis)4,9%3,8%4,4%
04:00🟧Kinijos spalio mėn. pramonės produkcijos indeksas (metinis pokytos)3,5%3,0%3,1%
04:00🟨Kinijos spalio mėn. nedarbo lygis4,9%4,9%4,9%
15:30🟧JAV lapkričio mėn. Niujorko gamybos sektoriaus indeksas30,920,419,8
Antradienis//
09:00🟧Jungtinės Karalystės liepos – rugsėjo mėn. nedarbo lygis4,3%4,5%4,5%
12:00🟨Patikslintas euro zonos III ketv. bendrasis vidaus produktas (ketv./ketv.)2,2%2,2%2,2%
15:30🟥JAV spalio mėn. mažmenininkų pardavimai (mėn./mėn.)1,7%1,2%0,7%
16:15🟨JAV spalio mėn. pramonės produkcijos indeksas (mėn./mėn.)1,6%0,9%-1,3%
Trečiadienis//
09:00🟧Jungtinės Karalystės spalio mėn. vartotojų kainų indeksas (metinis pokytis)4,2%3,8%3,1%
12:00🟨Galutinis euro zonos spalio mėn. vartotojų kainų indeksas (metinis pokytis)4,1%4,1%4,1%
15:30🟨JAV spalio mėn. išduoti gyv, namų statybos leidimai (sumetinta, x12)1,65 mln.1,63 mln.1,59 mln.
15:30🟨JAV spalio mėn. pradėti statyti gyv. namai (sumetinta, x12)1,52 mln.1,58 mln.1,56 mln.
17:30🟧JAV naftos atsargų pokyčiai per praėjusią savaitę (bareliais)-2,1 mln.1,0 mln.1,0 mln.
Ketvirtadienis
15:30🟧JAV lapkričio mėn. Filadelfijos gamybos sektoriaus indeksas39,022,35,5%
15:30🟧JAV bedarbių paraiškos per praėjusią savaitę268 tūkst.260 tūkst.267 tūkst.
Penktadienis
09:00🟧Jungtinės Karalystės spalio mėn. mažmeninikų pardavimai (mėn./mėn.)0,8%0,5%-0,2%
10:00🟧ECB prezidentės C. Lagarde pranešimas

Įmonių ketvirčio rezultatai

KompanijaIndustrijaRinkos kapitalizacija*EPS prognozėEPS rezultatas
Pirmadienis
time-after-hoursLucid Group, Inc.Automobiliai72,77 mlrd.-0,22-0,43
time-pre-marketTyson Foods, Inc.Maisto produktai30,33 mlrd.2,192,30
time-pre-marketWarner Music Group Corp.Muzika, pramogos24,99 mlrd.0,170,05
time-after-hoursAdvance Auto PartsAutomobilių dalys15,02 mlrd.2,783,21
time-after-hoursAxon EnterpriseGinklai11,09 mlrd.-0,071,17
Antradienis
time-pre-marketWalmart Inc.Mažmeninė prekyba413,92 mlrd.1,381,45
time-pre-marketHome Depot, Inc. Mažmeninė prekyba388,98 mlrd.3,383,92
Trečiadienis
time-after-hoursNVIDIA CorporationTechnologijos736,47 mlrd.1,081,17
time-after-hoursCisco Systems, Inc.Technologijos243,65 mlrd.0,720,82
time-pre-marketLowe’s Companies, Inc.Mažmeninė prekyba161,03 mlrd.2,302,73
time-pre-marketTarget CorporationMažmeninė prekyba123,98 mlrd.2,783,03
time-pre-marketTJX Companies, Inc. Mažmeninė prekyba82,93 mlrd.0,810,84
Ketvirtadienis
time-pre-marketAlibaba Group HoldingE-komercija455,02 mlrd.1,941,74
time-after-hoursIntuit Inc.Technologijos171,98 mlrd.0,191,53
time-after-hoursApplied Materials, Inc.Mikroprocesoriai138,96 mlrd.1,941,94
time-after-hoursPalo Alto Networks, Inc.Technologijos49,78 mlrd.1,571,64
time-after-hoursRoss Stores, Inc.Mažmeninė prekyba41,03 mlrd.0,771,09
Penktadienis
time-pre-marketFoot Locker, Inc.Mažmeninė prekyba5,61 mlrd.1,311,93
EPS (Earnings per share) – pelnas akcijai;
*2021.11.12 duomenys

Šis rinkodaros pranešimas parengtas, remiantis marketwatch.com, reuters.com, finance.yahoo.com, bloomberg.com, investing.com, forexfactory.com, investopedia.com, cnn.com, forbes.com pateikta informacija. MC neatliko informacijos patikrinimo, todėl negarantuoja jos teisingumo, išsamumo ir pan. Tai nėra asmeninio pobūdžio investavimo rekomendacija, nes rinkodaros pranešimas parengtas, nevertinant konkretaus asmens investavimo tikslų, rizikos tolerancijos, finansinės būklės ir pan. Informacija atspindi MC nuomonę jos pateikimo momentu ir gali bet kada pasikeisti. MC neįsipareigoja atnaujinti rinkodaros pranešime pateiktos informacijos. Rekomenduojame prieš pasinaudojant rinkodaros pranešime pateikta informacija pasitarti su nepriklausomais finansiniais patarėjais. Ši informacija yra skirta potencialiems investuotojams, kuriems priimtina aukšta rizika, jie gali prarasti 100% investuoto kapitalo ir tai neturės reikšmingos įtakos investuotojo (jo šeimos) įprastam gyvenimui. Investuotojui, siekiančiam aukštesnės grąžos, turi būti priimtinas aukštas finansinės priemonės kainos svyravimas. Ši informacija neskirta asmenims, kurie siekia investuotos sumos apsaugos, garantuotos ir/ar aiškiai numatomos investicijų grąžos.

Galbūt Jus sudomins šie straipsniai