Investavimas į akcijas. Rizikos valdymas

2021-05-20
Video
00:00
00:00
1:38:46

Investavimas yra susijęs su rizika. Tiek profesionalūs, tiek neprofesionalūs investuotojai bet kokį finansinį sprendimą turi priimti tik ją įvertinę, kad priimtų geresnius ir labiau pasvertus sprendimus. Investuotojai, kurie nekreipia dėmesio į riziką, o investicijas vertina tik iš perspektyvos pusės yra mažiau pasiruošę netikėtumams finansų rinkose, kurių paskutiniu metu pasitaiko pakankamai dažnai.

Vienas iš būdų sumažinti portfelio rizikingumą yra portfelio diversifikavimas. Kai portfelis yra išskaidomas į daug pozicijų ir į jį yra įtraukiamos skirtingos turto klasės, rizikos lygis sumažėja. Diversifikuotas portfelis reikalauja priežiūros ir perbalansavimo, tačiau turint teisingai išskirstytą portfelį investuotojai gali miegoti ramiau.

 

*

UAB FMĮ „Myriad capital“ siekdama prisidėti prie investuotojų švietimo organizuoja bei dalyvauja organizuojant seminarus Investavimo tematika. Seminaruose dalyvaujantys lektoriai savarankiškai pasirenka temas, klausimus ir jų pristatymo būdus. Lektorių pateikiama informacija nėra parengta UAB FMĮ „Myriad capital“ darbuotojų ir nebūtinai sutampa su pačios Bendrovės ar jos darbuotojų nuomone, todėl nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija ar siūlymu sudaryti sandorius dėl finansinių priemonių bei investicinių paslaugų. Seminaruose dalyvaujantys, taip pat ir šiuos video įrašus peržiūrintys asmenys neturėtų priimti investavimo sprendimų vien tik seminarų metu pateiktos informacijos pagrindu, turėtų pasitarti su savo finansų patarėjais ir įvertinti kitas, tik jiems reikšmingas aplinkybes.

Jums taip pat gali būti įdomu