Investavimas į indeksus

2020-04-02
Video
00:00
00:00
1:55:30

[00:00:04] Tai labas vakaras dar kartelį visiems gausiai susirinkusiems. šiandien sulaukiau pasiūlymų ir iš kolegų ir iš jūsų dalyvių veterinarų reiškia pakalbėti apie akcijų indeksus ir į ją vis labiau apie akcijų indeksus nes daug klausimų būtent sulaukiame dėl indeksų kaip investuoti į akcijų indeksus. Tai iš esmės galima patiems bandyti atkartoti indeksų portfelį bet geriausiai turbūt rinktis dėl to čia ir sujungtas tas bendras ir indeksų srityje nes į indeksus kaip ir kalbėsime kaip indeksus investuoti galima per itin Credit fondus. Pabandysiu kažkiek parodyti jums kaip susirasti tuos Sityje vieną kitą puslapį ir bendrai tiems kas naujokai nežinau. žinau kad daug naujų žmonių šiandien turime VB. Pabandysiu paaiškinti kas tas indeksas ir kas tas Jeffas. Mano tokia užduotis bus kaip ir nuo pat pradžių. Kuo aiškiau paprasčiau paaiškinti suprantamiau tuos dalykus kaip jie veikia. Tai tokia tema.

[00:01:33] O po to galėsim į temą klausimus galite užduoti Web nariui nebūtina laukti pabaigos kad užduoti man klausimą kažkokį. Bet jeigu į temą tai gali dvi karo eigoje šį uždavinį. Jeigu kažkurioje во вторник rašė man jau tai geriau į pabaigą.

[00:01:55] O dabar bus labai ilgas aš manau dar kokią valandą mes greičiausiai susisieksime čia pabandysiu. Sakau kuo aiškiau išaiškintos visus niuansus apie indeksų ateityje parodys pavyzdžiu ir tada jau galima bus skirti laiko klausimams atsakymams.

[00:02:15] Gerai tai kaip ir tada galima startuoti tai indeksai t.y. kiek kas žino kiek nežino. Tai visas toks krepšelis akcijų toks krepšelis gali būti sudarytas kaip čia aš kalbu apie JAV 500 indekso dabar taip į kurį įeina penki šimtai JAV bendrovių tokių didžiausių sėkmingiausių ir stipriausių. Iš esmės ji susideda iš sektorių. Taip tai reiškia. Yra indeksų kurie būtent seka visą krepšelį ir skirtingus sektorius iš karto ir panašiai reiškęs 500 akcijų bet ne vien tik gamybos ar ne vien tik ten. Ir panašiai yra tokių indeksų kurie seka tik į kompaniją seka tik ten. Tarkim automobilių gamintojus. Gali būti kad tik kokius biotechnologijų kompanijos žodžių įvairiausių yra tų indeksų taip įvairiausi tų indeksų yra ir kam jie skirti iš tikrųjų.

[00:03:24] Kad tarkim kai žmonės kai žmonės investuoja arba pavyzdžiui strategiją bando susidaryti kažkokius portfelius rimtesnius jau ten diversifikuoti rizikas nori pamatyti koks performansų performansas ne tik kaip sekasi kaip ten kyla krenta ne tik atskiros akcijos bet kaip visada.

[00:03:48] Sakykim visa industrija ar sakykim visas visas sektorius juda taip pat yra ir sektoriams skirtos skiltyje indeksai taip ir visai rinkai skirti indeksai.

[00:04:02] Galima juos stebėti yra paprasčiausias puslapis kur jūs galite pasižiūrėti kelis ten tos.

[00:04:11] Kelis ten indeksus.

[00:04:15] Jeigu amerikietiškus JAV žiūrėti bet aš parodysiu kur yra europietiško surasti ir kaip juos surasti platformą aš parodysiu nes čia irgi klausimai iš tos pačios serijos tai galima paimti.

[00:04:28] Pradžioj išvis šitą puslapį ir čia irgi sakykime nuėjus į merus galima susirasti pavyzdžiui paties 500 čia visos kompanijos kurios įeina iš 500 parodytos taip galime pažiūrėti pasaulio kaip sekasi pasauliui bet čia daugiau kompanijos išreiškė tai gal nėra labai patogu aš šiaip geriausia naudotis bent jau JAV.

[00:04:59] Jav rinka yra daugiau išsivysčiusi ir mes turim daugiau visokių įrankių ten sakykim tuo pačiu ir puslapių. Tai pavyzdžiui yra žaidęs Sakykim puslapis aš. Anksčiau rodos esu save irgi šitą puslapį tai jame mes matome patys. Penkis šimtus indekso visas visus sektorius taip ir kompanijos čia kol kas išskiriamos čia atskirai kaip vadinasi kiekvienas sektorius kiekviena sektorių mes galime atsidaryti grafiką ir pamatyti grafiškai kaip jam sekasi kai užduodamas sektorius pavyzdžiui technologijų. Mes matome kiek technologijų sektorius sudaro viso indekso taip kiek kiek jisai. Kokį svorį turi šitame indekso vertė nes kai kalbame apie indeksus.

[00:05:54] Kuo didesnė kompanija.

[00:05:56] Tuo didesnį svorį turi indeksui nes jeigu turėsime taip kad Microsoft taps kyla Amazon kyla ir visos kitos trys šoninės kapitalizacijos kompanijos arba arti trilijonų buvo į kurios iki šio pakeitimo dabar aišku. Daug kas nupirko po 20 30 ir 40 proc.. Bet esmė yra ta kad jeigu mes sakykim matome kad didelės kompanijos kyla bet jos tik penkios o kitos kompanijos krenta nuo sakykim ne visos bet 20 mažesnių krenta tai indeksas vistiek gali kilti nes iš tikrųjų svorį kuo didesnę kaip minėjau kompanija to didesnį svorį indeksui pačiam atsiprašau.

[00:06:47] Tai reiškia palaukite kad suprastumėte buvau jau spėjau išjungti tą puslapį.

[00:06:55] Čia gal būtų tiesiog jei jums apsimokėtų parodyti viziją dar kartelį tam EPSA.

[00:07:07] Čia liksiu ir šį kart tai vat matote kadangi kompanijai tai penki šimtai bet kai kurios kompanijos kažkodėl turi tos stačiakampės didesnius tai kuo didesnis tas stačiakampis tuo didesni turi tuo didesnę įtaką turi kompanija indeksui tuo jos kapitalizacija didesnė.

[00:07:28] Atitinkamai sakau jeigu imtume tuos migrantus Būgos feisbukas Microsoft Amazon ten dar visas sumas dar kartą pridėtų dar nežinau ten dar kokį Džonsonas Džonsonas Marta ir šios kompanijos brangtų labiau.

[00:07:44] O daugelis kitų Kristų tai dar klausimas kaip tas kaip tas indeksas elgtųsi.

[00:07:48] Ar jis irgi toliau kristų ar esi labiau kiltų nes šios kompanijos sudėjus jos sudaro nuo kokį trečdalį visos visos šitos dėlionės gal net trečdalį gal šiaip meluoja gal kokį ketvirtadalį jau penktadalį bet vis tiek šitoj vietoj mes turime suprasti kad kai kelios akcijos brangsta viskas čia raudonojo indeksas labiau kris bet tai nereiškia kad viskas absoliučiai indekse kris kompanijos Index.

[00:08:24] Kadangi jis eina iš skirtingų sektorių kompanijos tai gaunasi kad tarkim yra vienos kompanijos labiau. Tokius Defense taip pat Martas kiosko Target taip įkūręs bėga už sakykim kai akcijų rinkoje yra neramumai. Investuotojai į jas bėga kai sakykime tuo tarpu kokį nors automobilių gamintojai ar tą patį vizą ar MasterCard pinga. Tokių laikų kaip pas mus dabar nes nes žmonės potencialiai praranda darbus mažiau algų gaus mažiau vartos ir atsiskaitymų rizika bus mažiau.

[00:09:07] Tai šioje vietoje situacija tokia reiškęs vis tiek. Ką geriau jums sekti ką jūs norite kaip norite investuoti. Patys spręskite iš tikrųjų nes yra žmonių kas atitinkamai mėgsta technologijas ir nori tik technologijų indeksą investuoti. Viskas nenori išsirinkti tik ką nusipirkti bet visi nori nusipirkti visą krepšelį ar iš karto akcijų tai gali pasirinkti L.K. sektoriaus indeksą taip ir automatiškai investuoti į visą jį visas kompanijas kurios eina ir yra iš technologijų sektoriaus. Taip reiškia kad perkant tarkime užversti šį puslapį į akį perkant indeksą per jį reikėtų pirkti tai čia yra Jeffas iš tikrųjų aš praėjusių praeityje šiek tiek paaiškinsiu. Ar daug kas nežino kas tas yra. Kuo jis skiriasi Jeffas ir indeksas gal rašykite man genus jaukus nes aš žinosiu į ką mano orientuotis. Man labai nuodugniai pasakoti apie visą šitą ar ne. Labai nemažai minusų yra tai yra kas parašė kad žino. Aišku bet nemažai ir minusų yra tai greit paaiškinsiu šiaip mes pačio indekso kaip ir nupirkti negalime numoti. Indeksas yra pas mus ir jis tai atkartoja.

[00:10:54] Aš galiu čia pas mane platforma nelabai gerai bus. Gal aš šių trijų vyrų to imsiu tradicijų ir parodysiu.

[00:11:08] Tai yra indeksas kurį seka penki penkis šimtus tų kompanijų jisai pagal tą indeksą galima prekiauti ir jos ateities sandoriais taip pat šio indekso ateities sandoriai išvis finansinė priemonė.

[00:11:23] Gal šiandien apie tas bičiulius labai ne išsiplėsti. Gal kažkas kažkiek žino apie juos bet iš esmės galima prekiauti čia. O jeigu nori mes kaip ir į akcijas tų kompanijų iš karto vienu metu taip pat nusipirkti visą grupę šitų akcijų o ne po vieną susitikinėti.

[00:11:46] Tai Jeffas arba fondas Jeffas 3 yra Trident Fund. Taip tai yra biržoje prekiaujama fondus kitaip sakant tai Jeffas kuris seka penkis šimtus. Amerikietiška versija ir pati populiariausia šiaip yra spąstai. S. Y. taip kaina pačio esantį indeksą ir į ją skiriasi 10 kartų.

[00:12:16] Čia tiesiog kad būtų labiau perkamas mažiems investuotojams. Taip ir jūs jau reiškia simpatijas penkis šimtus kaip ir nenusipirksi jo niekaip. O vat fondą kuris siekia atkartoti esantį penkis šimtus ta jūs galite nusipirkti. Tai yra fondai.

[00:12:37] Jie kaip ir toksai čia gaunasi pasyvūs dažniau galima jais ir prekiauti ir spekuliuoti nes pokyčiai vyksta nemaži tarkim šiandien 3,6 proc. nukritęs šitas sėkme ir tuo pačiu 500 indeksas. Bet sakykime galite Pasyviai investuoti tarkim periodiškai 500 indeksą reiškia tarkim kas kas ketvirtį kas mėnesį kas kaip nusistato kažkokią sumą skirti ir investuoti į ją kuris atkartoja penkis šimtus reiškia.

[00:13:17] Vienintelis minusas dabar pas mus man atrodo nuo 2018 metų vasaros mes nebegalime pirkti šito SP. Y. dėl to kad Europos vertybinių popierių komisija ją nustatė Turkijoje reglamentą kad ten ką turi pateikti tie tie fondai kurie tarkime kurį siras pajus būtent Europos vertybinių popierių komisijai turi tokį popierių ten sakykim su rizikos auksu ir panašiai.

[00:13:50] Pateikti reikės kokios rizikos galimas investuotojui ir panašiai. Kadangi čia kaip indeksą vartojantis fondas jisai nieks negali ten sudėlioti taip konkrečiai rizikų kokia su kokia rizika susiduria pavyzdingas Toto jūs jūs arba aš kai nusiperkame tą ar ne vienu laikotarpiu kai viskas ekonomika gerai ir taip toliau tai galbūt ten rizikos yra minimalios o kai atsitinka Corona viruso atvejis žodinis tai akcijų biržos krenta ten 40 procentų pinga ir labai greitai. Vienąkart 40 kitąkart 30 po 10 metų gal ir 80 kažkas atsitiks. Niekas niekaip negali apsispręsti tos rizikos ir fondai neteikia jokių tų popierių Europos vertybinių popierių komisijai ir negalime mes prekiauti grynai Amerikoje lįsti.

[00:14:44] Taip taisyti. Tai šitoje vietoje mes galime pasirinkti kitą išeitį. Yra kiti kurie ir įlįsti į Europoje mes galime ir jie seka ten lįsti.

[00:14:58] Ateityje Europoje jie seka amerikietiškus indeksus ir ten arba nebūtinai tik indeksus.

[00:15:06] Tos populiariausius galime kartais surasti.

[00:15:09] Yra atskirų sektorių sakykim indeksus irgi tik turime pirkti jau tarkim per Amsterdamo biržą ten taip euro nevyksta ir taip toliau.

[00:15:24] Taip man parašė Džiugu kad kažkas negerai su garsu. Ar viskas gerai su garsu ar trūkinėja ar kažkas negerai. Parašykite prašau.

[00:15:38] Aš savęs negaliu girdėti ir nežinau kaip.

[00:15:43] Taip čia iš tikrųjų yra visiems.

[00:15:55] Viskas gerai atrodo puikiai. Kol kas džiūgauja. Gal pasižiūrėkite kaip pas jus situacija nes gal iš naujo pabandykite prisijungti ir panašiai nes pas mus pas kitus kaip ir viskas neblogai pas vieną kitą šiek tiek atsiranda kokių trikdžių. Bet pabandykite gal iš savo pusės dar užmesti akį. Gal galima persijungti iš naujo.

[00:16:24] Atsiprašau.

[00:16:28] Tai va kur aš čia baigiau ir aiškias Europa galima susirasti susirasti tuos tuos indeksus arba atskirų sektorių indeksus.

[00:16:42] Ir investuoti per Europos biržas. Tai reiškia uždrausta pirkti tos kurios leistina nuomos būtent JAV biržose ten senas daiktas bet ne uždraustą ne uždraustą pirkti ar per Europos biržos panašius ten vargą avangardas toks yra aiškus didelis fondas arba jog jie turi prižiūrėtų fondų globai labai daug prikurta yra paleidę leisti lygiuotis į Europoje fondus. Jie taip pat aišku ir JAV turi tų fondų. Tie fondai itin paskutiniu metu labai labai tapo populiarūs.

[00:17:38] Čia aš sustojau paaiškėjo kad kažkas parašė komentarą bet nelabai supratau klausimų net perskaityti nelabai.

[00:17:47] Visus tris žodžių tų fondų yra be galo daug. Paskutiniu metu labai labai populiarūs tapo ir jų vis daugiau ir į juos investuoja vis daugiau susidomėję žmonės nes kaip ir kartu čia tam tikra diversifikuoti gaunasi. To nereikia labai. Kaip žmogui atsirinkti netgi to atskirų investicijų analizuoti.

[00:18:12] Būtent būtinąją atskiro akcijų tu gali iš karto kaip sakau nusipirkti nusipirkti visą visą krepšelį tų akcijų ir nesukti galvos labai kodėl aš sakau nesukti labai galvos nes tokia sistema reiškia kai turime penkis šimtus indeksą kuris siekia tarkime atkartoti tai gaunasi tokia situacija kad tarkim turime tas 50 500 kompanijų kurios įeina į tą indeksą.

[00:18:47] Ir jeigu nors vienai kompanijai iš tų penkių šimtų kažkas blogai reiškia kompanija nesugeba nebesugeba užsidirbti pinigų ar ne be jų.

[00:18:57] Nes niekas nebetiki praranda kredito reitingą ta kompanija yra investuotojui pardavinėti tos kompanijos akcijas ir taip toliau. žodžiu perspektyvos tos kompanijos tampa blankiai. Tai ta kompanija iš tų jau penki šimtai tiesiog metama lauk ir kadangi jos penki šimtai jei tik kompanijai yra didelis prestižas ir šiaip tų kompanijų gerų yra labai labai nemažai. Visa eilė yra išsirikiavo visi kas nori patekti į taisant 500 sakykime ir išmetus tą vieną kompaniją kitą iš karto jos vietą užima kita kompanija irgi gera sėkminga ir panašiai. Standard and Poor’s tokia agentūra. Taip ji būtent ir sprendžia kokias kompanijas jie iš tikrųjų paimti ir įtraukti į tą indeksą. Sakykime kurios jau netinkamos ir jas galima kaip ir pakeisti.

[00:19:57] Tai čia šitoje vietoje.

[00:20:02] Iš tikrųjų tos kompanijos nėra keičiamos kas dieną. Nėra taip kad viena iškrito šiandien kita nauja T.

[00:20:12] Y. vyksta pakankamai retai. Kartais ypač kai į situaciją ekonominiame pasaulyje yra gera. Atitinkamai į kompanijos geba uždirbti dirba sėkmingai pelningai. Tada ilgą laiką galima keisti labai ilgą laiką galima iškeisti į jokias kompanijas. Tada yra pavyzdžiui nežinau kas kas į ką nori investuoti. Yra indeksų ir europinių pavyzdžių daug kas domisi manęs klausinėjo apie Vokietiją yra pavyzdžiui DAX indeksas Vokietijos taip DAX indeksas tačiau kiti trisdešimt Vokietijos trisdešimt kompanijų didžiausi. Tai kas norite sužinoti kokios gi kompanijos įeina į vieną ar kitą indeksą. Aš šiandien to kaip ir nepasakosiu bet jūs galite labai lengvai būklę įsivesti ir gali susirasti visą sąrašą kompanijų. Sakykime kad DAX indeksas X Index. Tai jeigu ir išvysite DAX Index kompanijos taip arba DAX companies jūs galite surasti visą sąrašą kompanijų kurios įeina į indeksą ir suprasite į ką jūs investuoja. Taip. Aišku čia vėl gi indeksas reikia ieškoti būtent DAX indeksą vartojančių Jeffo.

[00:21:38] Turiu klausimų šiek tiek tuoj aš pažiūrėsiu.

[00:21:45] Klausimų matysite kad kažkas rašė kad klausimų nematote. Klausimus įgarsino pats sakykim ir šitoj vietoj. Kažkodėl programa pati programa neleidžia matyti jums klausimų. Tai aš turiu įgarsintas klausimus nėra taip aiški gal nepatogu bet kažkaip išgyvenimų šitoje vietoje bus. Tai va tvarkoj tvarkoj toliau reiškia klausimai. Darbe buvo dar nusiskundimų kad trūkinėja šiek tiek trūkinėja garsas. Aš padarysiu iš anksto vieną iš platformų savo.

[00:22:46] Gal tada bus geriau. įsijungiu naujų skyrių.

[00:23:01] Dabar klausimas iš Tautvydo. Ar gali skirtis Index versija sekančio fondo rezultatai pavyzdžiui penki šimtai kyla o europinis krenta.

[00:23:10] Iš tikrųjų nelabai taip gali būti. Gal ten sakykim dėl to kad žinot kas truputėlį kitaip yra. Jeigu jūs perkate tą fondą per Vokietijos biržą ten yra Amsterdamo pvz. Vaizde tas fondas taip avangardo kur jūs galite nusipirkti reiškia už eurus. Viskas kas vidutinės rizikos neprideda. Prisimindami tai jūs nusiperka. Aš jums galiu čia įvesti tvarką. Fondas kuris seka atsiims penkis šimtus Europoje. V. Vadinasi taip ir jisai prekiauja.

[00:24:01] Euro Next taip ir Amsterdamo biržoje ir jisai iš tikrųjų beveik vienodai atkartojo visus judėjimus.

[00:24:14] Dabar sakykime kadangi Europos birža grafikai skiriasi dėl to kad Europos biržose vienu laiku dirba užsidaro Europos biržose ir tada pradeda dirbti.

[00:24:30] Sakykime tas JAV tai tas laiko skirtumas turėjo.

[00:24:38] Turi reikšmės tuo aš darysiu viena jeigu čia man leis.

[00:24:48] Tai dabar įjungs šių spalvų. Tai matote šiek tiek skiriasi grafikai nes spalvos kaip ir vienu metu dirba ir Europos biržų ir JAV birža kartu. Taip. Bet po to Europos biržų užsidaro o šitas JAV dirbo toliau dar dar keletą valandų. Taigi grafiškai taip. Grafikai vietos toks.

[00:25:18] Tą patį indeksą sekančių įeiti į tą patį indeksą sekančių fondų grafikai yra šiek tiek skirtingi. Aš dar išdidi nes šiek tiek.

[00:25:27] Bet tas yra. Bet kaip dabar bus. Sakykime dabar pajus amerikietiškas fondas po kris dar daugiau kartu su indeksu.

[00:25:38] Taip tokių atvejų rytoj europietiškas atsidarys su tuo vadinamų žemiau getas kas nežino kas tas getas. Biržų prekiavusi ryškiais fondus prekiavusi vieną dieną ir užsidarė čia kitą dieną atsidarė čia ir toliau krito. Tai va čia taip atsitinka dėl to pavyzdžiui kad užsidarius Europai Amerika toliau dirba indeksą amerikietiška seka. Taip ir jėgų indeksas nukrito dar kitą dieną. Tokių nuotraukų dalis į apačią arba gali ir į viršų aišku tiek apriboti ir panašiai tiek dabar grafikai šiek tiek skirsis nepatogumas gal toks kad jūs dabar Amerikos darbo laiku išvis kažkokia gera labai naujieną norisi nusipirkti.

[00:26:27] Dabar šito fondo vienetų. Nes gavosi kad indeksas kils. Viskas ten gerai jums nepavyks to padaryti.

[00:26:39] Nepavyks to padaryti nes birža uždaryta indekso jūs negalite nusipirkti nes mes Europoje turime tuos apribojimus atneštą vietoje. Tai toks dalykas.

[00:26:53] Dabar žmonės būna klausia taip pat dėl tų procentinių pokyčių matote čia minus 4,2 ten 0 4 o čia minus 4,6. Tai vėl gi čia jau tie skaičiai procentai salos pokyčiai jų bus skirtingi visų pirma tai yra dėl to kad tasai getas atsiranda iš po vakar. Taip kadangi laiko laiko juostų skyrėsi pas mus dėl to procentą nebūtina nes daugelis kaip galvoja europinis užsidarė minus 4,6 2 tai dabar aš galiu ir amerikietišką kas turi galimybę tarkime Amerikoje prekiauti dabar amerikietiškas iki minus 4,6. Taip nebūna. Kadangi laiko skirtumas yra ir skirtingais laikais užsidaro atsidaro tai tie procentiniais pokyčiai bus kitokie grafikai šiek tiek kitokie bet iš esmės kadangi jau kalbėti apie investavimą nes apie keliavimą tai yra.

[00:27:56] Jokio skirtumo nėra iš tikrųjų ką jūs rinksitės jeigu jūs tuose miestuose ir kažkokiais periodinį pasirinksite taip kas ketvirtį po truputį pirks kas mėnesį. Tada jūsų tikslas nėra tas. Keli procentai pokytis ypač tokių metų kaip dabar yra.

[00:28:17] Tai dabar toks sakykim chaotiškas laikas Corona vyriausias naftos kainų karai ir panašiai. Tai šitoje vietoje sunku ir spekuliuoti labai sunku. Sakykim tai bendrai jeigu jūs investuoja jums nėra skirtumo kuris kurį pirkti jūs vistiek į tas pačias kompanijas turite.

[00:28:39] Tik kai matote skalės kitokios jeigu ten tarkime esantis indeksas kainuoja ten du tūkstančius du tūkstančius 470 kažkur tai dabar tai pajus amerikietiška.

[00:28:55] Amerikietiškas fondas kuris siekia penkis šimtus tai dešimt kartų mažiau kainuoja tarkime dar mažiau kainuoja dar mažiau kainuoja tas fondas europietiškas kuris tą patį esantį indeksą seka čia dar ir valiutų skirtumas taip tiesiog pasirenka tas avangardas čia avangardo fondo didžiulio taip avangardo tas yra fondas vienas iš fondų jie pasirenka patys kokią kainą sieks atkartoti tą indeksą. Tai reiškia kad pelnas galioja kokias nori pasirinkti ir būtent tiek tiesiog vistiek atitinkamai atkartoja tą skalę reiškia pasirinks kokiems reikia ir kokie mano kad yra tinkamiausi ir atitinkamai atkartoti galės tą 500 indeksą.

[00:29:52] Tuo dar klausimu minčių norų lytėjimo klausimai. Pabandysiu atsakyti iš karto.

[00:30:00] Ar su auksu nors ir daug domisi tas pats turite omenyje ar turite jenos taką ir daug bonsai amerikietiški indeksai Europoje atitikmenis fondų. čia Armandas klausia ar aš teisingai supratau. Nes jeigu toks klausimas buvo tai taip netikėtai esame penki šimtai sekanti.

[00:30:27] Sekantis fondui Europoje yra ir Dakaro ir daug.

[00:30:35] Galima rasti pabandysiu šiek tiek parodyti. 1. Kodėl aš kalbu būtent apie savo sapną euro next.

[00:30:44] Amsterdamo biržoje prekiaujama fondų dabar reiškia kuri seka penkis šimtus nes daug kas klausia būtent kaip juda stoties.

[00:30:55] Visų pirma visų antra kai pirksite šitą fondą. Jeigu kas nors sugalvos teiginius. Taip tai šitoj vietoj dabar gausis taip kad jisai nominuotas eurais.

[00:31:08] Jums nereikia keistis nei dolerius nei svaras savo pinigų nereikia prisiimti politinės rizikos ir jūs galite nusipirkti už eurus ir būti ramūs. Nesvarbu kaip keisis ten valiutos kursas jūs išmoksti tiksliai kiek kokį procentą jūs galite uždirbti iš savo investicijos ar ne nes aš sakykime padariau klaidą. Kaip pasikeitė tie įstatymai pas mus taip. Europos vertybinių popierių komisija aš savų į vidaus vaizdą į Kijevą.

[00:31:46] Jis yra prikeltas Londono biržoje.

[00:31:50] London Stoxx Europe. Net Matas. Aš pradėjau investuoti į šitą ir iš tikrųjų viskas buvo labai gerai nors skaitau. Kadangi iš labai didelio horizonto tik 10 15 metų gal 20 žiūriu turbūt 20 ir daugiau.

[00:32:11] Netgi tai čia tas kritimas manęs nelabai kaip ir gąsdina bet aš padariau klaidą. Aš net nežinau kaip aš taip pražiopsojo. Aš prisiimu politinę riziką nes kad šita būtent fondą investuoti reikia turėti savo.

[00:32:26] Aš ten skaičiavau kad tai lazda. Taip Svaras doleris turėtų kaip ir šiltinės kaip pasibaigs Brexit tas ir panašiai. Ir aš kol kas iš šio fondo neabejoju į kito kritimo labai neblogas buvo. Bet valiutos kursas krito jis ne krito taip kardinaliai daug bet vistiek jis mano pelningumo paveikė. Ir kai tik aš sulauksiu to momento kad atsistatydins kad atsistatydins valiutos kursas arba. Arba žiūrėsim pagal perspektyvas. šios poros bet greičiausiai aš tiesiog nuspręsiu nuspręsiu kad pereis prie to europietiško eurais nominuotų fondo ir nebus valiutos rizikos visada kai pavyzdžiui investuoja tik kitoje šalyje turi turėti omeny kad valiutos galutinė rizika atsiranda tai aš truputėlį toks skaičiavau ir aš toje vietoje matot. Reikia pagalvoti ir apie šitą nes dažnai nepagalvoja irgi ypač naujokai gali kažkur iššokti susirasti kažką kaip ir gražaus gero potencialiai faina ir vėliau pasirodys kad kokia nors valiuta nu pigiau ir ir kirstų jiems per pelningumas tai.

[00:34:00] Taip pat šio indekso negalime nusipirkti indekso galima išvysti nes priemones pirkti galite nusipirkti 500. Taip.

[00:34:12] Ten jis aukcionui yra bet spėjo daugiau irgi fondų sijonai. Bet man atrodo gal ir indekso ir aš niekada. Tiesą sakant ne prekiavo indeksų aukcionai. Aš turiu pažįstamų kas čia 500 prekės kainą tai iš tikrųjų tiesiog prie to 500 indekso ar bet kokio kito indekso yra ruošiami kiti įrankiai arba fondai atkartoti bando ir visas tas darbas vyksta taip prieš akis indeksas kurį bando atkartoti arba kurio pagrindu sudaryti kiti finansiniai instrumentai. O tas tai jau yra fondas į kurį mes investuojame tas fondas yra valdomas ten jį daugiausia algoritmai valdo taip. Tas fondas nebūtinai yra taip. Ne visada tas fondas sugeba tad tas fondas kai mes kalbėjome ar šitas fondas ar tas buvo.

[00:35:19] Jie siekia atkartoti kuo tiksliau pačių indeksų judėjimus taip ir kad tai padaryti neužtenka jiems tiktai akcijas pirkti tų kompanijų Penkių šimtų kurios įeina į indeksą. Jie kartais ne kartais o visada dar naudojasi iš vidutinėmis priemonėmis kažkokiomis kad kad konkrečiai būtų ideali atkartoja tą kuo ir vėliau atkartoja indekso judėjimą Taip fonde šitam taip. Bet jūs pirkdami jau fondą jau pirkdami ar kitus taip jūs galite gauti jūs gausite dividendus. Aš gaunu dividendus tie dividendai nedideli tie dividendai nėra dideli.

[00:36:04] Pavyzdžiui aš jums galiu parodyti. Jei S.

[00:36:15] Olandas čia mus jo valdas yra dabar jau tiek neblogai kritus tam iki 500 indeksui ir aišku Urban vardas tas avangardo tas fondas krito kartu su indeksu.

[00:36:32] Tai šiuo metu iš tikrųjų 1,5 8 yra dividendus pajamingumas kas dabar yra kaštai tam tikri avangardas yra toksai sakykime labai pigus avangardo ir labai pigūs fondai.

[00:36:53] Pusėje maždaug ekspertas iš jų kadangi tai yra valdomas fondas beveik 00 ten kartais būna 0,2 0 0 2 ten ar ne. Bet šiaip apie nulį reiškia už tą fondų valdymo iš nieko nesumokės. Visiškai nemokamai jums bus pasiūlyta. Anksčiau tokie fondai kaip tik atsirado tie treji decisions tai jie buvo pakankamai nepigus. Taip visada kai naujovė ateina nėra konkurencijos su kuria kažkas tuos fondus Sityje ir tada siūlo visai rinkai ir atitinkamai kainos buvo pakankamai nemažos bet labai greitai didelė konkurencija susidarė ir kuo toliau konkuravo tarpusavyje tuo mažėja mažėja mažėja valdymo mokestis kuris dabar nieko nekainuoja.

[00:37:44] Gerai iš to ką čia papasakojau šis dar pas mane daug klausimų jis nepraeis krovinių kokie mokesčiai paskutinis čia klausimas nuo paskutinio pradėsiu truputėlį aukščiau mokesčių.

[00:37:58] Dabar kokie jie susidaro investuojant į tuos fondus. Tai vienas dalykas jūs per fainas taškas javų taškas susiradę savo fondą. Galite pamatyti koks ekspertas yra. Gali būti nulis taškas 01 tai yra metinis mokestis. Taip valdymo ir jūs matysite šitoje vietoje kaip ir nemokami gaunasi. Kitas reikalas komisinių. Tiesiog jūs perkate fondo vienetus kaip akcijas taip tiesiog kaip pirktų meta akcijų lygiai taip pat perka tik šito fondo akcijas arba tiksliau vienetais vykstančių aukcionų vienetais fondus skaičius. Kaip vienas fondo vienetas šimto fondo vienetų. Tai šitoje vietoje jūs turite atkreipti dėmesį tiesiog į ten savo brokerio komisinius.

[00:38:49] Taip kiekiams kokie kaštai iš komisinių pusės vėlgi Europoje.

[00:38:54] Jeigu europinius ten fondus pirkti jūsų brokeris gal Europai turi vienokius kaštus. Jeigu pirkti amerikietiškus fondus jeigu būtų galima arba galima paimti pavyzdį sakyčiau europietiškas akcijas pirkti tam tarkim X kaina. O amerikietiškas akcijas pirkti per jūsų brokoliai burokėliai ten minus vieno ar ne.

[00:39:16] Grubiai toks dalykas tai šito reikia pasidomėti bet jeigu jūs kaip minėjau avangardo fondais domitės jisai turi labai daug ir Rock yra taip reiškęs fondas didžiulis kuris didžiausias pasaulyje yra fondas jis turi begalę be galo daug ir tai jų kaštai labai labai minimalūs metinį plius komisinius iš iš brokerio pusės jau iš finansų tarpininko pusės ir viskas. Visi tokie paslėpti mokesčiai.

[00:39:55] Žinokit dabar yra. Dabar matau klausinėja ar dėl tokio įprastinio tai sustojo.

[00:40:08] Tuo iš skaitytojų klausimus atsiprašau didelė nes daug praleidau noriu aktualiausius iškarto atsakyti nes mes.

[00:40:18] Daug čia peršoko.

[00:40:39] Dabar labai paprasta surasti atitinkamus jeigu nori surasti penki šimtai F A.

[00:40:53] Europai kotiruojama tai reikia tiesiog įrašyti į bylą.

[00:41:02] Ta prasme aš jums pateiksiu keletą tu į vieną jau pateikiau kuris atkartoja penkis šimtus. O pavyzdžiui kaip rasti ten kokį. Nasdaq taip. Tai. Rašau.

[00:41:17] Gaublio pasirašo Nasdaq.

[00:41:23] Tai ir man išmeta savo pasiūlymus. Taip aš galiu eiti į platinos baką eurų pieno produktus. Taip man iš karto išmeta ir tiesiog susiranda. čia aš jums rodau dėl to kad jūs galėtumėte patys susirasti kad tai nėra labai sudėtinga ar ne. čia tikrai nėra visiškai sudėtinga. Jūs galite pakankamai paprastai susirasti tuos produktus patys jeigu ne tarkim jeigu kažką be jos ir t.t. ir panašiai. Ar čia teisingai į gerą ir blogą jūs galite visada savo maklerio pasiklausti. Taip galite galų gale man parašyti. Bandysiu atsakyti nors aš kartais užtrunka su atsakymais nes labai daug turiu darbų klientų pats prekiauja aktyviai kai akcijomis tai nėra taip paprasta. Nėra taip paprasta man greitai atsakyti visiems bet su vėlavimų tikrai atsakau. Tai va tai jeigu kartais pasiseka tikrai turėtume. į.

[00:42:33] Dabar tuo aš susirastų.

[00:42:37] Fonas plius.

[00:42:44] Iš metų.

[00:42:49] 3 įsteigtų bet čia jau tokie. žiūrėkit saugokitės yra tų fondų visokiausių yra fondai kurie juda tris kartus greičiau į kažkurią pusę tarkim trys greičiau tris kartus greičiau brangsta arba atvirkščiai ten pinga tai yra tokių fondų kur trys įgis du vyks ten gali būti visokių tokių sakykim venkite labai išreikšti.

[00:43:14] Bet čia kad tokie populiariausi fondai matau beveik visi trys jo meškų ir bulių tie įrašai gynėsi skersai. O šiaip aš pasižiūrėkite šį konkrečiai aš ne per šitą ne per Nasdaq ne per Nasdaq puslapį įprastai ieškau fondų. Bet noriu pasižiūrėti gal čia galima bus jums paprasčiau susirasti. Kol kas nėra paprasčiau gal aš gal už.

[00:43:51] Parodysiu kur aš matau kur aš žiūriu įprastai yra toks toksai puslapis. Taip. Ir kai jie užeina tik į ES aišku siūlo jums iš karto nusipirkti pas žuvis. Jų galite ta prasme pabandyti jų paslaugas montuoti nemokamai kažkurį laiką. Bet šiaip nuo einate sakykime Listo kategorija. Taip pagal kategorijas ir galite susirasti dabar Equity Equity akcijos. Akcijų yra. Fondui reiškia kurie specializuojasi ir seka obligacijas. Taip.

[00:44:42] Iš kokių šalių arba krūvos šalių arba konkrečiai tik dešimties metų arba trisdešimties metų obligacijos taip pat įrašyti ES fondai kurie specializuojasi su žaliavomis. Taip tai būtent tada galite sekti ieškoti analizuoti tos žaliavinės fondus. Gali būti vieni su auksu susiję kiti labiau tarkim nafta netgi kuri dabar super nupirkusi ten ir panašiai. Aišku nesu čia jokiu būdu ne pasiūlymas pirkti tas naftos nes nežinia kaip čia pasibaigs. Many Markets Tai trumpalaikiai reiškia pinigų instrumentai ten veiks vekselį sakykim ar ne. čia yra many markets. Tai čia kaip ir toks saugiausias trumpalaikis trumpalaikio turto trumpalaikis turtas tai tas cechas. Kitaip sakant tai yra iki metų trukmės važinėjimo markets. Gali būti sakau labiausiai kaip tik skirtingose šalyse skirtingai veiks legali gulintis Prūsijos metalas tai jau grynai pas mus auksas sidabras ir jau įsteigtas nekilnojamas turtas gali eiti pagal regionus reik rinktis tai atgaivinti. įstojome į ES. Taip galite tiesiog europinėje tai viešai. Aišku čia dabar jeigu mes atidarysime europinius. Tai čia grynai seks kažkokius europietiškus europietiškas akcijas. Taip čia vėlgi kadangi aš bendrai atsidūriau bendrai europinius F. Taip tai gaunasi čia gali papulti bet koks etapas čia gali papulti europinis etapas aukso gali papulti akcijų gali papulti many Market todėl čia yra nustatymai. Taip jūs galite pasirinkti pavyzdžiui kokius ko jūs norite ar Bonus obligacijas ar žaliavas. Harmony Market žiūrėti ir taip toliau. Jūs turite tokį triuką galite triukų padirbėti dabar čia aišku rezultatas. 80 čia yra pas mus pasirinktą europinį. Nes sektoriuje paskirstyta taip ir jokios strategijos čia ne vieta. Iš esmės tai va čia yra tos dabar tie patys tie fondai grynai europietiški. Jūs galite apie juos daugiau pasiskaityti. šiaip galima kopijuoti pavadinimus vėl išsigryninti galų gale visą šitą reikalą.

[00:47:23] Arba galima pasiskaityti apie jos šitam tame pačiame puslapyje.

[00:47:30] Čia galima čia verta atsidaryti grafiką reiškęs kaip atrodo gražu pasižiūrėti kaip.

[00:47:40] Leistinas.

[00:47:42] Kur kuris gailestingumas tas fondas per kokias biržas Europa galima nusipirkti. Iš karto galite pasitikrinti ar jūs turite prieigą prie prie tos prie to fondo. Dabar galite atsisiųsti čia matote Vokietijos yra visai ir vokiškai yra tik failai kur galite tam tikras ataskaitas žiūrėti taip skaityti tik čia vokiškai man atrodo jog čia vokiškai šitas vokiškai gal galima kažkaip.

[00:48:20] Aiškiai suprasti bent jau dabar klausimas ar įmanoma.

[00:48:31] Žmonės čia kalba nesikiš.

[00:48:34] Nu čia reiškęs reikėtų tada bandyti dar pasigilinti to pagal tą fondą gaublio ir susirasti informacijos. Kartais pačioje biržoje pavyzdžiui kur leistina. Pasižiūrėkime nuo euro Next pareiškė Paryžius. Sakykime talžė euro lėkštę galite susirasti būtent daugiau informacijos apie šitą.

[00:49:02] Dabar minusas yra toks šio puslapio šioks toks kad jeigu jūs pasirinksite. Jeigu jūs pasirinksite dabar aš vėl laisvai.

[00:49:18] Pasirinksite Europos atvaizdus tai jums sakau grynai europietiškų akcijų ir kitų ten tauriųjų metalų ir taip toliau mes tuos fondus dabar jums dažniausiai klausimas kyla. Turbūt kaip nusipirkti Europoje ir JAV šitų fondų akcijas sekančių fondų ar kitų įrankių sergančių fondų ar aš teisus. Parašyti man. žiūrėkit dėl Baltic Workshop čia klausė fondo.

[00:50:27] Taip aš iš tikrųjų čia nekilnojamo turto fondas. Užėjau dabar į tą Baltic Horizon fondą. Man atrodo čia aktyviai valdomas fondas. čia yra kepinių fondas reiškęs tuo aš dar.

[00:50:45] Ir greičiausiai jos valdomos kitaip nes grynai įgaus jėgų. Aš tiksliai nežinau ar čia man reikėtų pasitikslinti. šiaip jeigu jums įdomu galite kontaktais parašyti jums ir pasiklausti bet iš tikrųjų greičiausiai čia nėra tai esąs toksai pasyviai valdomas fondas pats iš savęs atras jisai seka kažkokio kito finansinio turto kainą ir tiek bando kartoti ta prasme. Gali būti pavyzdžiui aukso fondas koks nors kaip pavyzdys tarkime auksas kainuoja kiek pas mus aš dabar neprisimenu. čia reikėtų pažiūrėti tarkim pažiūrėkime kiek tas auksas pas mus kainuoja. auksas kainuoja pas mus dabar tūkstantį penkis šimtus aštuoniolika o 81 tūkstantis penki šimtai 80 vieną dolerį kainuoja auksas. Kai tarkime fondas galėjo sakykim būti ir kainuoti.

[00:51:55] 15 ten dolerių Kablys 81 iš.

[00:52:00] Taip tai reiškia. Kadangi daug žmonių ydos tuoj visi perka tą patį aukso už tą pačią kainą rinkos. Tarkim tuo metu yra bet su Paulina tuos visus pinigus perka vistiek tą patį auksą ir pokyčiai vyks kaip Auksė. Auksas penkis procentus pabrango ir penkis procentus brango auksas pigo 10 taškų pigo 10. čia yra toks pasyvus fondas pats iš savęs anksčiau nebūdavo nė kiek čia atsirado 90 gal ten apie 2000 uosius 90 us metus o iš dabar fakto šito nežinau tiksliai bet maždaug tada pirmieji patys pradėjo turbūt ir rodytis o po to jie išpopuliarėjo jau po 2000 ųjų ten metų kai technologijos tobulėja ir išpopuliarėjo labai iš dabar jau beveik populiariausi turbūt yra įrankiai.

[00:53:04] O pavyzdžiui kaip fondas normalus paprastas fondas pavyzdžiui fondas turi valdytoją kažkokį ten žmogelis taip ir ten kelis ir jie galvoja investuosime į šitą projektą investuosime į tą projektą ten panašiai ir ne tik kalbu apie nekilnojamo turto jūsų parodymus tai yra tiesiog jų valdomas fondas.

[00:53:30] Į tą fondą nežinau ar reikia čia yra kažkokie apribojimai kiek galima bet dažniausiai tėra dar kažkoks apribojimas turi bent jau tūkstantį kokybės stoti ir panašiai. Ir tas fondas Baltic Horizon klausimuose prekiauja biržoje nes fondas įprastai yra toks dalykas kad tai kad tu per biržą nusiperki to fondo vienetų o dabar Baltik Horizon. Ar jis gali per biržą nusipirkti šios kompanijos nelabai žinau. Nu aš girdėjęs bet nelabai domiuosi nekilnojamo turto rinka. Aš labiau linkęs į JAV akcijų biržą ir tiesiog makroekonominė situacija pasaulyje užtruks makro treneris ir techninis bet labai mėgstu naujienų. šitoje vietoje. Nelabai žinau ką tiksliai reikėtų prisiskambinti jiems.

[00:54:27] Toliau aš bėgu.

[00:54:39] Andriau klausimas kiek klientų. Aš net nežinau. Aš tik mokymus vedu aš mirė. Man jie šoko dalis tai čia tokius klausimus. Nežinau ką mums reikia bet ir ne man klausimas.

[00:55:01] Apie Saxo platformą investavimo Saxo platformą.

[00:55:07] Nebloga pasyviai. Gal nelabai aktyviai prekybai akcijomis. Tokia patogi kad labai būtų bet pasverti investavimo platforma labai nebloga. Iš tikrųjų bent jau draudimai visi irgi yra ir visa kita ta prasme iš tos pusės aš neturiu jokių priekaištų.

[00:55:32] Žiūrint ką nori.

[00:55:34] Kodėl nerekomenduoja trikdyti trissyk tai dėl to kad jie ta prasme turi savo specifikos. Jeigu norite šiandien daug nekalbėsiu apie juos bet jeigu norite pasižiūrėti ten tylą. vaizdelių arba šiaip įsigudrina paskaityti galite svarsto idėją. Taškas com rašo aktorė juostą mačiau dalinosi žodžiu jie ten žais sakykime šyla greitai bet krenta tris kartus greičiau.

[00:56:10] Pavyzdžiui visai gali kilti kilti kilti ir po to kai prasidės kažkoks. Kol kyla viskas kol jis tas kurį seka įrankį tas įrankis kyla. Viskas gerai su juo irgi kyla bet keistas. Net greičiau kilo už tą įrankį o kai pradeda kristi tai irgi krenta labai greitai ir žodžių tik kas kas dieną jo ten kritimas po truputėlį pradeda kažkaip dalintis mažėti ir galų gale ta prasme kurie nori tik loginio tik iš išsipirkti. Po didelių kritimų gali išsipirkti netikėčiausias. Kuo toliau tuo mažiau kris nepaisant to kad rinka toliau stipriai krenta. Pagrindinis įrankis. Stipriai krenta bet aš nelabai pasinaudojo jų į arčiau toksai labiau suprantat spekuliacijoms reikalams tie trys. Jei yra spekuliacijų.

[00:57:04] Nei balsavimui periodiškai ten reikia žinių ir laiminga tada vadinama nes laiką atspėti žinoti kada akcijos kils tai žodžiu šitoj vietoj labai ne pats nenaudoju ir nelabai siūlau nes toks sudėtingesnis įrankis kuris ypač žmonėms kas tik pradeda domėtis ar nori pasimylėti visiškai netinkamos.

[00:57:37] Taip šitie puslapiai tai taip šitie puslapiai yra kuriuos aš parodžiau Kintuose tai visas pastatas arba tas ją finansuoti čia kaip tiesiog šių pavadinimo kai žinau. Tai susiradau ir informaciją. Turiu tai žodžių. Tai tie puslapiai taip tik pusė žiūrėjimui susipažinimui susiję susirgimų buityje. Pirkti per tuos puslapius nelabai gali trenkė per brokeriai taip brokeriai atsidaryti sąskaitą ir tada per juos jau nusipirkti gali galite. Pavyzdžiui jeigu manęs. šia prasme parodyti nusprendžiau kad pasiėmiau tavo pasą. Tai įsiveržimo paspaudimų ir joje nusispjauti sau Smart. Taip tiesa reikia susirasti per kokią biržą jūs norite sakyti spaudžiamas tai reikia nuspręsti per kokį biržą jūs norite eiti.

[00:58:46] Taip nes yra skirtingos biržos ir sakykime skirtingose šalyse pavyzdžiui Londone.

[00:58:58] Kiek šiandien Londone prekiaujama čia Europoje prekiaujama čia. čia JAV. šitoj vietoj jums reikia galite paspausti ir daugiau susirasti pasiūlymų. čia tų fondų.

[00:59:14] Taip visi visi šitoj vietoj ir čia kur žmonės klausia dažnai tai čia išvestinių finansinių priemonių netikras netikrus vienetus pirksite. Jeigu jūs turite tai jums reikia tų fondų pirkti net kontraktus o tikrus vienetus tai ten kur matote priežasčių tai Contract for Lithuanians. čia iš vaistinės išvestinių finansinių priemonių paketai daugiau spekuliantai. Spekuliantai naudoja. Bet aš siūlau ir toks šalininkas esu tikras akcijas pirkti ne tik fondo vienetus pirkti ir indus turėti nes jie skyrėsi dabar pirkti ar net spaudė kainą tą patį judėjimui tie patys net ir dividendus moka. Tai man vis tiek manęs vis tiek klausia koks skirtumas tarp tada kai ir net nežinau ar jūs žinote.

[01:00:28] Baltic Horizont parašė kad yra raitas tik gali biržoje reiškia tai ir Rytas turėtų Investment išrastas.

[01:00:42] Ianas gali būti kapitonas aš Ne nesu.

[01:00:46] Nesu iš tikrųjų susidūręs tik girdėjęs gal matęs reklamą kokiame žurnale taip tik kuom skiriasi dabar tas valdo ir net jeigu viskas kainos tos pačios ryškios judėjimai ten bus vienodi disidentus gausi.

[01:01:05] Jeigu jūs perkate tarkim akcijas tikras tai jūs turi teisę į tą turtą. Tai yra turtas į kurį jis turi teisę. Jeigu perkate per išskirtines priemones tas akcijas jūs neturite teisės. Jau paaiškės bankrutuotų tai su tikromis akcijomis turite nors ten paskutinėje eilėje bet vis tiek turite tam tikrą teisę į tą turtą kuris bus graibstomi.

[01:01:31] Vėliau gal kažkas nukris jums nieko nepriklausytų.

[01:01:35] Bet čia pat ieškos šitoje vietoje paslėptas toks paslėptas kaip.

[01:01:49] Net net nežinau kaip išsireikalauti žodžio. Skirtumas didžiausias čia. Būtent ar jūsų bus akcijos iš būstinės bus nupirkti toliau per klausimus dar prašysiu. Trąšų Giedrius Kažkaip ir per biržą prekiauja. Baltik Horizon. Fondas kaip ir per biržą prekiauti čia greičiausia. Tai ir žodžiai čia tada jeigu per biržą prekiaus tai jo viską galima nusipirkti. Aš sakau reikėtų Nasdaq prekiaus per biržą prekiaus per biržoje. Matau puslapį atsidarys dabar ir prekiauti Baltijos biržose greičiausiai pas mus Nasdaq ženkliukas.

[01:02:42] Tai čia ta prasme kaip ir skirtumo tokio nėra. Kaip ASUS.

[01:02:50] Tatjana irgi prekiavo.

[01:03:01] Jeigu jūs klausiate pasyviai ir aktyviai valdomas fonas Paulių kaip atskirti kaip nustatyti tai tie jie visi misijoje pasyviai valdomi o jų aktyviai valdomus fondus. Tai jums reikia eiti į fondą. Tvarkymo aš nežinau. į banką. Taip. Nors banke irgi ten bet būna grynai banko fondas bankas turi valdytoją kuris turėjo ir bankas turi savo fondą.

[01:03:31] Tai jūsų investuojant į tą banką bankų fondą ir ten valdytojas valdo to aktyviai jisai nei nėjo nepasirinko nė prisiriša prie kažkokio indekso. Jis investicijas turi visame pasaulyje.

[01:03:46] Ten kažkas kažką nusipirko Indijoje kažką jų į kažką Amerikoje kažką Lietuvoje ir pats nusprendžia kada vaikas kažkokią kažką parduoti ar kažką nupirkti. Daugiau fondas pasyviai valdomas. Jisai sako kažką sakau kažkokia kažkokį finansinį turto klasę ir taip toliau.

[01:04:08] Tai va.

[01:04:12] Ar su svertų galima įsigyti galima susitarti. Jeigu norite svertas aišku padidina riziką bet svertų galima įsigyti. Aš bandau prabėgti pro klausimus labai daug čia klausimų. Aš truputėlį net gal kažką praleidau nesu per daug klausimų ir aš aišku čia vienu metu ir dabar bandau atsekti. Ir atsakinėja į klausimus.

[01:04:48] Kada bus fondų duobė klauso manęs. Ta prasme. Nelabai suprantu kokia dabar čia ar fondų.

[01:05:00] Fondui pradėjus skaičiavimų fondui mes apie tuos fondus kurios dabar kalbama apie jį tiek kalbėti duobėje.

[01:05:11] Kada tam finansiniam instrumentui kurį seka tas fondas yra duobėje. Tada ir fondui tam yra duobėmis atitinkamai tik 3 tiek kiek tas instrumentas kuris seka ir taip toliau. Toks klausimas nežinau. Nelabai aš gal pagavau kampą.

[01:05:42] Taip pat su nuoroda į veterinarą kas klausia bus bus svarbu naro įrašas vėliau.

[01:06:03] Ar aš nustojau. Klausimai aiškiai nukrypsta kai kuriems sąžinė ten.

[01:06:13] Ar dabar dėl to nuo uždirbu mirė.

[01:06:17] Todėl didžioji dalis mano klientų pirmieji dirba aš. Interaktyvių Brothers platforma ir aš patenkintas periodiškai. Labai gerai. Nėra ten nei aktyvumo mokesčių kadangi periodiškai nustoja pavyzdžiui kas ketvirtį aš netaiko jokio man mokesčio. To net aktyvumo prasmė buvo aktyviai prekiaujama ir kitur.

[01:06:48] Čia. Paslaptis niekam nesuvokiame kas yra savininkas.

[01:07:03] Ar galima persikelti į kitas brokerių net stabdo mano atrodo negalite. Brokeris gali persikelti tik tikras akcijas pas kitą iš banko į brokeriai iš brokerių į banką bet tikras ar iš brokerių brokeriai. Bet kontraktai ne persikelia.

[01:07:33] Toliau.

[01:07:38] Toliau toliau gerai tai dabar truputėlį apie tas paieškas kaip surasti.

[01:07:43] Aišku kaip surasti tai ar ne.

[01:07:47] Gal pabandykime kažką surasti Jums. Pabandykime surasti jums kokį nors.

[01:08:05] Etapo kuris prekiaus Europoje.

[01:08:08] Bet cia jam indeksą.

[01:08:15] To pabandysime.

[01:08:29] Pavyzdžiui vėl grįžtame prie Nasdaq. Grįžtame prie Nasdaq jo Nasdaq šimtas yra tokių technologijų technologijų indeksas JAV tai jisai turėjo ir kokių vadinamos trys Q raidės. Jo į ją traukiamos bet mums visai neprieinamos todėl mes matėme Nasdaq Europoje. Tarkime yra dar Nasdaq šimtas. Mes galime jį atsidaryti skirti naujiems kitokia ir tarkime bet norime eurais nominuotas susirasti.

[01:09:16] Tai ir šioje vietoje mes galime jau pasikeisti į.

[01:09:25] D. Bet čia turbūt iš karto pirkti. šito aš net nežinau.

[01:09:33] Iš šio ruožo nepasikeitė šitas pavadinimas. Vyriškis sunkiau.

[01:09:43] Vyriškis sunkiau su pavadinimais būna nes man kas labiausiai nuo sudėtingiausių.

[01:09:53] Sudėtingiausia rasti pavadinimai ilgi būna ir sudėtingo būna rasti kartais aprašą kurį nori nusipirkti nominuota eurais prekiaujama Europoje. Aš žinau pavyzdžiui daug tų indeksų ir sektorių indeksų pavadinimų angliškai kurie ne tik itališkai bet amerikietišku. Bet kai Europoje tuos pačius reikia surasti jų yra bet užtrunka kol visi susivienija. Dažniausiai šį buvo žinosi nebent aš noriu konkrečiai kažkokį europinį susirasti arba tik jas susirasti. Tada man užtenka.

[01:10:34] Bet kai reikia man surasti amerikietiškus indeksus sekantį delsti Europoje tai tada jau truputėlį gali būti. M. S. Turbūt šitas.

[01:11:05] Pasižiūrėjus ir.

[01:11:21] Jau matote kad per tą aiškiai ir radome turtą išties yra. čia įrašyta mėlyna yra parašytas NASDAQ 100 to jo pavadinimas.

[01:11:37] Taip trumpinys tiksliau to etapo kuris prekiaus jau Europoje.

[01:11:45] Tai kaip mes nueiname į interaktyvų broko platformą ant jų dedame.

[01:11:57] Kaip S.

[01:12:04] Tada man išmeta iš karto aiškesnį vaizdą apie šimtas eurais. Eur. Taip aš atsispaudimų ir atsidaro. Galima pirkti parduoti. Tik čia ne ekrano šildymo sąskaita. Man davė Marius iš milijardų tai šitoje vietoje. Kai man išsikrauna aš sakau ne singlus Sabonis aš noriu visiems savo Prince’o ir kiek kulkų rodyti visa kita. Tokiu būdu galima dalintis po truputėlį ir susirasti ir pavyzdžiui kitas galiu susirasti.

[01:12:47] Daug su ne. Europoje jau meta. Leidimo pabandyti. Prispausti bet pirmieji dažniausiai čia.

[01:13:10] Aiškėja daugiau avarijų. Dabar jo trumpinys.

[01:13:17] Buvęs.

[01:13:21] Šimtus turbūt pasižiūrėsime.

[01:13:30] Jo trumpinys yra į tris ir čia pat matome aiškias daug dydžiai Haus Industrial.

[01:13:42] Vokietija eurais irgi bus nominuotas. Tai matote per Morning Star galimą puslapį susirasti. Bet čia aš viską matau atrandu. Ir čia tik sunku būna sakykim kartais atsekti kuri šitas trumpinys. Pavyzdžiui per Morning Star jis iš karto po to ilgo pavadinimo. Yra panašumų šitoj vietoj dabar čia matote Morning Star kai susiranda. Galite daug ką susijusius sužinoti iš čia Artas datą performansas vis Waiting Portfolio meno and Fusion experience. Kam kam įdomu kiek kainuoja reiškęs šitas fondas. Taip nes yra reiškęs tas mokestis už valdymą pas kai kuriuos fondus pas vienus jis beveik nulis pas kitus gali būti pusę procento tarkime per metus ir taip toliau. žodžiu viskas čia galite susirasti net iki to kad net į metodologiją susiraskite ar ne. Tai va šituos dalykus kaip turi susirasti parodžiau dar klausia kaip atskirų kaip atskirų šitų sektorių rasti į ją. Tai lygiai tas pats. Tarkime. Taip į susiveda ką mes norime. Veltui galvas padės Energy sektoriai. Taip ir jūs galite ieškoti. Aišku čia didelis tačiau amerikietiškas bus bet pavyzdžiui susiranda išsineša ko mums reikia būti pavyzdžiui iš karto.

[01:15:34] Galite tą patį Morning Star mes matome SPD ar amerikietiškas partneris ir reiškia visai arba penki šimtai. Tai ryškus atitikmuo to lyderio kurį šioms rodžiau.

[01:15:50] Žiūrėkite čia yra amerikietiškos. Penki šimtai energijos sektorius. Taip. Dabar čia aš buvau tik.

[01:16:05] Mirčių.

[01:16:14] Bučiavo buvau. Tai va šitoj vietoj čia tas pats energijos sektorius tiktai Europoje reikiamos energijos sektoriaus. Ne tai vadinasi S.P. y y n nusišypsojo. Dainuoji čia.

[01:16:36] To spaudimo ir man išmeta dabar. čia matau kad tuoj dar kartą pabandysiu turi Smart išmesti nes čia kol kas matau kad.

[01:16:56] Man metai. Ne ta kad nors.

[01:17:04] Čia tas.

[01:17:06] Kažkodėl šitame suranda bandom dar pasižiūri čia reikia pasistengti iš sąrašų kai žiūrėkit jeigu jus kas per Miniją atkerta lizdus tuoj tuoj pat jūsų makleriai turi savo šūkius. Tarkime pagrindinių visų etapų. Amerikietiškų lapų atitikmuo Europoje grindiniu ten gal nėra kitokių skrupulų išaiškinta ir išrašyta visa tai kuri yra ant kiekvieno sektoriaus. Dar kokį nors specifinį specifiškai dėsnių. Bet tuos pagrindinius mums atsiųs sąrašus. Aš turiu kažkur tai tik kitame kompiuterį tai tikrai bus jis galės susirasti ten pagal ką atrinkti man atrodo pagal pagal populiarumą po galais gal galbūt kapitalizacija netgi tie fondai atrinkti būtent maklerių. O tokių specifinių fondų reikėtų čia dar pasiieškoti nesakau nėra.

[01:18:16] Kai Europa kai mes esame kalbama apie JAV ir Europą yra du skirtingi išvis dalykai nes JAV viskas yra pažengę visi seniai investuoja ateityje ir į kitus finansinius instrumentus ir apskritai akcijų į investavimas į akcijas yra daug populiaresnis negu Europoje ir Lietuvoje. Tai JAV rinkai ir šiaip ji liko didesnė didesnė ir taip toliau.

[01:18:41] Tai JAV rinka tai JAV rinkai ten yra prikurta labai daug visokių patogių puslapių tokių kaip šitas Spain puslapis su sektoriui įrašais.

[01:18:58] Ir labai patogu yra susirasti viską ir nupirkti tos Sityje ir taip toliau. Kai mes kalbame apie Europą Europą truputėlį atsilikusi šitoje vietoje ir mes kai ieškome atitinkamų šefų kurie dar labiau seka JAV indeksus ar kitus instrumentus kurie ten labiau amerikietiški tai gaunasi mums truputėlį galvos skausmas reikia pavargti pasižiūri tik šiaip pasiūlo man rašyti. Aš viską visada randu bet ne taip ant greičio jeigu jūs norėsite kažko specifiškai surasti. Būtent kas kas jūs. Ką jis gali nupirkti jums tik reiškia ką jis galės Europoj nupirkti Europos biržose tik o tas pagrindinis finansinis įrankis.

[01:19:44] Tarkim JAV ten jūs man galite rašyti ir net su paaiškinimais kaip Morning Star gavo tokią nuorodą stengsis surasti jus ne tik pavadinimą bet ir kuris galės patys susipažinti su tuo įrankiu.

[01:20:00] Nes dabar sakau galime gilintis gali siūlyti kažką bet tame naudos iš to mažai Business pačius pasigilinti visi puikiausiai gali.

[01:20:17] Ar adresus galima perkelti matau klausia darbuotoja.

[01:20:20] Man atrodo irgi vienetus galima perkelti iš brokerio išbraukti iš banko į brokeriai.

[01:20:33] Kokie pliusai platformos interaktyvių brokerio ir minusai minusai tai kartais truputėlį lagūna įgūdis tarpinė versija pliusai. Platformą telefone ar planšetėje dirbo be priekaištų labai gerai degs tarpinė versija truputėlį gal kai kur nepatogiai. Bet šiaip iš kalbant apie tai apie saugumą apie viską turi prasmę apyrankių gausą.

[01:21:01] Tai tiesą sakant viskas labai su interaktyvi. Kadangi buvo geras klausimas kadangi vieną indeksą gali atkartoti daug kitą puikią gėrį labiausiai atsižvelgti pasirenkant konkretų indeksą rašo.

[01:21:28] Į mokesčius reikėtų atsižvelgti. Iš tikrųjų tai tikrai tiek kiek valymas kainuoja taip kad nebūtų 2 proc. vaikų Kelne.

[01:21:38] Nežinau gal dar gal jau nebėra tokių dalykų bet ir tokių brangių bet vistiek ne į tai kiek jums kainuos toliau pasižiūrėti kiek jums kainuos per brokeriai nupirkti bet dažniausiai tarkime jūs žinosite šypsosi. Nuo Europos. Tarkim jeigu perkate jau per Europos biržos tai ar ten bus kažkoks fiksuotas tam tarkim 5 dolerių. Dolerių ir viskas ėmė komisinius.

[01:22:07] Nuo euro žiūrėti kokio dydžio ta prasme priklauso nuo MarkIT kvapas nuo kiek milijardų ten investuotojų. Tai ar ne. Gali būti vienas etapas ten tarkim šimtas 50 milijonų. Nuo šių kalbų Europos dydžiais ar ne.

[01:22:23] O kitas septyni milijardai tai aišku aš rinkčiausi tą kuris septynis milijardus kapitalizacija turi taip ta kapitalizacija auga. Kuo daugiau žmonių būtent per tą citatą investuoja tuo kapitalizacija išaugo telšiškis daugiau žmonių pasitiki. Be to fondų birža. Raso du tūkstančiai norėjo kažką surasti. Dabar tik galime pabandyti.

[01:23:11] Galime pabandyti.

[01:23:16] Taip pastatą matau. Yra kažkoks. Morning Star. Nuo eurais nominuotas pasižiūrėkite į IX R ES du atrasto tūkstančiai tūkstančiai. 2. Tuoj pažiūrėsim ar viskas gerai. Jos marti yra viskas. Yra pas mus. Saudo tūkstančiai. Tikslią su 2 tūkst.

[01:24:01] Tai va čia Europoje dabar kuris vingiuotas linguoja šių reikėtų pasižiūrėti. Pagal šitą.

[01:24:12] Italijoje šiandien Italijos.

[01:24:20] Taip pat europinis.

[01:24:24] Tai yra daug. Matot nėra ten labai sunku bet reikia dar jų gali būti keli.

[01:24:32] Dažniausiai pirmam puslapį meta didžiausias aš parašau saldu tūkstančiai. Indeksas kas nežino rašo 2000. Tai man metų. Pavadinimus jie vienodi ten visi pirmame puslapyje bus. Didžiausi išmesti didžiausios kapitalizacijos. Populiariausi dažniausi bet aš mėgstu Morning Star labiau žiūrėti daugiau nes daugiau jūs galėsite informacijos pavyzdžiui pamatyti paskaityti apie tai rašo nes kai kur tos informacijos kur mažai. Tai gal negerai pirkti tai aš o jeigu jūs juo ne susipažinote.

[01:25:26] Dabar klausimas dėl patikimų brokerių dėl patikimumo brokerių.

[01:25:31] Tai iš tikrųjų patikimumas tas brokerių. Jeigu jūs dirbate su tokiu Saxo banku interaktyvių brokeris ir panašiai tai aš manau nieko ten neatsitiks yra draudimui pinigų visų pirma net jeigu brokerių kažkas atsitiks yra normalūs ir rimtus protinius tokius kaip mano vilnietė pusseserė.

[01:25:52] Pinigų Draudimas būtinas pagal visas taisykles yra europinis JAV europinis man atrodo šimtą tūkstančių. Grynieji pinigai vilniečiams draudimas ir šimtas tūkstančių vertybinių popierių uždraudimas. Jeigu JAV kalbėti tai ten 250 tai jau įtraukti brokeris jeigu kalbėtume 50 Kęstučiui reiškia ir 250 tūkstančių vertybinius popierius.

[01:26:22] Tai yra taip kad yra draudimui. Yra Vertybinių popierių komisija pagal kurią kurios reikalavimus yra pinigai draudžiami ir jūs netgi normalu jeigu per normalų brokeriai prekiauti ne. Netgi jeigu kažkas ten atsitiks kam jūsų pinigai yra draudžiami trečiųjų šalių.

[01:26:40] Ne pats brokeris už juos atsako taip kad šitoje vietoje yra viskas normaliai. Nebent nuo ES atsaku ten suranda poreikius viens du trys banko brokeriai ir atsidaro po to klausia kodėl piniginę grąžina nors. Aišku ne. Bet. Tie pasaulinio lygio brokeriai. Viskas gerai. Toliau klausimus skaitau.

[01:27:20] Nežinau parašykite paraiškų kiek tapo ar aš dar daug pasakoju nes turėjau skaidres bet dailės draugijų tokia teorinė dalis manęs prašė kad kalbėtume daugiau iš praktinės kaip susirastų formai kaip susirasti pavadinimą kažkokioje ir ir kaip apskritai kas sutarė kad būtų aiškiau.

[01:27:43] Aš nežinau ar man pavyko įgyvendinti ar pavyko man išaiškinti šituos dalykus.

[01:27:59] Su kitais brokeris teko susidurti nuo šių ir labai nemažai metų su interaktyviu ir grynai aš net ne prekiavo UDAR akcijomis o jau žinojau kad bruožas bent vienas didžiausių brokerių ir man kol kas šios tapus. Jeigu klausiate tiek pagyrų visokių regionų tai ten dar kažkokios platformos reitingai 2 1 2 tai tos visokios platformos ten yra starto į kuriuos Merkel pinigų jie neuždirba pinigų. Ir kai ateina toks sunkmetis kaip dabar jeigu jisai užsitęs tai kas norės. Kišti toliau pinigus tokius kurie į tokius projektus kurie dar ne patys nieko neuždirbo tik perspektyvos pačios gali būti. Galbūt šviesos taip jie ten daro tuos raundus renkasi pinigus iš investuotojų ir tiek. Tai va čia aš skaitau kad saugiau yra dabar vykti prie tų didelių brokerių kurie turi istoriją kurie pergyveno ne vieną krizę.

[01:29:10] Ir toliau puikiai dirba ir.

[01:29:13] Tuos lapus. Kur ten gal vilioja šokiais miške mažesniais mokesčiais.

[01:29:19] Aš asmeniškai tai nežinau iš mano pusės tai saugiau yra patikrintus bet rinktis. Kai prekyba atrodo tai išradimu. Kaip surasti taip. O kaip. Kadangi dabar aš su randu per interaktyvią brokeris platformą europietiškus etapus tai aš negaliu jų pirkti parduoti nes biržos europietiškas uždarytos. Bet jeigu aš imčiau spaudai amerikietišką o kuris dar dirba taip pasirinkti visada reikia.

[01:29:57] Jeigu tikrus vienetus norime pirkti Kaune išvestinių finansinių. Tai ar galiu dabar nusipirkti pavyzdžiui ar išvardinti bet kalbėkime kaip pirkimą. Tai aš galiu nusipirkti tuos vienetų. Taip šimtas vienetų pavyzdžiui taip maketo orderio. Reiškia mažą kainą trejetas tegul būna ir aš spaudžia Summit. Tai patvirtino paspausti kad šios lentelės daugiau nei mestų bet patvirtinti spaudžia. Ir order Field viskas atidarymą atsidarė portfolio. čia jau šiandien čia jau matau kad maras turbūt atrodys daug kam šios. Kaip jie kaip daryti sandoriais čia filmo sandoriu padaryta. Tai gal čia kažką priglaudė bet vat nupirko. Jūs matot jūs mano portfolio yra nupirktas supjaustyti.

[01:30:58] Čia tik demo sąskaitoje leidžia nes realiai jums neleis del to kad jūs europiečiai.

[01:31:05] Bet taip iš esmės čia yra vat tas pirkimas noriu parduoti. Galiu dešiniu klavišų paspausti salą arba klaus orderį parduoti ir klaus. čia tas pats ne aš darysiu arba galiu tiesiog paimti ir vietoj to kadangi pirkau raštą penkis šimtus aš galiu dabar palikti sau parduoti tą patį kiekį dabar einamojo kainą paspausti.

[01:31:37] Taip patvirtinti ir už viską susidarė net minus 24 dabar.

[01:31:44] Pardaviau. Tai prekyba vyksta paprastai tiesiog europinis europietiškus šimtinę parodysiu. Kadangi nedirba biržos viskas stovi bet nežinau gal kažkiek ar iš aiškiai ir nežinau. Tas pats kas su akcijomis. Ar laikyti taip matyt. žinokit aš nesu susipažinęs su visom tom platformomis kitomis labai gerai aš bijau kažką joms patarti ar net patarti jeigu turi ten matyt kažkur kitur. Nusipirkę tuos etapus jūsų reikalas būtų toksinų. Reikėtų jums pasikonsultuoti su maklerių paštu to pačio Merilendo ten ir paklausti kokie skirtumai. Jie gal geriau žino nes aš asmeniškai toks labiau praktikas aš pats prekiauja ir nustojau. Man sunku jums paimti ir pasakyti kas geriau. Aš labai toksai nesimėto nuo platformos prie platformos aš išsirinkau interaktyvius investavimo ir aš prie lieka. Ir aš turiu ten. Sakau kur kitur dar vadinu prekyba dienos metu vykdau aš irgi nieko nekeisčiau nors atsiranda visokių pasiūlymų atsiranda vis naujų dalykų aš tiesiog žinau kur kur man saugu ir aš ten ir pasilieku man ten kur pigiau dolerių. Tai aš nelabai laikausi tokių dalykų. Nežinau kaip man išmokės svarbiausia pinigus ir miegu. Gal praleidau jo Deivido klausimus gal buvo praleistas. Ar galima prekiauti atėjęs per banką atsidaręs vertybinių popierių sąskaitą. Taip galima.

[01:33:46] Galima turbūt tik reikėtų patikrinti ar visas biržas pasieksite galima. Bet iš tikrųjų europinė birža ir JAV turėtume be problemų pasiekti banką. Vienintelis dalykas daugelis bankų jie naudoja tą pačią Saxo Bank platformą tik truputėlį atstumais žemėje atrodo kitaip nepasakysi kokie bankai bet taip yra. Pas mus Lietuvoje tai pasiekiama Saxo Bank savo komisinių ir tada dar mūsų lietuviškas bankas pasiėmė komisinių ir juos sumoka nes ten daug nes pats Marija pietauja ten tiems bankams ir sveikatos prasme platformos.

[01:34:31] Bet čia toks utopija. Kaip jums patogiau. Bet iš tikrųjų turėkite omenyje tai kad beveik visose beveik visuose bankuose Lietuvos pusėje jums bus brangiau negu per milijardą.

[01:34:49] Prekiauti bus brangiau prekiauti negu tiesiogiai pasakojo Mozartas mirė Capital siūlo geresnes sąlygas negu Saxo Bank. Saxo Bank prekiavusi platforma per milijardą metų jūs gausite geresnes sąlygas negu tiesioginėje Saxo Bank.

[01:35:09] Čia toks dalykas.

[01:35:18] Jo galima ieškoti.

[01:35:21] Čia Andrius klausė pagal į šį numerį galima ieškoti irgi yra tik taip galima ieškoti.

[01:35:32] Aš negaliu nuorodos Rimvydui atsidaryti. Jis atsiuntė man sąrašą kad pačiam brokeris atsigavimui tą sąrašą susirasti. Bet man ne atsidaro tas nuorodą. Tas metas mūsų neleidžia man nei nukopijuoti Leika tai gal net vidurinėse bet netgi ir žmonės rado Rimvydas rado kad galima pačiam susirasti visai už sąrašą ir jau nėra taip sudėtinga. Tada.

[01:36:16] Žaidimą kas per dvi.

[01:36:21] Šitoje vietoje pakomentuoti kitoje sumanymą aš nežinau kas čia per mažas.

[01:36:33] Kas čia per.

[01:36:37] Įrankis. šitoj vietoj man reikėtų jėgų kažką kad parodyčiau plačiau.

[01:36:48] Ar moka dividendus.

[01:36:50] Taip moka. Tai šitoje vietoje viskas gerai moka.

[01:36:58] Rodžiau pradžioje įrodžiau kad čia pat buvau įsijungęs sakykim. šita ieško Europoje kuris 500 seką. yra jaunas. Aš jį valdo ten tokius dalykus žiūri ir ekspertus greičiau žiūri per finansus taškas į tašką ir va čia Adrienas Kablys 5 8 metai tiek ir gausi. Taip tai moka moka dividendus kaip svertų pirkti galima parodyti. šitos kažką tai iš tikrųjų tiesiog reikia turėti pasižymėjęs kad jis sudarinėja sąskaitą jiems reikia turėti marškinius sąskaitą. Taip atsidarys sumažinę sąskaitą kai registruojantis brokeriai. Tada galite naudoti svertų. Tai tiesiog jums automatiškai suteikiamas nieko nereikia papildomai daryti jeigu jūs klysti Atsakykite teisingai į klausimus kad jūs tikrai supranta verta ir taip toliau kad jūs žinote ką darote nes verta šį. Taip man ten duoda tokį klausimyną kurį reikia teisingai atsakyti ir registruotis. Jeigu jūs turite galimybę jei jau turite sąskaitą ir esate sumažinę sąskaita jums leidžia prekiauti su marža tai tada tiesiog įsivaizduokite aš turiu sąskaitoje 2 tūkstančius tonais vienetas kainuoja ten 2 4 7 taip jeigu iš šimto vienetų negalėčiau nusipirkti.

[01:38:38] Dabar šito jums šimtas vienetų man kainuotų jau gerokai daugiau negu sakykim kaina iškart šimtą reikėtų daugiau.

[01:38:52] Taip man reikėtų dvidešimt keturių tūkstančių šešių šimtų septynių šimtų beveik kad aš nupirktų vieną šimtą vienetus. Tai kalbėkime apie dešimt vienetų. Aš norėdamas 10 vieneto spėjusi nusipirkti turėdama sąskaitoje 2 tūkstančius dolerių. Tarkim aš nei pirčių nei dešimties vienetų atsisveikinome daugiau nei du tūkstančius. Bet jeigu man duoda su svertų vieną per naktį jeigu palieka vienas prie dviejų bus vertas du kartus padidina jūsų iki dviejų kartų jums paskolintų daugiau negu jūs turite. Tai jūs galite sakykim tada jau kai svertas yra vienas prie dviejų.

[01:39:34] Galite jį pirkti ne tik dešimt ir daugiau penkiolika vienetų gali nusipirkti.

[01:39:42] Nes turi du tūkstančius vienas prie dviejų jis vertas jums plius dar du tūkstančius gali brokeris paskolinti. Aišku už tą skolinimąsi metinės palūkanos skaičiuoja dabar kažkur ten apie keturis su puse procento. Man atrodo aš dabar nežinau reikėtų pasitikslinti nes ką tik kaip tik mes turėjom palūkanų mažinimą visur ten visi bankai išskyrus Europos centrinis nesumažino.

[01:40:07] Valys palūkanų uostui tai ten ne tik pas mus bet iš esmės tai kažkur apie tiek metinių palūkanų tai vienai dienai pusei metų. Kokie kaštai ten gali būti. Vat tai nieko ypatingo nereikia daryti jūs turite sąskaitoje ten du tūkstančius o jums prašys kad jūs ką galite pirkti. 4. Tiesiog pirksite už daugiau negu galite ir nieko papildomai daryti nereikės. Už daugiau negu turi pinigų pinigų galite negalite išsipirkti daugiau jų turi.

[01:40:55] Kaip pasistatyti apklausą ar tik Rosita. Jau turime akcijai gerai po bandome pasistatyti iš esmės.

[01:41:12] Reikia iš pradžių nusipirkti Wellman.

[01:41:19] O nupirko aš dar kartelį tą į. O dabar.

[01:41:30] Galima pasistatyti. Pasižiūrėjus kaip čia galima prisirišti dabar.

[01:41:45] Nes tikrai galima tai pas mane tai mes to klausiu nes aš palikęs ilgam laikui. O jūs norite prisirišti prie tos tai prie tos pačios pozicijos klausos tik procentus.

[01:42:01] Tuoj mes rasime jau.

[01:42:22] Man atrodo kad buvo.

[01:42:33] Laikai Order aš pasidariau. Tai gal čia galima bus prie to pačio orderio padėti. Tai reiškia jeigu aš nupirkau SAM reiškęs tas patį man reikia pardavimo statyti.

[01:42:52] Pavyzdžiui sau stop orderį reikia pasistatyti ties kaina.

[01:42:59] Tai kaina dabar pas mus 240 šimtai tarkim ties dviem šimtais 40.

[01:43:08] Taip už tai darom ir.

[01:43:13] Pasistato.

[01:43:16] Kurie man orderis.

[01:43:21] Tai prie to mano sandorio prisiriša po šitos apklausos.

[01:43:28] Nežinau ar teisingai nors supratote kaip čia pasidaryti. Ar čia gerai ar aiškiai parodo jog pasižiūrėkite pardavimo tyrėjai reiškia dešinio klavišų tada trys tada Order tik einame ir tada jūs galite prie tos pačios prisirišti. Galima limito didelius profilius kaip fiksuoja tai irgi daryti šituos reikalus. Kas yra dividendai kuo pradėti. Iš tikrųjų tokius pradžia mokslinius video pas mane kanale galite rasti bei investavimo akademija. įveskite ir visiškai kitokius. Ten yra vadinamoji akcijų rinka. Ten daug tų vadinamųjų sudėtingesni yra paprastesni.

[01:44:47] Kas kaip veikia. Kas yra dividendai kaip iš jų uždirbti t yra. Tiesiog reikia tą pamatyti. Taip sako investavimo akademija bei užsirašykite ir ten Pamirškite tą kanalą rasite daug ir pradinukams ir jau pažengusiems informacijos.

[01:45:18] Kaip surasti būtent akumuliatoriai tinka į ją. Nežinau žinokit nereikia reikia reikia reitingus.

[01:45:31] Aš pabandysiu jeigu man parašysiu vėliau man miela gausite iš video įrašo šitą Tai manoji M.Tyla. Turėsite aš pasižiūrėjau su kaip jos surasti pagal puslapį kokį būtent gali neleisti net Manto rašyti man parašyti.

[01:45:50] Tačiau nuo klausimo ir paieškos. Su kiek pradėti pirkti akcijas čia priklauso nuo jūsų kiek su kiekis pirksite su akcijas. Yra žmonių kas ten sakykim atsiveda po tris keturis šimtus per mėnesį. Kai kas mažiau.

[01:46:20] Aš kartą per ketvirtį perku grynai dėl to irgi kad komisinius susitaupyti mažiau transakcijų suma normali. Aš dar kartais. Kadangi aš tuo gyvenu ir seku pastoviai tai aš dar kartais tinkamo laiko palaukti.

[01:46:38] Nėra taip kad pagal kalendorių kas ketvirtį ir būtinai ten tą pačią dieną kiekvienais kiekvieną ketvirtį kiekvienais metais.

[01:46:47] Aš kartais dar žiūriu pagal situaciją tai ten kartais anksčiau Einu kartais vėliau. Bet iš esmės toks investavimas tik ne bet kur o dar su papildoma analize bet nuo kiek investuoti gali tai galima skaidriai ir nėra apribojimų.

[01:47:08] Kiek tiesiog kaštų skaičiuoti reikia šiek tiek to bandymo. Tada ten komisinių už tą transakcijų. Jeigu jūsų mažą sumą tai yra 200 eurų ar dolerių tai jūs to švęsite tada negu reikės tarkim susimokėti kokiam bankinio mokestį tada komisinius susimokėti. Geriau gal vieną kartą per ketvirtį šešis šimtus investuoti negu po du šimtus metų Sonia nuolat čia neliko pridūrė.

[01:48:02] O.

[01:48:07] Ordinu bus aš turiu video orderio tipus limitą stop ir taip toliau. Jūs man irgi parašykite mielą jums atsiskleidė. Nes dabar jau laiškai su čia dar užtruks valandą centus 50 minučių turbūt video. Ir būtent su interaktyvių brokeris platformą. Iš tikrųjų tai kas. Kas gerai tai būtent su interaktyvi turės galimybę.

[01:48:41] Jums.

[01:48:46] Dabar Edvardui dėl keitimus jums kad būtų pigiau nes jeigu jūs turit eurus bet žiūrėkite jeigu turite eurus reiškęs platformai įvedant eurus o perkate ten kažkokį įrankį kuris nominuotas doleriais tai jūs galite ir turėdami eurus jį nupirkti bet jums brokeris skolinosi pinigus po to ekvivalento jūsų euro jūs jums paskolinęs doleriais ir tada nupirks jums tą įrankį. D nominuotą doleris blogai ar gerai šitoj vietoj tai yra nelabai gerai nes mokėsite už tą skolinimą. Už tą skolinimą jūs mokėsite palūkanos. Tai Vat šitoj vietoj jums reikia pačiam patiems išsikeisti į eurus į dolerius ir tada turėti platformoje dolerius jus gali turėti Community violetinę sąskaitą interaktyvų rusus ir reiškia jus gali turėti svarų doleriu ir taip toliau. Daug valiutų ir jis turi atitinkamą kiekį tų pinigų jūs galite iš tikrųjų pirkti už savus nebe skolinti jums o iš už jūsų pinigus. Informacija vyksta taip. Konsultacija vyksta taip euras doleris. Kiaušas aš pasirenku kaip paspaudžia euras doleris man išmeta šitą lentelę Aš pasirenku tada aš noriu. Pavyzdžiui jeigu iš eurų į dolerį noriu pakeisti tai eurą doleriu poroms pavydžiu sau.

[01:50:37] Taip markė ar markė orderį Sirenų kiekį. Taip. Tarkim galiu rašyti ranka bet sakykim tūkstantį taip pasirenku tada čia kur šitoj vietoj aš turiu pasirinkti. Einu į adventą. Tada einu būstinę išdygo čia pat kur yra ir man reikia pasirinkti Fix Con konvertavimo standartus for konvertavimo valiutos konvertavimo. O ir viskas Summit ir. Tada juos nubaudė. Demo sąskaitoje ir taip doleriai. Tai šitoj vietoj tai nepakeitė bet būtent pasikeisdami jūs galite iš šito pasidaryti koncertuodamas.

[01:51:41] Manau žmonės prekiavo žmonės ir aktyviai interaktyvi platforma.

[01:51:50] Prekiauja ir aktyviai tiesiog darosi legalūs darosi į atskirus geltonus papildomus grupės ir tada sakykim prekiavo be problemų. Kartais paskutiniu metu buvo šiek tiek problemų kaip tas platumos didelis buvo. Kai greitai labai viskas važinėjo kai Biržuose sustabdyta prekyba tada atitekdavo tokie momentai kad būdavo kažkurioje vietoje ten grafikas neatsigavo ir šiek tiek vėluoja su supa vėlavimo atsigavo tai šitoje vietoje buvo tokių minčių trikdžių. Bet šiaip be galo daug žmonių prekiauja aktyviai ir nelabai skundžiasi gal tik pats procesas kartais truputėlį užtrunka. Reikia keletą veiksmų padaryti kad nupirkti akciją taip uždaryti ją greičiau eina bet keletą veiksmų tai gal tol jeigu sekundei viena kitą labai svarbi. Labai aktyviai tą prekybą tai jau gal nėra taip paprasta. Bet daugelis žmonių ypač dirbančių dujų daugiau pasyvių investuoja arba prekiauja akcijomis jau ne nebereikia gaudyti stintų sekundžių.

[01:53:19] Panašiai kaip žodžiu tokia situacija. Realioje sąskaitoje interaktyvių brokeris A.Sireika išsipirkti reikia išsipirkti šitą. veršelių kailį tą datą.

[01:53:42] Tai kainuoja tarkim Kalbant apie grafikus grynai visus kitus skaičių doleris 5 10 kainuoja nuo Dakos ir doleris 50 nešė Biržų tai trys doleriai per mėnesį jums kainuos.

[01:53:56] Kainas realia sąskaita.

[01:54:01] Ir demo ir keliauja byloje kol neišsipildė kad tos datos dėmių netgi negalinti išsipirkti. Kaip užsiregistruoti realioje sąskaitoje. Kaip man atrodo 2 tūkstančius dolerių sąskaitoje. Tada galite išsipirkti.

[01:54:17] Jeigu neklystu čia reikėtų.

[01:54:21] Su moksleiviais milijardu pasikalbėti pasiklausti nors šitoje vietoje dėl sumos ar bet kam galima turint realią išsipirkti ar tik dviejų šią sumą man atrodo kad bent jau anksčiau buvo du tūkstančius Like turėti dabar nežinau.

[01:54:41] Gerai iš mano pusės tada tiek šiandien turbūt klausimus galite rašyti jei leis mano moksleiviams.

[01:54:51] Visi po 10 atsakysime. Pasistengsiu rytoj atsiųsti veterinaro įrašą jums.

[01:54:59] Gailestį teks žiūrėti ir tada manau bus klausimų galės po gero vakaro visiems.

[01:55:13] Iki kitų kartų.

[01:55:23] Ir.

Jums taip pat gali būti įdomu