Slapukų politika

Kartu su kitomis komercinėmis svetainėmis, mūsų Svetainė naudoja standartinę technologiją vadinamą „slapukais“ (angl. „Cookies“) (žr. paaiškinimą žemiau, „Kas yra slapukas?“) rinkti informaciją apie tai, kaip yra naudojama mūsų Svetainė. Slapukų surinkta informacija gali apimti apsilankymo datą ir laiką, peržiūrėtus puslapius, praleistą laiką mūsų Svetainėje, ir svetaines aplankytas prieš ir iš karto po mūsų Svetainės.

Mes naudojame žemiau nurodytus slapukus:

techniškai reikalingus: jie reikalingi eksploatuojant Svetainę, siekiant užtikrinti sėkmingą ir saugų prisijungimą bei Paslaugų teikimą;

funkcinius: prisiminti ir atpažinti, kai Jūs lankotės šioje Svetainėje ir Jūsų pasirinktus pasirinkimus bei nustatymus automatizuotam Svetainės personalizavimui;

analitinius: sekti Jūsų naršymo įpročius ir sukurti profilį kaip Jūs naudojatės Svetaine (apsilankymų skaičius, peržiūrėti puslapiai, apsilankymo laikas ir t.t.) ir naudotis šia informacija tobulinant Svetainę bei siekiant ją padaryti kuo efektyvesnę, pavyzdžiui, kad Jūs galėtumėte lengvai rasti to ko ieškote;

tikslinius: rinkti konkrečius duomenis apie Jūsų elgesį (interesus, pasirinkimus ir t.t.), siekiant užtikrinti tinkamus ir tikslinius sprendimus ar informaciją Jums.

Aukščiau paminėti slapukai bus arba sesijos slapukai, arba nuolatiniai slapukai:

Sesijos slapukai. Sesijos slapukai naudojami tik per interneto sesiją. Jie išnyksta iš Jūsų įrenginio, kai Jūs uždarote savo naršyklę arba išjungiate įrenginį.

Nuolatiniai slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų įrenginyje po to, kai Jūs uždarote savo naršyklę ar išjungiate įrenginį.

Kas yra slapukas?

Slapukai yra raidiniai skaitmeniniai identifikatoriai, kuriuos mes teikiame ir saugome Jūsų įrenginyje per Jūsų naršyklę, įrašų saugojimo tikslais. Kai kurie slapukai leidžia Jums lengviau naršyti mūsų Svetainėje, o kiti naudojami pagreitinti prisijungimo procesą ar leisti mums sekti Jūsų veiklą mūsų Svetainėje (žr. mūsų naudojamų slapukų aprašymą aukščiau). Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti aboutcookies.org.

Trečiųjų šalių slapukai

Mes naudojame trečiųjų asmenų slapukus peržiūrėti mūsų Svetainės statistiką, pavyzdžiui, „Google Analytics“. Norėdami atsisakyti „Google Analytics“, eikite į: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Mes naudojame šias priemones, kad padėtų mums gerinti mūsų Paslaugas, veikimą ir Svetainės lankytojų patirtį. Šie subjektai gali naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas teikiant savo paslaugas. Šie tretieji asmenys gali rinkti Jūsų įrenginio ID, IP adresą ar kitą informaciją apie Jūsų naudojimąsi Paslaugomis, kaip dalį jų mums teikiamos analitikos.

Kas jeigu nenorite slapukų?

Atidarant mūsų Svetainę Jums bus suteikta galimybė sutikti, kad mes galėtume patalpinti slapukus ir kitus panašius duomenis į Jūsų įrenginį, kaip tai paaiškinta aukščiau. Jeigu Jūs norite pašalinti esamus slapukus iš savo įrenginio, Jūs tai galite padaryti naudojant savo naršyklės nustatymus. Jei norite blokuoti tolimesnį slapukų talpinimą Jūsų įrenginyje, Jūs taip pat tai galite atlikti savo naršyklės nustatymuose.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad jei Jūs nesutinkate naudoti slapukų, ar ištrinate, ar blokuojate juos, tai turės įtakos Jūsų naršymo patirčiai, kadangi dalis Svetainės gali nebeveikti. Mūsų sistema pateiks slapukus, kai tik Jūs sutiksite, nebent Jūs nustatėte naršyklės nustatymus blokuoti slapukus.

Norėdami atnaujinti arba pakeisti savo sutikimą dėl slapukų spauskite čia.