Interactive Brokers TWS ir SaxoTraderGo investavimo platformos

2019-10-21
Video
00:00
00:00
1:52:22

[00:00:00] Tai Labas vakaras visiems kurie prisijungė jau kuris. Turime vieną minutę po septynių ir galime pradėti dabar. šiandienos tema yra būtent apie platformas prekybinės kurią siūlo minėjote kompanija. Klauskite visų viso karo metu klausimų kurie jums rūpi. Viena iš tų apie kurią Markets išsiaiškinome atsakiau manau į tą klausimą ir laukiu daugiau klausimų kurioj vietoj jums kažkas bus neaišku iškart mane stabdyti klausti dar bandysiu parodyti. Išnaudokite šį laiką kurį turime šiandien. Kai kurie iš jūsų jau visą kursą. Viso ciklo mokymų išklausė mačiau pažįstamų daug vardų kurie kai kurie galbūt naujai prisijungę dar laukia kitas galbūt tų pačių paskaitų.

[00:01:01] Žodžiu laukiu šių klausimų. Laukiu iš jūsų aktyvumo jums duoti daugiau kuo daugiau informacijos kad jums šios dvinarės būtų naudingos. Dabar iš mano pusės būtų vienas klausimas nes nežinau nuo ko pradėti tai dėl to nežinau nuo ko pradėti nes žinau jog jūs iš esmės žinote apie kainuos rašyti. Kiek kainuoja dirbti su interaktyviu brokeris kai kainuoja dirbti su Saxo Bank. Tai yra kaštai prekybiniai kokie yra ar ne. į šitą klausimą norėčiau užduoti.

[00:01:37] Jeigu jūs esate susipažinę visi sakykime kokie komisinių kokie tai kokius draudimo sąlygos pas vieną pas kitą brokerių kurie registruoti ir taip toliau aš galiu trumpai papasakoti jeigu jūs ne susipažinę jeigu jūs susipažinę tai paskui tai parašykite kaštai draudimo sąlygos ir taip toliau. Taip ar ne. Arūnas nėra susipažinęs gerai toliau dar bet kokia. Vienas žmogus susipažinęs iš tikrųjų norėtų supažindinti. Galbūt kitos progos nebus tai matau jo daugiau žmonių nėra susipažinę. Yra ir tokių kurie susipažino bet daugiau yra kurie ne susipažino tai trumpai labai sakykime giliai ten eisime be to noriu supažindinti dabar jūsų su su tais kraštais ir panašiai kaip pasirinkti apskritai brokerių ir taip toliau. Visų pirma turbūt jis žino kad pora milijonų kapitalą kreipti į Lietuvos banko C finansų maklerio maklerio įmonę vieną iš septynių tokių veikiančių Lietuvoje ir ji atstovauja didžiausioms brokerių galima sakyti interaktyvų brokeris amerikietišką kompanija amerikietiškas brokeris ir Danijos investicinį banką Saxo Bank.

[00:02:59] Abi šios kompanijos jos siūlo labai daug instrumentų siūlo savo platformas ir taip toliau. Jos tikrai turi kuo pasigirti. Ir viena ir kita. Iš esmės kalbant apie interaktyvų brokeris jeigu tai labai seniai jau įkurta kompanija 78 metais. Taip pat jos kapitalizacija yra 25 milijardai dolerių ji yra. Jos akcijomis yra prekiaujama biržoje. Galite susirasti interaktyvų profilius ir pirkti jų akcijas. Tai yra geras rodiklis net jei kompanija ruošiasi. Iš esmės biržoje labai skaidri labai sakykime plačiu pločio ataskaitas duoda visuomenei ir investuotojams ir įsikūnyti m aukščio komisijos žodžių kompaniją skaidriai didelė patikima ar nenori. Sakykime kai ten šešėlių salas kažkas vedasi pinigus į kažkokį neaiškų brokeriai. šitoj vietoj tokių dalykų nėra. Viskas įdomu Europoje įsigyti bankų pinigai. Iš esmės brokeris tikrai myli Saxo Bank kas irgi europiniu europiniu mastu. Bene vienas didžiausių irgi yra investicinis bankas kuris suteikia galimybę prekiauti per savo platformas ir menininkams tokiems kaip mes ar ne turi Europos Sąjungos licenciją ir turi netgi daugiau negu 35 tūkstančius finansinių instrumentų. Pradedant nuo valiutų akcijų ateities sandorių sezono ir baigiant kontraktus ir taip toliau tai turi be galo daug. Daug kas norėjo ypač vaduotis kas jau sakykime toks rimtas investuotojas ar bando kažkokias reagavimo sistemos strategijas renkasi banką.

[00:04:57] Nes šitoje vietoje ir Saxo bankas turi daugiau instrumentų negu interaktyvių brokerių. Bet jeigu jūs Tesco akcijomis prekiauti investuoti į akcijas norite tai užtenka ponai ir interaktyvių brolijos po šio seminaro aš manau apsispręsti ką rinktis labiau ar nevertėtų. Dabar jūsų prekybos platformas. Tai tiesiog ta prekybos platforma leidžia jums pasiekti visokius instrumentus akcijas ir panašiai. Abiejose šiose platformose tiek Saxo tiek interaktyvių brokeris yra naujienų srautas iš esmės. Man asmeniškai tai interaktyvių brokeris naujienų srautas truputėlį patogesnis patogesnis. Be to naujienų srautą patikimą gerą turi ir Saxo platformą. Taip pat jau profesionalias Saxo platformą mes aš parodysiu šiandien jums Saxo trejų darbo yra Saxo atvejis rodo Bar platformą Saxo. Gavau šią platformą kaminai žmonėms kartais patinka labiau negu labai paprasta telefone naršyklė bet kokioje gali atsidaryti prisijaukinti ir sudaryti sandorius sudaryti sandorius peržiūrėti sandorius. Tai iš esmės gali bet kokios su naršykle su savo loginių pasu vardu prisijungę viskas yra dirbate viskas. Jokių daugiau papildomų iš jūsų nereikalauja dalykų ar ne. Toliau su jau interaktyvių brokas platformoje. šiek tiek sudėtingesnė kai ją geriau naudoti ir dažniausiai tik ji gali naudoti kompiuteryje.

[00:06:36] Gal planšetės galima naudoti iš esmės. Planšetė niekada asmeniškai nebandžiau bet jau kiltų klausimų dėl to ar planšetė gavimą ar panašiai. Tai iš esmės galite kreiptis į kapitalo Mario arba Nerijų į makleris. 2. Ne jums viską paaiškins ir parodys. Jeigu kiltų toks poreikis ar ne dabar jau kalbėti. Apie patikimumą ir šiaip renkantis buriuoti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Iš esmės visos visi Sapiegų brokeris. Ar galite atsiliepimus apie brokerių paskaityti būtinai žinoti kur jūsų brokeris yra įsteigtas. Tai kaip minėjau sakykime interaktyvų brokeris yra JAV įsteigtas JAV brokeris bet turintis daugelio šalių licencijas sakykime interaktyvų brokeris jums suteikia prieigą prie Baltijos šalių biržų turi su maždaug Baltic sutartį ir tai yra oficialūs tiekėjas tokių paslaugų. Tai iš esmės per keldami per interaktyvų brokeris pasieksite ir Baltijos biržos. Taip dėlioja šiaulių bankas ir kiti. Ar ne apranga sakykime toliau.

[00:07:51] Jeigu kalbant apie Saxo Bank tai Europos Sąjungos licencija turi ir jokių Mergelių salų nėra dėl sau pinigų neturėtume labai pergyventi.

[00:08:02] Šiuo atveju galioja ir draudimas Jūsų pinigams ar ne. Tai čia išrašytos licencijos įsikurti krikščioniškomis komisijos. Ten sakykime į Anglijos su licenziją savo dienas Lietuvoje licencijas išduoda tik Lietuvos bankas.

[00:08:21] Iš esmės kurią ir turi kelti tauta licenziją. Toliau patirtis rinkoje kiek metų rinkoje turėtume brokeriai atkreipti dėmesį ar ne. Diegimo mano kokia kapitalizacija ir kad kotiruojamos biržoje kaip interaktyvų brokeris dar didelio didesnio patikimumo suteikia tai kompanijai ar net draudimo sąlygos dabar dėl draudimo sąlygų tai Europoje jos šiek tiek mažesnės. į šį jūsų visos investicijos Europoje gaunasi apdraustas 50 tūkstančių eurų. Tai yra 25 tūkstančiai eurų yra draudžiamas jeigu turite savo portfelį ar pinigų. Nesvarbu ten valiuta kokia būtų 25 tūkstančiai ir dvidešimt penki tūkstančiai apdrausti jūsų aktyvai sakykime kažkokios akcijos ir panašiai. Tai pagal Europos Sąjungos direktyvas jūs 50 tūkstančių esate apdrausti. Mūsų pinigai yra apdrausti. Jeigu kalbant apie JAV tai ten šiek tiek didesni draudimai galioja ten 50 tūkstančių kažkur 10 tūkstančių vertybiniais popieriais tai gaunasi bendrai šimtus tūkstančių turėsite už 50 nusipirkę kažkokių vertybinių popierių 5 10 ar gulės viską atgaus. Neduok Dieve kažkas atsitiktų kažkokia prasme chorai ten neduok Dieve ten bankrutuoja kompanija ar dar kažkas tai žodžių į kitus. Tokių sumų jų visiškai apdrausti. Tai kas didesnėmis sumomis dirba tai aišku labiau nori turėti didesnes draudimo sąlygas renkasi. JAV yra interaktyvių brokeris šioje vietoje. Klientų aptarnavimas jau kalbėti kliento apie klientų aptarnavimą tai iš miesto pusės yra Makleriai mano minėti taip galite bet kada pasiskolinti nes yra oficialūs atstovai atstovas šitų brokerių. Tai jums padės tiek dokumentų sutvarkyti tiek jų kokie pavedimai ten nereikalingi įvedimui išvedimą į pinigų su mokesčiais. Išsiaiškinti kiek mokėti mokesčių. Kaip viską padaryti deklaruoti viską jums padės ir taip pat aš įmonę tvarka gali tekti kreiptis.

[00:10:29] Jums taip pat atsakysiu kiek galėsiu padėsiu visada taip. Aptarnavimo greitis bus pakankamai greitai. Pavyzdžiui jeigu jis kreiptis į kreipkitės tiesiai į interaktyvų brokeris arba Saxo banką tai galite šiek tiek užtrukti. Reikia kreiptis dažniausiai anglų kalba. Ar gali būti kad jums ne iškarto atsakys dėl to kad yra labai didelės kompanijos ir ne visada skiria dėmesį mažesniems klientams. Jie labiau koncentruojasi didesnius tai minėti Kapital. Jie turi savo kanalą. Jeigu jūs per milijoną kartų kreipsimės pagalbos minėjote kad jums padės greičiau. Kokiame problema bebūtų todėl tas tarpininkas mirė Capital Lietuvos investuotojams yra naudingas visai viską pagreitina viskas lietuvių kalba. žodžiu paaiškinti situaciją ir taip toliau galite labai paprastai ir greitai tai. Prieš mėnesį Marius sakė kad draudimo suma yra šimtus tūkstančių eurų. Gal čia aš suklydau bet aš galėsiu pasitikslinti galėsiu pasitikslinti galbūt Marius yra teisus. Man atrodo po dvidešimt penkis vienam ir kitam bet bijodamas meluoti. Iš tikrųjų man atrodo kad taip pasakiau bet galite dar su Mariumi pasitikslinti tikrų gal kažkas buvo pasikeitę. Gal aš kažką praleido bet šiaip man atrodo kad man atrodo kad 5 10 šitoj vietoj galima išsiaiškinti. Bet kokiu atveju ne toj vietoj sakykime nėra pats didžiausias jeigu daugiau pinigų tai šitoj vietoj. Gali būti giedra gali būti Giedrių iš esmės šitas. šito išsiaiškinsime jeigu didesnės sumos matyt būsiu tada sumažės jeigu aš neteisus ir būtų sumažintas tas sumas jeigu didesnės sumos tai iš esmės tie draudimai yra gerokai didesni. Jei yra dar tik geriau kad draudimo sąlygos yra geresnės į jūsų pusę tokioje vietoje ar ne. Tai šitoj vietoj gali būti ne nes nesiruošiu sakykime ginčytis šitoj vietoj nes tikiu kad galbūt kažkas kažkurioje vietoje jums bet man atrodė kad yra tiek.

[00:13:06] Tai va dabar dabar toliau komisinius reikia žiūrėti kokie komisinių Aišku kaštai prekybos pradai Kokie šiaip priedas mums nėra nėra labai svarbus aktyviomis dirbant priedus tai yra skirtumas tarp pirkėjo ir pardavėjo kadangi realioje biržoje prekiaujama. Tai iš tikrųjų ten jau kaip jūs pasirinksite naktį jeigu bus aktyviai prekiavo akcijas retas tas bus vienas taškas. Sakykim jeigu jūs ne aktyviai prekiavo akcija sakykime mažai ten pirkėjo pardavėjo automatiškai priedas bus didesnis bet brokeris šiuo atveju to priedu nenustato. Poreikis rinkoje ten kas atėjęs iš valiutų rinkos tai ten fiksuoti yra dažnai tie pradai mažiau negu trijų dolerių ar trisdešimties dolerių. Tu negali to tu tu moki pradą vietoj tokio mišinio ir ten fiksuoti sprendimą yra akcijų biržoje gali vieną centą sumokėti. Vienas centas artimiausias pirkėjas ir pardavėjas stovi tiktai vieno ar vieno cento skirtumu. šitoj vietoj ar ne taip vertybinių popierių vertybinių popierių saugojimas taip tai šitoje vietoje dažniausiai reikia susimokėti. šiaip man atrodo ar bent jau nepastebėjau kad interaktyvių brokeris suskaičiuotas mirė. Kapital klientams tos vertybinių popierių saugojimas kaip nemokamas man rodo ne aktyvumą mokesčių. Ir kaip aš suprantu netaiko recepto klientams jeigu tiesiogiai pas interaktyvų brokeris būtume taip pavyzdžiui būtų taikomas ten gal 10 dolerių per mėnesį ar 20 dolerių per mėnesį. Tai nėra tokia didelė suma jinai yra pakankamai maža bet jos aktyvumo mokestis taikomas.

[00:14:49] kad paskatinti klientus perkelti kažką daryti jeigu jau turi sąskaitą tame pinigų išvedimo ir įvedimo mokesčiui. šitoj vietoj sakykime įvedimo mokesčių nėra tai mokėti ten jeigu daro tarptautinį pavedimą tai gali sumokėti už pavedimą kažkiek bet pats brokeris neima nei į nei Saksonijoje nei interaktyvus. Iš esmės to įvykdymo mokesčių išvedimo mokesčio išėmimo mokesčiai jie iš esmės taikomi tik tuo atveju jeigu jūs daugiau negu vieną kartą per mėnesį išsiimti pinigų. Jeigu užsiiminėja dažniau tada tam irgi gali būti 10 dolerių koks uždėtas. Bet iš esmės tai vieną kartą per mėnesį niekas iš jūsų nieko nė kapeikos neims. Taip tai taip pat reikia atkreipti dėmesį ir konvertuoti valiutą visada ir įvedant pinigus ir išduodant pinigus nes iš esmės jeigu jūs norite prekiauti JAV akcijomis bet turite eurus. įprastai mes Europoje eurus turime tai jūs geriau bet kitas interaktyvus brokeris jeigu iš meskite į eurus net tada gaunasi taip kad jūs iš tikrųjų per interaktyvų brokeris ar akcija valiutos padarysite pigiau o aš jums parodysiu kaip tą kombinaciją padaryti pamatysite tai jeigu jūs pas save banke jūs gerokai daugiau sumokės už konvertavimo negu nusiuntė tuos pačius eurus į interaktyvų brokeris ir ten padarė konvertavimo. Kartais daroma konsultacija einamojo vadinama kaina kokia yra valiutų. Koks yra valiutų kursas tokių ir daroma. Mokestis gal gali būti už bet kokią sumą 2 2 ten doleriai 2 eurai ar ne.

[00:16:32] Iš esmės gali keisti šimtą tūkstančių gali 20 keisti simptomais bus maža konvertavimo kaina jums nes interaktyvų brokeris pats turi Multi politinę sąskaitą tai šitoj vietoj Multi violetinė sąskaita jūs galite turėti savo sąskaitoje turi penkias skirtingas valiutas ir jeigu pavyzdžiui prekiaujame Europos akcijomis tai jūs perkate už eurus jums nereikės skolintis jokių ten eurų papildomai. Jeigu turėtume dolerius bet pirkti bet kokį europinį akcijų jums reikėtų jums automatiškai padarytų skolintus pinigus taip jums skolintų pinigų o jūsų pinigų nekeistų į iš dolerių į eurus. Tai jeigu jūs ruošiatės prekiauti skirtingų šalių skirtingų šalių akcijomis jūs iškart keičiu į tų šalių valiutą kad jums net skolintų brokeris pinigų o jūs gautumėte savo pinigus tą konfrontacijos super lygį ir tada jūs nemokate palūkanos čia pažymėtos taip jūs nemokate palūkanų jokių net jeigu brokeris jums paskolino pinigus. Iš esmės jūs turite susimokėti palūkanas tai sakykim jeigu Eur. Paskolos eurais. Aišku gaunasi jos pigesnės. Palūkanų norma pas mus kaip galimas kaip nulinė ar ne. Jeigu doleris stojau ten daugiau nes dabar du su puse procento o laiko norma kaip ir JAV ar dar brokeris užsideda taip ant galvos gal 5 proc. metinių palūkanų. Tai ne. Daug jėgų visus metus akcinė priauga nieko tai tada jau negerai.

[00:18:11] Šitoj vietoj kad nereikėtų nebūtų tokių dalykų kai netyčia nusiperku tos šalies akcijų kurios bulių neturiu. Ir tada dar plius man palūkanas skaičiuoti šitoj vietoj. Būkite atsargūs galite iškart pigiai pasikeisti jeigu kartais netyčia kažką padaryti reikia vėliau pasikeisti jau kaip sandorį galima padaryti arba geriausiu marui parašyti Marijų mažylį ir visą jums padės iš karto pasakys kaip išsikeisti tuo metu kad nereikėtų mokėti kitų o mokama ne šioje vietoje. Dar finansinių instrumentų įvairovę paminėjau iš esmės prekybos su svertų tai dažniausiai taip yra ir saksų ir pats interaktyvi. Galima pasirinkti kaip atsidaryti sąskaitą arba Marine sąskaitą marinatą ar tiesiog paprastą sąskaitą. Tai jeigu sumažino sąskaitą tai Jums suteikiamas kritinis petys vienas prie keturių tai yra jūs galite pasiskolinti brokeriai.

[00:19:19] Na keturis kartus daugiau operuoti rinkoje negu jūs iš esmės turite pinigų tik tris tris kartus tiek jums dar paskolino įsigijus savaitę 10 tūkstančių. įsivaizduokime noriu tai jūs realiai galėsite naudodami Marine apskaitą operuoti rinkoje ir prekiauti su 40 tūkstančių dolerių už tuos 30 tūkstančių kurios jums plius paskolino ar ne. Už tuos paskolintų. Jeigu jūsų juos pasiskolinti. Jums reikės mokėti tas palūkanas. Palūkanas reikės mokėti ir priklausomai nuo valiutos Enel eurais paskolos pigesnis doleris kaip minėjau yra brangesnis tai su paprasta apskaita ne Marine tai yra tiesiog jūsų pinigai ir viskas tik jūsų pinigai į jus nieko niekam nemokate nebent pamiršti išsikeisti valiutą iš toje vietoje ar rinktis marškinius ar rinktis nemalonę. čia jūsų sprendimas Marchionne. Aišku yra didesnė rizika didesnis potencialas uždirbti negu jūs gerai prekiauti tą uždirbti tai Marchionne prekybą galima vykdyti Radžiui galbūt reikėtų prekiauti be maržos ir skolintų pinigų iš brokerio. O jeigu matysime kad tikrai suprantate ką darote ir gerai jums sekasi tai prašau naudokitės Madonna. Aš sakykim pats naudojuosi marža bet aš kitiems ypač tie kas tik pradeda dirbti rinkoje tai aš maržos nelabai. Taip matau klausimą ar.

[00:20:55] Kaip greitai klausia kas būna jeigu pasiskolinti pinigų iš brokerio ir juos juos dirbi. Pradėti brokerio pinigų yra kai suteikiamas toks vienas prie keturių kreditinių peties. Tai iš tikrųjų padirbti kaip ir negalima. Teoriškai galima bet dažniausiai brokeris. Jisai yra apie saugiklius. Jeigu jūs sakykim turėjo tik 10 tūkstančių dolerių ir sakykim pradėjo kristi kaina kažkokio aktyvumo nei jūs buvote nupirkti kietą aktyvią tai kai jūs ir jūs buvote nupirkę net 10 tūkstančių už 40 visus pinigus sudėjo ten kokia nafta ir ji krenta tai kaip bus ar į minus 10 tūkstančių į 70 tūkstančių. Brokeris šiaip yra vadinamas kardinolas. Jums neužteks Marinas išlaikyti tokį didelį 40 ies tūkstančių tokią didelę pelnyti nei jums automatiškai uždarys. Brokeris priverstinai sandorį visais savo pinigais nerizikuoja algoritmais o specialūs kurie daro ir iš esmės. Na jeigu prekeivio prekyba ten neikite aukštyn nagais aukcionai. Tokia yra prekyba. žodžiu kai rizika gali būti su visą į vieną sandorį sakykim ar į kelis ir aukcionai tada kai jie pereina kai jie nuvertėjo nei nuvertėjo. Tada jeigu jūs buvote neteisus tada jo jūs teoriškai galite būti likti skolingi brokerių. Bet jei jau kalbame apie akcijas tai jūs gausite ir perspėjimus Jums paskambins koks nors Marijus nes jam iššoka lentelė kad kažkokiam klientui dega ar pirštai žodžio ir šitoj vietoj jūs. Bet kokiu atveju bet jūs tai dėl to kaip Kipro tiradą apie rizikas dabar šnekame.

[00:22:57] Tą maržą. Jeigu jūs iš tikrųjų visiškai dar naujokai nori tik bandyti aš nesiūlau maržos tikybos. Pabandykite savo pinigais o jūs pajusite tą visą veiksmą suprasite ką darote tada prašau jūsų sprendimą o ne girtis tuo Marchionne.

[00:23:17] O.

[00:23:20] Dvidešimt penki ką darys klausia aš praleidau.

[00:23:29] Ankstesni klausimai 25 kartą pasižymėjo reitingų JAV akcijomis koks minimalus depozito daryti klausia ką reikia ginti iš tikrųjų kad vykdyti prekybą dienos metu ir daug daug sandorių padaryti ir uždaryti atidaryti ir uždaryti pačią dieną. Iš tikrųjų jo interaktyvi brokeris suveikė dvidešimt penkių.

[00:23:53] Tūkstančių dolerių tam daryti ir šitoj vietoj. Jūs iš tikrųjų neturėdami 25 tūkstančių dolerių galite per savaitę ne per ne per mėnesį ne per dieną per savaitę padaryti tris sandorius leidimus.

[00:24:14] Taip tai yra atidaryti ir uždaryti juos tą pačią dieną ir tai Jums skaitys jus kaip tėvas. Ar šitoj vietoj gaunasi taip kaip ne atsigauna bei trys sandoriai jeigu neturite 25 tūkstančių per savaitę.

[00:24:31] Jeigu turite tai galite kiek norite daryti sakykim su Saxo bankų ten nėra ribojama. šitas dalykas nėra ribojamas kodėl taip yra kodėl tie trys sandoriai per savaitę reido. Iš tikrųjų jeigu jūs darote daugiau sandorių bet jų ne uždaryti jūs gali gal 10 sandorių atsidaryti ir jų ne uždaryti tą pačią dieną tai jums nesiskaito kad reidai ir jūs galite turėti daugiau negu tris sandorius. Bet jeigu jus atidaro uždaro atidaro uždaro tvartų uždaro gaunasi kad jūs išnaudojo galimybę ir jums nebeleis daugiau tų sandorių daryti apribos kiek ji laiko prekybą toje vietoje.

[00:25:14] Iš esmės dalimis uždarant man atrodo didesnę dalį palieki tai ten sakykime man atrodo kad neskaičiuoja šitą dalyką.

[00:25:25] Aš manau kad potencialiai galima paimti kaip jūs teisingai pastebėjote kad ne uždaryti viso sandorio ir palikti kitai dienai dalį sandorio dirbti ir visą galutinį uždarymą padaryti tik sekančią dieną kada gali būti kad Jums perskaičius šitą dalyką iš tikrųjų galima pasitikslinti su manimi bet aš manau kad Jūs teisus kad galima taip apeiti šią taisyklę kad ne uždaryti. Aš nemanau kad leisime jeigu iš šimto akcijų pirko ir 99 pardavėjai kad jums leistų su viena akcija nesu skaitęs šito kaip Trejybė bet jeigu jus uždarys kokį pusę tai aš manau kad tokių atvejų jums gali būti kad net kiti kaip reidas tiesiog dalies planuojama tame šilumos punktų galima pasitikti. Bet yra daug sistemų. O daug sistemų aš galėsiu šiek tiek parodyti kai nebūtinai didinti galima kaip sakyti vykti vaidinti labiau galima tai yra vidutinio laikotarpio prekyba vykdyti ir tai yra tikrai nemažai. Sakykime šiandien nupirkti rytoj poryt uždarai galbūt ne po savaitės uždarai ir tikrai yra galimybių ir be 25 tūkstančių prekiauti na aišku jeigu labai nori aktyviai prekiauti reikėtų eiti jau į įsakymo kur nuo mažų sumų galėjau ten 2 tūkstančių minimalus depozito pasakojo interaktyvų brokeris.

[00:26:54] Iš tikrųjų jo atsidaryti sąskaitą galima iš ten nu nieko neperka įvedant užsiregistravę turi realią sąskaitą kiek įsidėti pinigų tiek ir investuosime ne ne šimtus dolerių tūkstantis ir dešimt tūkstančių Milanas kiek nuo tada minimali riba. Saxo Bank yra 2000. Bet ten būtų ribojimų Jūs neturite pasirinkimo. Visokių instrumentų jūs turite nemažai toj vietoj ar ne. Tai gerai dabar į pabaigą. Taip aš pasakiau jums šiek tiek apie interaktyvų brokeris. Atidarymą JAV. čia minimalus deputatas 2000 pasakojo taip galioja JAV investuotojų draudimas toliau prekyba Jeff akcijomis atėjo nuo septynių dolerių vienam sandoriui. Tai sakykim kai lyginant tarkim su švedų bankų ar ne banke pavyzdžiui atidaryti su JAV akcijomis kainuoja 20 dolerių ir uždaryti 20 dolerių man visos kaštus.

[00:27:57] Pavyzdžiui jeigu aš ilgesniam laikotarpiui kažką nusiperku per švedų banką bendrai man atidaryti ir uždaryti nes aš per banką trunka trumpiau sandorį ilgesniam laikotarpiui investicijai dividendams galima pasiimti tai gaunasi 40 bet neapsimoka per švedų banką iš tikrųjų net dividendams imtis. Ne tik dėl to gaunasi taip kad jūs tai darote per interaktyvų brokerių platformą savo apskaitai. Jeigu jūsų pirksite akcijų ir sakykime pas jus jūs identifikuotas iš karto kaip Lietuvos iždo puotoje ir jūs gavęs dividendus jų gausite nuo sumą įskaičiuotos 15 procentų ir tai yra pas mus šiuo momentu ir nuo tokio mokesčio iš debiutantų. Jeigu per banką jus ir nusipirksiu tarkim ten norą veda į jūsų identifikuotas kaip kaip tų akcijų savininku o čia nupirks pats bankas tas aktas jums atvaizdus į savo vardu nupirks jums atvaizdas. Tuos aktus tarsi jūsų bet iš tikrųjų bankas juos nupirko. Ir kai ateis dividendai mokestis 30 proc. tarifu pagal JAV galiojančius įstatymus ir tada tuos penkiolika procentų susigrąžinti reikia tampyti iš tikrųjų rašyti visokius prašymus paaiškinimus ir tada po kurio laiko jums turėtų grąžinti momentą ypač toje vietoje su interaktyviu grotelės vis tiek yra.

[00:29:32] Daug patogiau ir geriau bendradarbiauti. Netgi ne net nežiūrint į kaštus taip sandorio o gaunasi kad netgi jeigu dividendai ateina jums tas daug labiau apsimoka. Ne daug labiau apsimoka. Tai aš jums ačiū siūlo šitą suvestinę jūs galėsite pasižiūrėti į prekybos kaštus nes norėčiau jų keliauti prie platformų. Tai gali pamatyti JAV ir Kanados kainas ar ne. Kiek kainuoja prekiauti su švedijos akcijomis per interaktyvų brokeris. Norvegijos akcijos taip Jungtinės Karalystės valdžios. čia matysite kokie aukštai taip pat matysite Saxo banko kaštus. Tai jeigu su brokeris JAV akcijomis 7 dolerių už sandorį arba 0 taškas 0 1 7 dolerio už vieną naktį jeigu jūs viršyti čia yra minimalus 7 doleriai bet jeigu jus viršija pavyzdžiui prekiauti su tūkstančių akcijų nuperka kompanijos tūkstantį akcijų ir jums reikėtų pasisaugoti tada tūkstantį akcijų už 0 taškas 0 septyniolikos. Tokie kaštai yra vienai akcijai ir gaunasi kad jau tada jau sumokėti 17 dolerių tūkstantis akcijų čia yra toks riebus gabalas pakankamai jau aišku gali būti jeigu to jums kompaniją 5 dolerius kainuoja apie investiciją nebus pernelyg didelė bet jeigu jo nėra tūkstantį akcijų pirkti Amazon kuris irgi tūkstantis 705 kainuoja.

[00:31:10] Tai ir reikia turėti pinigų tiek kad bent šioje vietoje minimalūs visada imamas mažiau septynis nebus bet vėliau yra jeigu viršijant šimtą ar net šimtą akcijų o už du tris šimtus penkiasdešimt akcijų viršijančius skaičius už tų tarifų tai auginant tos akcijos iš šito skaičiaus ir žinote kiek sumokės tai mažiau negu septynis nesumokės ir daugiau galite sumokėti didelius. Daug tų akcijų pirks kitos su Saxo 14 doleriu. Jeigu ji viršija 14 dolerių vėliau 0 0 19 skaičiuoja už akciją šioje vietoje ir vėliau kiti kaštai surašyti. Taip pat galite dirbti su interaktyviu Brothers su Lietuvos akcijomis. Ar ne per Nasdaq Baltijos biržos su Baltijos šalių akcijomis. Toje vietoje man atrodo mokesčiai šiek tiek yra didesni negu bankų. Jeigu kalbėti apie Lietuvos bankus jie duoda geras nuolaidas Baltijos biržose. Taip tai ir interaktyvių brokeris truputėlį brangiau. Jeigu kalbėti apie kaštus Baltijos biržos. Per šį ir manau sunkiau įdaro jūsų klausimą.

[00:32:41] Štai čia yra skaičiuojama ar šie ar bent minimalūs yra minimalūs visada ir ne iš toje vietoje. Viršijus tą minimalų visada jau atveju kiek 1,7 centų akcijai pelnas. Tokioje vietoje.

[00:33:04] Toliau kaip ir viskas šitoj vietoj kaip ir viskas šitoj vietoj apie.

[00:33:16] Platformą dabar kalbėtis į platformos iš esmės gal turite klausimų ar galite užduoti bet aš atsakysiu viso šito suvestinę galėsite pasižiūrėti patys iš esmės čia dar buvo klausimų. Aš pasižiūriu greitai aš kalbu iššokę.

[00:33:43] Taip bet galima atsidaryti ir tiesiai per interaktyvų brokeris some galima atsidaryti ir tiesiai per interaktyvų brokeris platformos sąskaita. Bet tada negauna iš esmės to palaikymo gyvo. Visada ateityje pasikonsultuoti mokymai ne tik Tieto platformos kiti buvo jums mokami iš tikrųjų dirbant su mylėti Capital tau vistiek ji gauna tam tikrų privilegijų. Nuo to kaip. Tvarko idėja pirmą platformą apie kurią kalbėsime tada sako pavargau mums visiems. Bent jau tie kurie anksčiau dalyvavo ir registravosi dalyvavimui aš buvau atsiuntęs nuorodas kas dar negavo nuorodų į kitas platformas. Rašykite mokymai ar kažkas suka jūsų nuorodas atsisiuntimo platformoje. Ir kai užsiregistruokite būsite nubausti iš esmės.

[00:34:46] Mus IR PRISIJUNKITE matysite maždaug tokią tokią platformą iš karto gal būt čia vietoj jų parašyta paspausti tiksliau ir kokia akcija ten būtų įvesta sakykime čia juos 30. šitoj vietoj turime indeksą įjungtą daug indeksą įjungtą į jus jeigu norėsite čia galėsite įsivesti sau kokį norite instrumentą pavyzdžiui aš dabar esu įsivedus bet jų kompanija gi ten ataskaitą.

[00:35:21] Iš esmės Irenai tiesiog išsijungė nes tokia įdomesnę kompanija kaip ir mano nuomone gera ataskaita vakar vakare kilo tiesiog kad jums parodyti aš sakykim pirksime su jumis šiąnakt parodysiu kaip tas pirkimas atsitinka ir parodysiu kur čia ką paspausti kad nusipirkti ar ne.

[00:35:42] Toliau šitoj vietoj jūs turite pačius populiariausius pačius populiariausius įrankius jums mestus iš tikrųjų aš kadangi pasirinkęs čia buvau kad man rodytų ir valiutos ir bučinius ir taip toliau. Kontraktus man viską meta. Jeigu jūs domitės tik labiau sakykime akcijomis tai jums reikia tik elgtis pasirinkti ir jums nematant balių visokiausių ir panašiai jeigu jūs domitės kitomis kitais įrankiais. Tai aišku galite susidomėti kad jūs viską dietų šitoj vietoj tai jūs taip pat galite didinti čia ir galite sakykim ko jums nereikia išmesti pašalinti iš šito sąrašo. O ką norite galite pridėti ar ne. Ar instrumentai yra pridėti galite pašalinti tiesiog kai rusai dingsta ir sakykim nenoriu iš tų valiutų matyti iš šių išimčių visas ES piliečių instrumentai kuriuos aš noriu sekti non stop spaudžia Down Down ir viskas yra tik tas. Aš noriu matyti ne apačioje rodoma yra jūsų sąskaitos numeris jūsų sąskaitos dydis taip kiek jūsų ten pinigų eilė Bekešo bei lubų Nico įniršio mergina dabar nieko nevyksta čia nesikeičia nes iš esmės maržą šitam sandoriui šimtas akcijų yra pastatytas pirkimas neįvyko. Prieš tai kažkam rodžiau tai ji taip ir pasiliko aš galiu slinkti imti pensijų Order ir labai paprasta jeigu ne atsidarė kažkoks sandoris jums jūs galite jį užkelti siūlanti ir tai iš tikrųjų tiesiog dings.

[00:37:28] Dabar kaip atsidaryti kad pasirinkau akciją. šiaip ieškoti akcijų ar dar kažkokių kitų jūs galite šitoje vietoje ar ne man iššoko ant panašios.

[00:37:39] Ir man šokas ir jį valdyti yra siejami kontraktai kurie čia netikra akcija prekiaujančių a contract Contract for. Taip. O kur Equity akių. Tai va ten yra tikra akcija ne ролик mat įrašo Stok. Ir jūs turite visada rinktis. Jei jūs norite prekiauti akcijomis jos teisę į prabilo ir kitos kompanijos rinkitės visada ne toje vietoje.

[00:38:11] Siekdami atskirti iš esmės manau labiau profesionalams su šioje vietoje jų išdavimu ir taip toliau.

[00:38:18] Kaip ir tas įrankis bet jūs tikrų akcijų savo rankose neturėsi. O kaip čia jūs galėsite ką norite sutrumpinimas suvesti galite bandyti visos kompanijos vardu suvesti jus viską čia išmes. Pasirinkimų sąrašą arba jeigu jis bus tik viena kompanija tik vieną. Na sakykim mes norime pirkti bet juo ar ne. Tai va čia yra toks ir tokia galimybė. Nors ši linija horizontali ir rodiklį ties į viršų į apačią jos pas mane iššoka iš karto arba sau. Labai paprasta pirkti arba parduoti spaudžiame sakykime baimę.

[00:38:56] Ir man reikia pasirinkti tarkim kokią kainą pirkti parduoti galiu pasirinkti pavyzdžiui man kaina yra gera ir aš noriu kad man iš tikrųjų nupirktų ten žemiau ar ne.

[00:39:13] Bet įsivaizduokime kad mes norime nusipirkti nusipirkti tarkim kiek dabar 27 ir 78 rašo tarkim 27 77 nori nupirkti 1 centą pigiau taip ir net taupo orderį gali užsidėti iš tikrųjų čia stop ir limito ar greičio išmatuoti postūmio naujasis tokio orderis ar kaina nukrito iš tikrųjų autostopu orderis tai aš tuoj paaiškinsiu koks skirtumas yra tarp tų limitų ir stop orderio ir markę Torino šitoj vietoj sakykime pasirenku o man tai kiek per šimtą Noriu nupirkti akcijų.

[00:39:54] Tačiau kokią kainą parašiau kiek akcijų išspaudžia jų ūkiai.

[00:40:01] Reikia patvirtinti net 100 akcijų čia gausis order to vaisto pas gaunasi kokia kaina ir gal tada yra tik taip greit sapnas reiškia kad kol aš ne sustabdys pats to orderio tai įsigalios nuo iš esmės galioja pusę metų ir pusę metų atidarys tai brokeris greičiausiai ims ir taip pat.

[00:40:25] Ir štai neleido kažkodėl statyti dabar.

[00:40:32] Pabandykime.

[00:40:35] Pabandykime šiek tiek žemiau atsistatydino ši kaina keičiasi kol aš kalbu. Tai gal dėl to man čia neleido. Pažiūrėkime kas bus jeigu 7 10 pastatysime dabar jau limitas gaus limito ar ne man gausis.

[00:40:52] Mitinis orderis ir man visada šitas Jon kaina juda. šitą kalbėdamas šiek tiek nespėjau pasistatyti iš arti vis matote kad jis dar neveikia nei pliusų nei minusų nieko nėra.

[00:41:11] Iš tikrųjų tipas koks mistinis orderis pirkimo orderis. Ar matote kiek kiek akcijų. Kokia kaina tai kad iš viso jūsų investicija pasiskirsto kiek dujomis. Tai šimtą akcijų reikia dauginti iš dvidešimt septynių septyniasdešimt gaunasi kokius du šimtus septyniasdešimt dolerio. 2700 septynis dolerius investuos į šitą dalyką taip ir galite pridėti į topą ir limitą topas. šitoj vietoj tokios jūsų rizika. Pavyzdžiui jeigu aš nusipirksiu jos kainą 27 70 ir kainą sakykim pradės kristi. Aš nenoriu kad jau kaina kris iki vieno dolerio. Aš nenoriu rizikuoti visą savo iššvaistyti tai aš galiu nusistatyti rizikos ribą tai taip vadinamos to ploto. Tai jūs čia sutiksime apklausą. Tuomet jūs galite įsirašyti ties kokia kaina jūs norite to ploto kad jums fiksuotų sakykime. Jų kaina nukris žemiau 27 dolerių. Man nepatiktų tie dvidešimt šeši pavyzdžiui 90. Aš noriu kad man parduotų mano turimas akcijas mano 100 akcijų ir kad iš tikrųjų aš ne be rizikos daugiau. Tad tokiu atveju aš pradėčiau gaunasi 80 centų tai 80 centų padauginus iš šimto akcijų gaunasi 80 dolerių.

[00:42:40] Na o jeigu aš norėčiau kad man automatiškai fiksuotų pelno sakykime šitoj vietoj buvusios aukštumos šios akcijos ir manau turbūt pakils ir galbūt sunkiai sugebės pakilti dar aukščiau.

[00:42:54] Aš norėčiau tis ta kaina maždaug fiksuoti pelną kaip sakykime toje vietoje yra kažkur kaina 10 vienas doleris trisdešimt dienų. Aš noriu kad man automatiškai fiksuotų pelną. Taip ir tarp mano pirkimo kainos ir 30 dieną gaunasi yra.

[00:43:14] Kiek čia pas mus bus 3 doleriai 30 centų.

[00:43:20] 3 dolerius 30 centų auginame iš šimto ir gaunasi kad potencialiai mes 3. 330 ir ir. Order kompanija.

[00:43:34] Už kurioje viską pasistatę buvo orderiai atsirado to Klausas atsirado tik galite keisti jeigu jie juos grotų to ką galite keisti eigoje.

[00:43:45] Toliau galite kentėti šitą orderį galite jį dar modifikuoti kol jūs net davė matote va čia dar šone pas Jus atsirado limitas Topas ir limitas pirkimo limitas. šitoj vietoj jūs galite bet kokį netgi paspaudę ant toje jų pašalinti jeigu jums reikia ir manau kad juos galima. Ta prasme matote. Galima juos tiesiog vedžioti per ekraną ir paleidus galite kaip ir bet šitoj vietoj daugiau greitam aušinimui patikimumui reikalinga.

[00:44:18] Dabar galima keisti laiko periodus šiam momentui pas mane čia yra grafikas įjungtas šito. Bet kompanijos jisai yra dieninis viena žvakė matavo žaliai arba raudonai ji atspindi vienos dienos judėjimą. Taip. Jeigu norime pamatyti trumpesnio laikotarpio grafiką galiu pasirinkti už penkių minučių penkių minučių žvakės kad matyčiau ir matysiu 12 paskutinių valandų jį. Jeigu trisdešimties minučių žvakes matysiu kad 30 minučių keisis vis nauja atsiras penkių dienų jau istorija matysiu ir taip toliau galite maitinti pagal save nusistatyti kaip jums reikia šioje atkarpoje. Taip pat čia galimi indikatoriai galite pakeisti. čia taip yra. Na yra kokia gali būti baro grafikas asmeninis grafikas ir taip toliau gali tekėti šį indikatorių yra sąrašas galite indikatorių rinktis galite pašalinti kažkokį indikatorių jums linijas braižyti taikiniai įjungti kad jūs matytumėte su taikiniu tiksliai kur kokia kaina yra.

[00:45:25] Žodžiu čia yra tų tokių galimybių ir nusifotografuoti ekraną galite sau priskirtina pasidaryti kai su jomis prekiauti čia Open čempionas ar ne jonams skirtas įrankis kur nusipirkti parduoti ten kol su jomis gali ir toliau šį apie viską maždaug ko pasakau jeigu aš iš to sąrašo paspauskite ant bet kokio kito įrankio dabar tarkim noriu pasižiūrėti koks ten įrankis. Pas mus yra Amazon ar ne. Matome pokytį dieninį požemių zonos pakilo šiandien 1 proc. 42 ir beveik pusantro procento pakilo ir iš viso doleris yra pabrangęs 24 doleriai.

[00:46:13] Nors Amazon įsijungti paspaudžia tiesiog ant Amazon ir iš esmės man turėtų čia pasikeisti turėtų pasikeisti.

[00:46:26] Čia iš karto baisiau duoda ir iš tikrųjų kažkodėl. Na tai reikėtų tiesiog įsivesti į Amazon ir tiek.

[00:46:35] Kažkodėl man atrodė kad nuo įprastai tai būna kad knygų paspaudė iš bent jau interaktyvių brokeris platformoje paspaudę ant savo favoritus arba išvysto ir išmeta iškarto akcijos grafike nereikia įvedinėti šį kartą reikia ir įgyvendinti. Keičiasi tie grafikai su pelytės rutuliukų pasididino susimažinti kas nori naujienų kas nori naujienų. Visur spaudžiame ir pasiųs atsidaro nesant rūsio. Iš esmės jūs galite skaityti naujienas Market analizės kalendorius naujienų visus signalus ir čia pat generuoja ten visokio tėvų.

[00:47:21] Sakykime Kodai programos pačios generuoja visokius signalus tam kylanti tendencija susikirto vidurkiai ar dar kažkas. Tai iš esmės to dalyko nesiunčia labai naudoti. Bet naujienos yra geros Venckų akis čia matau yra. Tai galite priklausyti sakykim įrašų. Ir taip toliau tai iš to vietoje galite įsivesti įsivesti kompanijos pavadinimą ir automatiškai. Kur jūs kai jūs įsivesti pavadinimą jūs galite surasti naujienas apie kompaniją ir taip toliau ar ne. Mintis kur yra tai mes matome irgi kas kyla kas krenta labiausiai tą dieną. Girdėjote su durų pavojingai uždraudžia. Labai daug kas sakykim skraidyti Boeing lėktuvams būtent to tipo kuris sudužo. Ir mes turime jau iš karto darbo abejinga naujienų apie baigsiu tą darbą ir taip toliau čia yra tų naujienų visą dieną viskas čia keičiasi ir galima viską stebėti kitų naujienų čia užtenka. Reikia tik pagal save čia pasėdėti įsigilinti šiek tiek atlikti ir viską. čia rasite ko reikia. Kadangi iš to mažiau numoja Saxo bankų tai labai giliai nelįsti be to jeigu kyla klausimų aš laukiu iš jūsų klausimų o bandys atsakyti. čia viskas labai labai paprasta su šita platforma prie Virgio. Iš tikrųjų yra labai paprasta pirkti parduoti yra čia o kur jų kur ir jų spaudžia.

[00:49:01] Iš tikrųjų dabar apie Amazon ir jūs galite šiek tiek ir tų naujienų. Ozonas susijusi tik su malonumu o jų yra jungtis tarkim kažkokia akcija One indeksas jūs turėsite ir daugiau. Daugiau informacijos tai ta kompanija. Tai iš esmės irgi patogu nereikia labai kažkur toli bėgioti ieškoti informacijos apie kompaniją. Ir čia tos informacijos aišku. Man asmeniškai būtent Saxo Bank bent truputėlį būtų per mažai tos informacijos. Aš apskritai labai mėgstu per daug matot kiek man visokių puslapių atsidaryti ir čia tik dalis jų. Aš mėgstu perkelti sausus ir vienus filtrus kitus aš jau. Kadangi iš to gyvenu. Man visko yra daug ir reikia daug susitikimų. Kaip ką darau tas yra gerai bet iš esmės pradžiai tikrai naujienų užteks gerai laukiu klausimų jeigu nėra klausimų tai bėgu bėgame tada prie jau įdomesnės platformos. Bent jau daugelis mane būtent manęs klausia būtent apie interaktyvų brokas plukdyti su sekundėmis jeigu nebus klausimų kaip bėgant. ūkiai atrodo nėra skausmo bent jau nemačiau kol kas keliaujanti interaktyvi. O kaip kai atsidarys raktai brokeris platforma jums dar iššoka visada toksai bei nejau meilė jau laikina. Kur įvykiai paskutinėje ar ne naujienos paskutinio. Jį galima pastoviai turėti atskiras langelis bus svarbesnis svarbesni įvykį kaip susidarė Europos biržų matysite kaip pasaulinės biržos augo krito ir Japonijos ir Ispanijos naujienos.

[00:51:06] Indas redakcijų vienas paskelbimas šiame kita veikia ir taip toliau tai žodžiu čia yra pilna naujienų galinti žiūrėti irgi bet čia ne visos naujienos kurios gali būti pasiekiamas per interaktyvų brokeris platformą.

[00:51:25] Parodysiu jums kur galima dar čia ką pasižiūrėti iš esmės matyt turbūt niekas atsisiuntė taip atrodo interaktyvių brokeris platformą jau truputėlį funkcionali. Sakykime taip daugiau visokių galimybių su ja yra instrumentų ne daugiau bet funkcionalumo atžvilgiu yra šiek tiek patogiau neatlikus jo.

[00:51:51] Kiek Jūs galėtume iš tikrųjų viską uždarę išsiimti neatlikus dešimt dalyvių tai yra jūsų portfelio vertė. Dar ne nes kodėl šiandien tie kurie išmano šį nes kava čia atrodo kiek prieaugis šiandien. Taip šiandien prieaugis yra tūkstantis dolerių. Taip čia yra devyni šimtai devyni šimtai dolerių. Kažkodėl rodos čia o Aistis pradėjo klausti kažkaip skaičiuoja įdomiai.

[00:52:29] Iš esmės šiandien valo čia doleris rodo kiek dolerių šiuo metu šitie visi orderiai ar ne jūs ir rytoj matysite tik tai Belgiją. Kiek rytoj pliusas ar minusas orderiai nesu sumos.

[00:52:45] Nuo pat pradžių sandorio o jūs matysite kiekvieną kartą tik tos dienos pokyčius todėl jums net likučiai. Valio aišku čia milijonai nulių nerašo tiek bet kiek mažesnė negu milijonas. Matote viso to suma sutikime ir jūs matote kiek jūsų bendras politinis ar prieaugio ir sumažėjo.

[00:53:05] Jeigu jūs laikote penkias dienas sandorį ir jums rodo tik šiandien pokytį tai jums sunku sužinoti nes pažiūrėjus į grafikus supranti kad jūs bendrai turbūt pliusų ar minusų.

[00:53:18] Bet bendrai kad pamatyti suprasti kiekius ar pliusų ar minusų. Tai jūs žiūrite į netikrų 10 dalį.

[00:53:27] Tai šitoje vietoje tvarkoj tai va čia matysite iš esmės jeigu bus portfolio pas verčiau paspausti portfolio.

[00:53:37] Jūs matysite jūsų portfelį kiek pusių. Kokiu sandoriu padaryta pavyzdžiui bus man yra prekiaujama su JAV akcijomis pagrindiniam. čia jie gaunasi taip kad už dolerį yra 950 dabar 2 tūkstančiai eurais 20 tūkstančių nuo eurų įvykus sandoriui dar nėra padaryta ar ne. Aš kodėl čia taip aš irgi rodžiau kaip jaučiausi. Tarkim pirkusi 20 tūkstančių jau buvo doleriai priklausę 20 tūkstančių eurų tam kad parodyti kaip tasai konvertavimo vyksta ir kiek jis kainuoja 100 irgi parodys visi išsikeisti tarkim į svaro. Kažkiek pinigų vaikui tiesiog bandymui kad pamatytumėte kaip išskirtinės galbūt sugalvos pirkti kokį nors Anglijos kompaniją jums reikės svaro o tai toliau rodo čia irgi dieninis pokytis viskas čia Lt ir atrodo veiklos. šitoj vietoj mes turime iš tikrųjų pokytį dieninį. čia matote pozicijas pozicijos dydį iš tikrųjų kiek akcijų nupirkta ir parduota šitoje vietoje. čia man atrodo gal visi pirkimai yra uždaryti markę daugeliui iki tos akcijos rinkos vertė šiuo metu yra jeigu priauga. Aišku vertėjų akcijų didesnė jų krenta akcijos kad krenta jų kaina. Tai ir vertė jų krenta ar ne automatiškai. šioje vietoje yra vidutinė jų supirkimo kaina ne tų akcijų kaip suprasti vidutinė pirkimo kainą. Jeigu jūs nupirko vieną akciją už penkis o kitą akciją sakykim už 10 taip nupirko dvi akcijas bet vieną pigiau kitą vėliau brangiau. Ir kokia vidutinė. Ir tiek. Iš esmės 10 plius penki padalinta iš dviejų dar ne tokie ir bus virtę septynių su puse dolerio jūsų bus vidutinio vidutinė kaina už kurią nupirko kabinetai jeigu jūsų pirko ten dešimt kartų tai viso viso. Visos kainos pagal kurias sudedami ir dalinami tada už 10 10 kartų. Aišku priklauso kiek jų akcijų. Kiekvienu atveju skirtingą kiekį akcijų.

[00:55:52] Ir tai jau skaičiavimas yra truputėlį brangesnis ir laiko paskutinę kainą kokia buvo to to instrumento tos akcijos čia kiek pokytis šiandieninius ir yra ir Marchionne. Dėl to dar yra maitinamas tiek kiek Mango. Visiems šitiems sandoriams tiek mums visiems tiems sandoriams išskyrus šio tiesiog Kiaušas rodomos tai kiek visiems tiems sandoriams reikia išlaikyti mano pinigų asmeninį nes aš dar pelno vienas turi ne pelnas. Tokia situacija beje iš viso man reikia turėti minimum vatą mano statinio suma marža mano manęs paimta yra 22 kablelio 7 tūks.

[00:56:37] Šitoj vietoj ir ne tai šitoj vietoj yra kaip ir. Tiek man atrodo toliau galite susidėti į pajūrį taip savo mėgstamiausias aktorius galima susidėti. Pavyzdžiui norėdami prisidėti. O akte pats rašau kokią akciją Aš noriu. Tada man gali būti kad sakykim jeigu jūs rinksitės kokį feisbuką tai tos akcijos. Gali prekiauti ir. JAV ir Europoje faktą.

[00:57:14] Tada jums reikia toks Marty pasirinkti ir dar matote kad ten Dakaras nuo leiskit man dar kokią nors akciją susirasti pavyzdžiui šokių akcijomis. Gera jauniems jokių akciją parašau Rokų paspaudžia ir man matote Rokų inkarą. Ten ir šitoj vietoj yra Nasdaq Smart visada nes čia galima čia su jomis prekiauti sie ji irgi galima prekiauti iš esmės tai šitoj vietoj spaudė teismą. Toks man ir jums landą būtent tikra. Ir jums viską užkrauna. žiūrėkite kai aš.

[00:57:50] Arba jį vedu man atidaro naują akciją arba aš sakykime paspaudžia ant bet kurio iš šitų instrumentų ten testus ar panašiai. Man iškarto atsidaro čia grafika. čia tos akcijos informacija tam tikra taip čia gali rasti protą viską apačioje. šitoj vietoj man atidaro paskutines naujienas apie šią akciją. ši akcija šiandien mudviem vaidino kad matote Plug Kapital daug tokių SEL reiškia su šita kompanija Nu ne kompanijomis mistinės investicinė bendrovė sumažino perspektyvas. Ir šiandien visą dieną Rokų krantai iš esmės mano kaip mano bei kanalas yra investavimo akademija.

[00:58:35] Iš tikrųjų tai kas kas kad dar nesate nesate apsilankę galite apsilankyti ten daug video dedu visokių įdomių apie akcijas apie prekybą akcijomis.

[00:58:46] Iš esmės šiandien kaip tik padaryta be kanale investavimo akademijos kanale vykdo apie šitą kuriomis buvo prekiauta su Roku fondams grįžo labai didelis skirtumas vos 10 dolerių žodžiu kai nukrito tas roku. O ir jūs galite viską nuo atsiskaityti išvis apie tą kompaniją nereikia kažkur braižyti. Sakykime galiu pasakyti kad čia visai gerai. Naujienos nemeluoja ir galbūt ne visas absoliučią naujienas iš karto čia rasite bet didelę dalį tikrai rasite paspaudę ant naujienos Jums atsidarys straipsnis. Arba arba nuoroda kur kur jus nukreips plačiau pasiskaityti apie tą apie taktinių galime pabandyti pavyzdžiui Luką. Beje ant On roku ir štai jums yra šiek tiek parašyta. Yra kelios papildomos nuorodos kur tokių aptikau. šitoj vietoj čia irgi benzinas įmonės naujienos to benzinas. Aš pats naudoju bet jų Robin nenaudojo. Tai šitoj vietoj. Iš tos vietos matau niekam klausimų nekyla ar ne. Toliau mes dabar. Dabar čia mes žiūrime į juos modelius tai yra JAV ir Europos akcijų biržų didžiausi siūlymai kritimui tai šitoje vietoje krentančios akcijos. Matau visos ar ne yra šiandien labiausiai kritusio stipriausiai kritusios akcijos ir mes turime sakykime šitoje vietoje. šitoje vietoje mes turime minus 10 šešis proc. akcijų šitą nuo. Gal būtinai skaitė galbūt ją nuo reitingavimo galbūt kažkas dar kažkas dar buvo atsitikę nukrenta labai stipriai.

[01:00:42] Kadangi mėgstu prekiauti po didelių judėjimų ir didelių judėjimų metų kaip su Roku kompanija šiandien įvyko tai iš esmės man tai yra labai aktualu. Labiausiai kylančių skrendančius tą dieną kompanijos aišku man nuo pradžios biržos atsidavimo labiau įdomu.

[01:00:57] Maždaug dvi valandas biržoje atsidarius prekiauja ir turiu aiškų Swing reidų visokių ilgesnio laikotarpio turų ir apžvalgas nemažai akcijų ilgam laikotarpiui apskritai ten metams pusantrų kurios man 5G. Ačiū jums esu kažkur už krovinio pasakos ir pasakojęs daugiau apie iš tikrųjų akcijas kurios mano manymu yra perspektyvios perspektyvos dabarčiai. Prie šitų akcijų kurios daugiau negu 10 procentų krenta akcijos arba buvo tą dieną vienu metu pasiekusios 10 procentų nes matot čia yra minus 7 kablelio 7 5 proc. Dabar nukritusi akcija bet įtaka buvo nukritusi matyt dienos metu ir 10 proc. vienu metu tiek buvo nupirkusi šiek tiek biržoje. Tai va tokie ženklelį raudoni taip. Ką tai reiškia susikurti 15min 200 pirmą taisyklę kad jeigu kaina nukrenta daugiau negu 10 proc. kažkurios kompanijos tai įsijungia tokią tikrų tikrų pareiškęs Jūs. Jeigu pardavinėti norėsite sportinį. Jeigu jūs būsite tai jums leisti parduoti tik viena. Tikiu aukščiau tik aukščiau. Jūs iš karto būsite minus. Jūs negalite reiškia kam tas padaryta kad nenueis nužudytų per visokias krizes ir panašiai. Kompanijos labai stipri kad neapsimokėtų to daryti ypač kai yra labai daug visokių programų prekiaujančių robotų itin stipriai.

[01:02:39] Įdomu tai dabar jau jų gamintojų tampo šiek tiek pelningas verslas dabar darosi bet iš esmės turime omeny kad jums iš karto kažkoks minusas bus aptiktų radinius parduoti aukštesnę kainą negu iš tikrųjų yra tūkstančiu aukštesnę kainą. Net jeigu jūs pardavinėti savo turimas akcijas tai viskas. Bet jeigu išorinė čia prieš kelerius nuo ar čia kylančios Alepe iš esmės pasidaryti savo klysta taip čia mozaiką MarkIT kaina ir.

[01:03:12] Norime jus užvedė.

[01:03:15] Jūs galite pasižymėti ką jūs norite ir kokiu Sakykime norite akcijas. Tik akcijos kamuoti jūs norite žinoti tik jo aktus jeigu norite Europos naktis galite ir Europos akcijos kamuoti ne mes dabar juos smarkiai galite nustatinėti dividendų jie kalba taip pagal dividendus ir kamuoti jeigu mes grįšime atgal galite skanauti o gal juos mus verčia juos elgtis.

[01:03:47] Jiems valdant šis sakykim rusiški lėtėja. žodžiu daug daug ką galite išsirinkti ir filtruoti. Taip čia tokia skani ir pas jus yra kurie kai kurios akcijos pavyzdžiui ten muša 50 dviejų savaičių aukštumas trylika ant žemės. Nuo tokių dalykų būsiu be galo daug skanių ir visokių čia galima pasiimti. Jeigu suartino tai pojūčio Algis paklausia tokiu klausimu vertinant nepažymėtas raudonų rutuliukų įmonę aukštesnę kainą o rinkos kainą tai joje suartina nepažymėtas rutuliukų.

[01:04:34] Tai juk suartina artimiausiame pirkėjai. Taigi artimiausias pirkėjas centą žemiau ir tampa žemiau negu jūs dabar šorena. Tai iš esmės su Jus parduosime iš karto jam nuo šuo. Jis už jūsų nupirks velniui būsite tas kuris jam pardavė. O jeigu jeigu yra rutulių tai jau viskas aptiktų rūkas ir jūs vertindamas blogesnė kainą. Jeigu aišku sportinis ir bus artimiausias per 10 centų žemiau tai jūs ir artimiausi jam į ranką gausis kad markė to ar dar ypač jeigu darysite tai jūs likvidumą atims. Ir tokiu atveju jūs matysite minusą. Pradžiai priklauso kurio artimiausias pirkėjas stovės kaip.

[01:05:31] Taip bandau įsižiūrėti kairėje pusėje prie apačios ką reitinguoti dabar aš nematau.

[01:05:46] Dabar.

[01:05:50] Edgaras R. S.

[01:05:55] Kuo čia man atrodo jie reitinguose pagal karščio dienas kur kažkur toli o lauke. Va šitoj vietoj S. Kuo ir ką reitinguoti šitoj vietoj reitinguose iš tikrųjų.

[01:06:14] Tokį dalyką kaip socialinis ten baterijomis visas tas gijas kuo iššoka socialinis socialinė atsakomybė kaip ta kompanija sakykime skaitosi kaip ji su kovoja su atšilimu tuoj būrys kur šio kad žmona dar vienu metu.

[01:06:36] Su klimato kaita žodžių kampanija kad kovoja. čia tarsi toksai socialinis bet labiau kaip socialinio savo ne ką galvoja iššoko pas mane čia virusu ir jūs kuo mišioms kuo nors kuo jų man skolina. čia tokie jau žinot ne pasverti pinigai iš.

[01:07:04] Labiau gera kompanija gerai elgiasi su žmonėmis su darbuotojais kaip su žmonėmis.

[01:07:12] Žmonių ten gyvenančių čia labai nebuvo. Tie kurie prie prekybos labai arti bet daroma ne taip daroma. Kažkas klausia kažkas klausė mačiau.

[01:07:35] Kur čia dabar kokie komisija. Tai čia klausiate jūs turbūt truputėlį vėliau prisijungė todėl to klausti kiek ėmėsi komisija.

[01:07:46] Ar ne. Kaip suprantu tai kalbant apie jiems tai iš tikrųjų. Komisijoje septyni doleriai. Pasikartosiu už sandorį minimalus autoriaus 1,7 cento. Jeigu viršijo 7 dolerius jeigu sakykim platformas prekiauti fanais jų yra keturiolika dolerių minimalus.

[01:08:13] Taigi galite patys pasitaisyti šitoj vietoj ir prisidėti. Iš tikrųjų klystu. Ir sakykim Market statistikos turėtų daug išnagrinėti tikrai nėra sudėtinga. šitoj vietoj galite viską patys iš esmės išsiaiškinti jeigu čia yra labai daug visko. Galbūt kai kurių dalykų aš negalėčiau paaiškinti jums.

[01:08:41] Bet iš tikrųjų pagrindinius dalykus jūs tikrai labai paprastai išsiaiškinsime dabar bet uždaviniai iki klausimų kils dar dabar klausimų aš grįžtu čia Portfolio ir galite užduoti klausimų.

[01:08:55] Jeigu jums dar kažkas bus neaišku ir įdomu. Dabar mes žaisime prieš tos dvi dalies prie sandorių atidarymo uždarymo.

[01:09:02] Taip sakykim turime. Nors nesu šalininkas dabar pirkti tarkim kompanijos sakykim eksperimentuose pabandysime nusipirkti vokiečių kompaniją norinčioms pirkti.

[01:09:20] Sakykime tegu būna feisbukas koks mums yra nėra perkamas. Pirksime. Pirksime. Einame į Rytus pasiėmėme Ebolos. Pirmas etapas atsidaro mes pabandysime nusipirkti akcijas.

[01:09:46] Dabar kai paspaudžia Ekspla iš tikrųjų mane čia atsirado siužetų susijusi informacija ar ne. Bet kas yra pirkėjams pardavėjams. Matote tarp artimiausių pirkėjo ir pardavėjo 2 centais. šitoj vietoj šokančio lentelė toliau tasai ugnies. Ar tai jog kompanija uždirba pelno vienai akcijai. Koks yra piniginis kapitalizacija kompanijos galių rodyklė jau prasideda. Truputėlį daugiau apie kompaniją turite informacijos. Ne kad mums dabar nupirkti tos kompanijos akcijas mes galime spausdina jeigu norime pažymime kad mes pirksime mėlynai pasižymės. Pas mus automatiškai ir mes turime rinktis dabar esantį tiek kiek akcijų pirksime praradusių šimtą tūkstantį tris šimtus galite galintį vieną įsirašyti kiek nori sakykim pirksime du šimtus. Dabar reikia pasirinkti kokiu būdu mes pirksime. čia yra limito orderis. MIT Market orderis TOK orderis ir taip toliau čia tų orderio tipų daug. Jų galima dar daugiau atsidaryti. Bet pradžia jums stop orderis Market orderis limito yra Market. Ten tobulėjame. žodžių visokiausių čia yra. Iš esmės galite eksperimentuoti ir šiaip ištisų blind.

[01:11:20] Jūs galite visus šiuos orderius jūs galite įsigilinti į Eglė parašė parašų The Order interaktyvų brokeris ir rasite paaiškinimą arba be interaktyvių brokolių nes dažniausiai pavyzdžiui jeigu sutrumpinimas gal sunkiau jums bus yra Market start stop. L. Antra dalis prasčiau ir tai parašyta. Tai iš esmės sakykime pirksime kitų partnerių tai mums nesvarbu dabar kainas noriu dabar nusipirkti. Ir man nesvarbu kiek ar gausiu vienu centais geresnė ar blogesnė kaina. Aš noriu nusipirkti iškarto dabar markę. čia man ir pasirašo. Toliau einame šitoje vietoje Opera dei orderiai ar būt dėl centų. Iš tikrųjų tai rinkitės. Nebent ilgų atidėtų orderius metinius istorinius leisite.

[01:12:17] Jei norėsite kad jums uždarytų tuos ordinus dienai pasibaigus kad ir rytoj orderiai nenueis nusikelti jeigu jų neatidarė tai tegul ir atidaro jeigu jie bus atidaryti tai veiks. Tai.

[01:12:31] Jeigu norite kad dienos pabaigoje jūsų organizmui imtų jus rinkitės bei orderį. Jeigu jūs norėsite kad orderiai pasiliktų iki tol kol jūs nuspręstų juos suimti spauskite būtų sau greta.

[01:12:44] Šioje vietoje ir yra advento nustatymai šitoj vietoj.

[01:12:48] Tai advento nustatymai yra toks dalykas galite pasirinkti bet kokį per biržą per kokį seną elektroniką išimties tvarka išeiti ar ką bet ir taip toliau.

[01:13:03] Спустя Nasdaq Dakos. Bet geriausia rinktis Smart Smart reiškia kad jums brokeris bandys pagauti geriausią tuo metu esančią kainą nesvarbu kokioje biržoje elektroninėje.

[01:13:16] Nesvarbu kokiame mieste taigi jūs būsite garantuotas kad jūs gausite geriausią kainą nes yra toks įstatymas jog bus Best of War ir Brokeris privalo kuo geresnę kainą savo klientui gal kai šitoj vietoj jūs nesirenka konkrečios el. Bilius jūs jums už jus tą padarys.

[01:13:40] Jūs visada siūlau man toliau. Kai mes kalbėjome Saxo banke kad yra stovyklose tik projektų rizikos ir pelno tos ribos ar ne jūs galite čia užsidėti tą patį. čia jūs tiesiog jeigu norite abu ir proto ir užsidėti tai kad spaudžiant nepasižymi viskas pasikeis ir matote profilis teikia ir jūsų tikslus. Kiek čia dabar puikiausių pagal viską atsilieka informaciją kaip čia puses ir gydymo niekinimas ir grafikai veikėjas ir ir visa kita bet sakykim dabar grubiai apie šimtą 82 prekiauja. Sakykime aš čia pastatytų 190 tikslą Tobulos dviejų kompanijų nubėgau žemiau negu šimtas aštuoniasdešimt tarkime 179. Manau bus rizika ir viskas išsyk statau kainas. Galiu ten ir po kablelio be abejo pasistatyti. Jeigu viskas tinka galiu sudominti. čia dar yra man centų. Na dar anksti sakykim turbūt daugeliui iš naudoti šitoj vietoj bet yra galimybė gintis kas žino kam tas naudojama. Bet aš asmeniškai to nenaudojame. Ten anodo ir tai jeigu kartais jūs dar šitų pridėtų kažkokių papildomų minučių pastato papildomą orderį. Jeigu sakykim jūsų šitas užsidarys sandoris tai jums ir tas mus nusileis. žodžiu vienas su kitu susijęs sandoris bet jums irgi pradžių nereikės jums maksimumas ką reikės tokius produktus mokėti susidėti iš esmės.

[01:15:27] Tokius KT orderiai reiškia Unibet Open Market pagrindinė pradžia kai viską pasirinkote. Bausti. Ir tada jums iškart turėtų šokio patvirtinimo lentelę. Matote ten jums čia komisinius bus maždaug ten ir panašiai. Spaudžiame iki ir tada vėl. Tai įvyko orderis. Visi ir Lost ir viskas susiskaldę man automatiškai tuoj turėtų. Neturėtų pas mane kreiptis ir Ovidijus štai viskas kaip atsirado dabar portfolio ar Atlas atsirado pas mus.

[01:16:19] Štai vieno dolerio jau plius minus vienai nuo Manto atsirado viskas čia stovi limitai yra pririšti prie šito sandorio kuris šito sandorio stovi apklausos ir tik rodytų taip tačiau klausimas už kokią.

[01:16:37] Taip keistai galima keisti ir stovyklos ir proto teikia ir jo nusipirkus vaikšto vietoj pusės viskas yra ir jūs galite iš esmės.

[01:16:48] Kurioje vietoje keistis iš esmės galima keisti. Pagaliau paspaudžia iš čia vėluoja taip gali pasikeisti.

[01:16:56] Pavyzdžiui pastatyti 90 šimtą dvidešimt penkis vietoj 190 ir tada spausti jų.

[01:17:05] Vienas mano projektas mato įvarčiai irgi rodo grafika. Man rodo kur mano protu teiginius ir kur mano buto plotas kur lietuvis viskas matosi.

[01:17:16] Šitoj vietoje kaip ir aišku dabar yra praeito amen galimybę prekiauti ir nusistatyti Raisa tai dabar tas MID braižas jums kaip. Iš kur jis čia atsiranda. Sakykime dabar aišku pas mus čia yra mažas Redas yra artimiausias pardavėjas yra prie 182 63 artimiausias pirkėjas.

[01:17:41] Tai žemiau po 61 182 60 vienas.

[01:17:45] Bet kai jis sakykime prekiauti ir matote skirtumas ar atsiranda didesnis sakykime nuo paimk 10 ar kas 10 yra artimiausias pardavėjas o artimiausias pirkėjas nori nusipirkti po lygiai. Ir gaunasi 10 centų skirtumas tarp pirkėjo ir pardavėjo.

[01:18:03] Tai tokiu atveju jeigu jūs Market ordinų kaita Market ordinų pirksite kurį aš dabar panaudojau su tuo jūs būdamas pirkėjas nupirks už 10 centų brangiau negu realiai kiti pirkėjai nori nusipirkti ir pas jus iškarto bus minus 10 dolerių nuosprendžio Priedo tai kad to nebūtų ir susimažinti tą dalyką arba statomi limito ar daliai orderiai yra sakykim irgi nenori mokėti per brangiai jūs stato dalimi orderį tuoj parodysiu kaip išstatyti LM orderiai ir iš tikrųjų nustato kad jūs būtinai norite nusipirkti lygiai už 10 ir tada jau į kaina pasieks 10 jeigu pardavėjui sutiks mokėti sutiks parduoti savo akcijas po 10 taip nusileis.

[01:18:56] Tai tokiu atveju jums ir įvyksta sandoris ir jūs apskritai priedo kaip ir ne mokėsite nes jūs esate likvidumo tiekėjas.

[01:19:03] Priėjus jums patys atėjo pardavė kažkokio pardavėjo ar ne.

[01:19:09] O tai yra vienas iš galimybių pasistatyti limito orderis bet yra tikimybė kad kaina vietoj to kad grįžtų ir jums ateitų pardavėjai į jus ir jums parduotų jūs tiesiog stovėdami plaukime. Gali būti kad kaina negrįš ir iš nuvažiuos į viršų ir tai yra sakykim problema tam tikra ne jūs tada nepagerino to judėjimo. Ką daryti tada kai yra galimybė naudotis iš tikrųjų.

[01:19:37] Tada brokeris bando pagauti jums tarp sprando kainą tai yra geriausią kainą kokį įmanomą priedo tai jūs galite tikėtis tarkim susimažinti priedą per pusę gal ir kartais daugiau čia pagal situaciją bet brokeris pabandys pagauti jums geresnę kainą negu dabar yra galimybė nusipirkti tiesiai iš pardavėjo artimiausio kuris galbūt stovi toli.

[01:20:01] Iš ko jūs galėsite nusipirkti šitoje vietoje praėjusios naudojamas limitą.

[01:20:06] Na kol kas kalbėsime gal tik apie pirkimus mažiau apie šalinimą nes tie kurie daugiau žino apie šaltinį gal ir taip žino kas ten ir toliau limito orderis yra nustatomas tokiu atveju jeigu kaina šitoje vietoje pačiame aukščiausiame taške tenkinti sakykim yra kylanti viskas gerai. Bet jūs nenorite rizikuoti ir pirkti aukščiausiame taške jūs norėtumėte nusipirkti kaip pavyzdžiui kaina nukristų šiek tiek tarkime iš tos vietos 10 proc. penkis procentus nupirktų akcijų kaina tada jūs norėtumėte nupirkti. Tai tokiu atveju jūs ne perkate einamojo Kariną kaina. Nematau kito orderio. Ar dar L. Orderį limito orderį kad jums jeigu kaina nukris tai jums nupirks jų kaina toliau kils jums ne nupirks ar ne. Tai limito indelis yra pirkimas geresnę kainą ES mes tada orderis dar yra ES orderis yra geras stop orderis kai jums nupirks aukštesnę kainą. Sakykime vieną kartą antrą kartą per akciją daužyti į tą pačią kainą ar ne. įsivaizduokime būna tokių atvejų kad vieną tą pačią kainą išdaužus ir jūs sakote jų kaina pakils aukščiau šitų aukštumų. Aš tada mielai nupirktų nes anksčiau pavyzdžiui kiek kainavo dabar čia stovi pirkti baisu nes turbūt pakels akis. Bet jei jų kaina sugebės viršyti šitas aukštumas greičiausiai važiuos į viršų nes jau bus mušimas jau įveiksime psichologinį lygį. Daug pardavėjų čia išmes šortų serverius išmes visus ir čia daug kas pradės irgi kartu su mumis pirkti šitoj vietoj. Tokiu atveju jūs virs tos vištos psichologines kainas perkančių gali būti net gynybinis skaičius 100 dolerių už akciją jūs pastatę SPA orderį viršytų aukštumų viršytų aukštumų tokį sakykime po šimtą dolerių po šimtą vieną dolerį. Ir stop orderį išsiųstą kad jų kaina pasieks. į šimtuką. Tada jus tyrėjai tikisi kad ir daugiau žmonių ten ar pirkti ir ir viskas judės į viršūnę.

[01:22:12] Bet kaltų sakė tos kainos šimtas vienas tokių jūsų orderio maisto koridorių nepasieks. Tai jums iš tikrųjų ir neįvyks juk dar kainą vėliau ten viduje pat ir vėliau dar kristų pajus.

[01:22:26] Pirkimas neįvyko jūs tiesiog šalinant savo orderį ir viso gero viskas tiesiog neįvyko ir neįvyko. O limitus už STOP orderius kurie nebuvo atidaryti jūs nei cento nemokate jūs nieko nemoka. Jūs tik mokate už padarytus orderius už įvykusius sandorius mokėjome. Dabar pastatysime. Toks planas kol kas yra kad pastatysime vieną limito orderį Vienos tokį orderį greitai darysime ir aš parodysiu kaip konvertuoti valiutą. Labai svarbus dalykas kurio dar neparodė kratos konvertavimo. Iš tikrųjų sutaupys daug pinigų šioje vietoje. Jeigu jūs sakau eurais turėdami eurus Rygos uoste ir vėliau iš eurų pačiame brokerio koncertuose tai tą parodysiu po šitų dviejų sandorių dabar pasirinkome kitą kompaniją kurios dar nesame padarę nupirkę ar pardavę. šitoj vietoj mes paimsime aš nemačiau man atrodo net nėra. Nėra net taip atsidūriau net ir sakykim aš noriu nusipirkti Netflix. Jeigu Netflix jo kaina nukris iki čia sakykim jeigu Netflix jo kaina nukris iki tos vietos. Iš kur po 340 mirčių Netflix. Bet dabar kai jisai yra 361 aš nenoriu pirkti. Tai tokiu atveju aš statau baisu norėsiu pirkti Netflix. Jeigu jūs norėsite suartinti tai užtenka Kalbos ir tada išvardinti markė to ar dar kas nors šortus ir bandyti jus vis tą patį gali daryti su sau. Jeigu jūs neturi akcijas ir jas apdovanos jus Portman. Jeigu jūs turi akcijų tos kompanijos ir jūs darysite tai jūs parduoti dalį arba visas ten savo akcijas iškarto jei nėra specialaus mygtuko. Bet dabar mes darome bailiai mito bailiai mitą. šimtą akcijų sakykime taip ir paliekame LMT. Dabar jų reikia įrašyti kainą kokią norinčius. 3 4 deš. Mokėjimus pasirinkome kad čia bus gauta orderis nes aš nenoriu kad už mane jį šiandien biržoje užsidarys pašalinti ir sakykime adventą. Aš noriu susidėti vėl tik projektus apklausų. Tai sakykim mano tikslas norų.

[01:24:57] Galvoju kad iki keturių šimtų kils net likimas o mano rizika jeigu kris žemiau trijų šimtų trisdešimt yra trys du devyni. Iki tokios kainos nukris net tikslas norėčiau kad man plos Aleksoto. Aš nenoriu daugiau rizikuoti nes kažkas negerai įvyks kažkas čia taip grubiai šneku suprantu permainas. Iš tikrųjų tai mes padarome analizę bet iš anksto žinome kiek rizikuojame ir kodėl. Ir čia aš dabar tiesiog į pavyzdį pačios sandorio sudarymas turi būti atliktas darbas iki aukų mes padarome.

[01:25:28] Aš pavyzdžiui žinau tik vieną kartą ir mano rizika. Ir taip toliau. Ta prasme nėra taip kad aš čia iššokęs iš balos irgi spaudžiame tenai o ten visi trys solidariai vyko mums Netflix.

[01:25:46] Netflix jau turbūt nusipirko protonų tiksliau įsitaisė limitas jo visai čia neatsispindi nes man stovi limitas iš esmės su Netflix. Dar visai nėra atsidaręs limitas limito ar matote maždaug 3 4 000 kaip sau stop limitas tad sau stop limitas taigi jis stovi visai iš esmės nėra nei veiksmus mums nei atidaro Jūsų pagrindinio pirkimo kaina kiltų kiltų kiltų kaip pats sau limitas arba teiginys jis nesuveikė nes apie sandorį nieko padaryti visai suveiks tik tuo atveju jeigu jūsų limitas pagrindinis. Ir mes bandėme suveiks tik tada jums susekti tie likusieji plos ir vietoj to kad pasidaryti galime paskutinę akciją paimti maisto į Microsoft.

[01:26:44] Sakykim po.

[01:26:50] Atsidaro Microsoft. Nutiko tokia įdomi situacija ir pačiuose žmonėse. Bet tai teksto prasme padarysime kaip mes padarysime taip kad mes norime nupirkti Microsoft šimtą 15 75 iš dabar šimto. Tegul šimtai keturiolika kadangi dabar stovi mažiau negu šimtą penkiolika ir šimto penkiolika maisto spaudžiame. Mes norim įveikti šimtą penkiolika turbūt jums ir aukščiau nupirkti. Tarkim nuo gali dvidešimt akcijų pirkti ar ne.

[01:27:29] Mes norime naudoti etapą to vaisto orderis gaunasi.

[01:27:35] Kokią kainą mums reikia įsirašyti. Iš esmės šią kainą reikėtų 1 1 0 1 1 5 taškais svečių nuo 30 iki.

[01:27:52] Tada pas mus geriausi baltus produktus galima greit sudėti.

[01:28:00] Tai yra šimto dvidešimt lauksiu. Ir jau krito žemiau šimto vienuolikos tai tada norėčiau kad man fiksuotų nuostolio. Viskas susidėjo aukštos ir motina.

[01:28:20] 20 mačų dabar. O kai ir stato barstomos. Kaip ir pas jus iš esmės. čia kur jūs viską matote Netflix stovi bailiai mitas Microsoft stovi stop orderis. Baisu talpos tiksliau ar ne. Ji visai vykęs.

[01:28:44] Pagal kokią kainą matote filmų flirtas filtrais baigs Film o ne kaina jums tie du šimtai akcijų buvo nupirkti.

[01:28:55] Ir jūsų proto teiginys ir tapo viskas čia matosi o vykstantis Andriui vėl per toli jau matosi iš to.

[01:29:04] Ar yra iš šitų klausimų. Jeigu ne tai galim prieiti jau kaip ir prie tokio vieno paskutinio dalyko yra valiutos keitimosi. Ir dar klausimų lauksiu iš jūsų ir galėsime po truputį į pabaigą kaip tik nebus labai daug klausimų. čia daugiau yra ką pasakoti labai daug. Bet iš tikrųjų čia jau mes manau pusantros valandos žmonės jau įprastai po 45 minučių gali prarasti koncentraciją. šitoj vietoj tai jau pakankamai ilgai mes čia kalbame o tai keliaukite dabar prie to keitimosi. valiutų keitimosi. Ir tada taip reikėtų mums įsivesti kažkokią valiutą susirasti Sakykime turime mes. O aš noriu. Kadangi aš eurų ir dolerių turiu aš noriu pasikeisti GBP vaizduojamas romanas. Tokio.

[01:30:10] Jo. Edas rado. Pridėjo. Aš.

[01:30:25] Ar geba per vaizdą. Taip jis ir buvo turbūt mane paspaudžia tada ir dabar grįšiu į portfolio.

[01:30:37] Galbūt dar ir dabar pas mane mato eurai ir doleriai yra tai dabar jeigu aš noriu iš dolerių savo turimų nusipirkti 50 tūkstančių svarų. Kadangi svaras yra pirmas kotiruojama jeigu aš dirbsiu taip dirbsiu svarus. Jeigu aš pastatytų sau čia tai aš ar duočiau. Svarus ir pirčių dovanų metodai skolą sudarytų ne stebėkite kurioje vietoje pusiausvyra valiuta kurią jūs norite nusipirkti. Jeigu ta valiuta yra pirmoje vietoje. Taip pirmoji tai bus pasibaigus jai ir pirksite ar ne paspaudžia baimė kam ta aiškinu nes yra dvi galimybės. Yra galimybė čia prekiauti poreikis rinkoje. Tai padaryti sandoriai yra galimybė konvertuoti pinigus. šitoje vietoje mes norime konvertavimo išsiaiškinti ne sandorius daryti o konvertuoti ne tai dėl to aiškino. Tuoj aš parodysiu. Dabar mes pabaigs kai baigėme koncertą. Dabar aš noriu nupirkti svarą Noriu nupirkti svarą 50 tūkstančių svarų.

[01:32:03] Virš už penkių šimtų. Man reikia jų dabar nes irgi galima lipdyti MarkIT taupo orderį bet jį galima daryti geresniam kainoms negu dabar yra tik įtikinti.

[01:32:14] Jeigu ta kaina nukris jeigu man už tokią kainą konvertuoja tai gali net išlošti ir iš to bet iš esmės mes darom dabar Markets orderį bei orderį galima palikti nes mes dabar ir įgyvendinsime ir dabar svarbiausias dalykas kad įvyktų jis turi tą kainą į adventą.

[01:32:34] Į adventą kainuoja einate.

[01:32:35] Vaisius turi Vat šitoj vietoj neišgyvena ir šitą Destiny’s jums jau yra kodėl. Taip tai jūs darysite Forest sandoriui prekiavusi Ta Valiutų pora jūsų iškilimo bandysite valiutų poros. O jeigu jums pavyks pasirinkti Exxon konvenciją konvertuoti. Tai va šitoj vietoj jūs pasirinkę vardą paspaudę jūs pasikeisti savo pinigus taip ir šitoj vietoj jums kainuos visa šita transakcijų 66 tūkstančius dolerių 20. šešiasdešimt šešis tūkstančius 20 dolerių ir gausi tų pinigų 10 tūkstančių svarų spaudžiama iki įgyvendina tas viskas dolerių sumažėjo atsirado svarų. Galiu dabar ramiai lengvai ramia širdimi rinktis angliškas akcijas.

[01:33:42] Ir žinau kad aš už savo pinigus pirktus angliškus nereikės man skolintis iš brokerio papildų. Kaip uždaryti klausia pas mane čia dabar buvo klausimas pas mus kaip uždaryti.

[01:33:58] Kaip parduoti nupirktas akcijas. Iš esmės jeigu ir dabar tarkim kokios 200 eurų Kanadoje akcijų arba turi tris šimtus o kitos akcijų.

[01:34:11] O dabar aš noriu parduoti turimas akcijas tai žiūrėkite aš kadangi turiu aktus akcijas.

[01:34:17] Man čia atsidaro automatiškai tačiau kol pasiūla išties Hollywood mygtukais tokia grandinė išeinu degant žaliai ir visi grafikai surišti. Tai jus kaip puikiai ant šios akcijos jums visi grafikai pagal tai ir susiję su stotis. Pagal akcijų tai yra gerai patogi nes jūs niekada nenusipirksi. žiūrėsi į grafiką vienos akcijos sumą pirksite visai kitą. Jeigu nusileis tavo šeimos gali būti kad jus suklysti. Geriau kad jie visi surišti būtų ar ne viršuje žalias žalias miestas kas būtų jei dabar aš turiu 300 akcijų pelniusio oktavos ir dabar kokius nors šimtą akcijų parduoti arba visas noriu parduoti o kita pusė manyčiau čia bus surengtas pavydžiu sau.

[01:35:03] Pasirenku tada kiek aš turiu. Man net paspaudus čia ant tos vietos jums atrodo kad jūsų pozicija yra trys šimtai jūs turite 300 akcijų bet atsakykite ir parduos tik šimtą ir spaudžia. Kvantinį šimtą MarkIT orderio noriu iš kart parduoti būtinai man reikia pasiimti pelno dabar gali pasilikti reidas. Kadangi aš čia parduodu turimas akcijas man to klauso tik proto jokių nereikia ir spaudžia Summit.

[01:35:39] Įvyksta. Matyt pasiliko.

[01:35:43] Du šimtai akcijų ir šiandien reikalais jūsų protas iš esmės iš šitos akcijos iš šimto akcijų jūsų reikalais protingas. Tai kiek jūs uždirbti iš tos akcijos štai prašau čia ir yra.

[01:35:56] Jis uždirba 2 5 2 253 beveik dolerį. Tai jūs parduoti galite būtent būtent taip. šitoj vietoj jūs matote pelną nuostolį. Sakau kadangi dabartinio einamųjų metų pelno nuostolio nematote nes čia labiau rodo bėglį.

[01:36:17] Tai kad pamatyti tuo metu tai jus kai turite milijonines sąskaitas čia jūs matysite net likviduoti šių dalykų kiek jūsų sąskaita Dabar atsikračiusi visų aktyvių tada jūs galėsite matyti savo protu neleisti matyto dabar kai Kinija ir nerodo ten moliūgų daugiau tai 1,1 milijono tai automatiškai negali matyti nieko papildomai.

[01:36:49] Taip jūs matysite kur dalį savo savo depozito laukiu dabar klausimų. Ar bus aišku ar aišku tų reikalingų žinių.

[01:37:12] Žiūrim.

[01:37:20] Ne. Jeigu jūs jau Nusipirkote jums svarbiausią valiutą dabar įgarsinti visiems likusiems kurie dalyvauja vis dar nematote tokių klausimų. Kai nusiperki pavyzdžiui GBP svarų reikia rinktis valiutą perkant naktį. Tada angliškas nereikia jums automatiškai mato kad jus turi Svaras ir jums pirks už jūsų pinigus ar ne jums to nereikia jums svarbu nusipirkti valiutą. Jeigu jūs angliškas architektas Rašidas Svaras nusipirktų visą kitą darbą jie padarys už jus o kiek kažkiek pločio apie esamą rodiklį.

[01:38:03] Dabar jie jau esama. Jūs turite omenyje indikatorių simptomų Minkevičius ar čia rodiklį.

[01:38:29] Esama.

[01:38:37] Nemačiau net man šito. Jūs nematote mane lentelė kuri su Jūsų citata Aš nemačiau rodyklę.

[01:38:48] Bandysiu atsispausdinti. Nes čia mintinai maitinantis ant jų bato.

[01:38:57] Dar nematau. Man ant jų užvedus dažniausiai joms šono aiškinamos lentelę tai jūs neišsigąskite kažkur kažką planuodami jums tiesiog užteks užvesti pelytė ant to rodiklio dažniausiai ir iššoka. Taip.

[01:39:16] Special Memorandumą Kaune šį šitoj vietoj. Bijau kažką pasakyti jame esama rodyklių dabar neprisimenu ką iš tikrųjų reiškia galėsiu kitą kartą jums atsakyti. Iš esmės bet dabar bijau meluoti.

[01:39:38] Bijos.

[01:39:40] Matote kai dar yra toks dalykas kai jūs turite skirtingų skirtingų valiutų.

[01:39:50] Bet ne turbūt nelabai ji veiktų toje vietoje nes su skirtingomis valiutomis kursui ten keičiasi ir jis gaunasi vis tiek vienas kitą kompensuoja. Toj vietoj gal net nežinau kodėl čia mažesnė suma.

[01:40:07] Taip tyčia dabar.

[01:40:11] Čia yra iš tikrųjų pasižymi adapterius. Nors jų ir yra dangtį formuojančių ir jų galima rinktis ne tik adapterį bet toje pačioje vietoje. Kad būtų tas adapteris labiau naudojamas aukų atminimui. įėjimas į rinką kai jūs sakykime nuo įsivaizduokit jūs esate didelis didelis dalyvis.

[01:40:36] Jūs esat fondas kažkoks ir jūs norite kad jums tam tikrą sumą su pirktų po truputį ir norite nupirkti šimtą tūkstančių akcijų. Bet jūs nenorite vienoj vietoj supirkti jų ir kad jums iš esmės pakeltų kainą. Tai tokiu atveju yra nustatomas. šiuo atveju broko jis apibūdinamas kitur Avery Avery jau vadinasi rodytas įėjimas. Tai yra toks dalykas kaip pavojus pasirenkant žingsnį kuriuo jis jums pirktų. Tas brokeris tarkim apsipirkinėti. Kas kažkiek laiko tam tikru atstumu nuo einamosios kainos sakykim nustatytų kažkokių limito orderį arba Market bet dažniausiai limitas taikomas. Tai yra jisai šimtą tūkstančių tik pirktų jums po tūkstantį akcijų. Bet iš viso supirkti turėtų šimtą tūkstančių. Ir visai nepirktų vienu metu o po truputį supirkinėti tarkim limito orderis. Tam kad nesukelti kainos labai greitai labai daug kaip čia iš tos pusės. Dar čia yra daugiau tų funkcijų čia pavyzdžiui Market Market yra yra vadinamos level Dūda. Pirkėjai pardavėjai čia matosi iš esmės esame tai toliau kraustosi. Tai yra bėda jei pardavėjai matote kaip jie keičiasi o taip toliau ar ne toje vietoje galite net ir čia uždarinėti atidarinėti pozicijos ir taip toliau. Toliau ir čia čia nesiekia. Open būk ar būk Nasdaq totalus. Jų galite matyti toks pirkėjas pardavėjas iš jūsų toliau yra dar galimybę pasirinkti. Sakykim dėl fundamentinių ką nuomone fundamentalūs taksi susiję dokumentai čia jau praėjo. įvyko ar vėl susimąstome. Už kiek ir už kiek pardavė čia visą informaciją bendrai per kokią biržą. Kokią kainą kiek akcijų buvo nupirkta arba parduoti kai galite atsidaryti tokį daug kas buvo iš esmės tų įrankių čia yra pilna fundamentalūs fundamentinių analizes galite paskaityti ir taip toliau. Daug matote visko yra šitoj vietoj labai daug.

[01:43:07] Ar buvo aišku ar buvo aišku pradžia užtektinai informacijos.

[01:43:16] Aš jums iš tikrųjų patikslino ar sumanėme pasitikslinti pabandysiu ką ką aš pasakau pradžioje apie tą draudimo sumą tai yra to draudimo suma. Jums patiks mirsiu iš tikrųjų į laišką siųsdamas šio BB nario Vydo.

[01:43:35] Gerai rytoj parašysiu kiek JAV draudimas kiek draudžia akcijos už kiek ir kiek draudimas galiojo Europoje. Kad jūs žinotumėte dujų.

[01:44:10] Žinokit negaliu atsakyti ar ta apie S. šioje vietoje vėl paklausiu manęs. Giedrius.

[01:44:18] Nu taip taip.

[01:44:20] Logiškai galvojant kad jo turėtų būti ten pliuso ten turi nes ten realiai susijęs dalykas susijęs su jūsų sąskaita. Esame šeštoje vietoje. Jūsų sąskaitos dydžiu negaliu tiksliai pasakyti nes iš esmės mes nei neatliko nei iš Malio žiūrime iš esmės. Matot kai aš už vidun neatliktų dešimt balų tai man rašo ir netgi gali telšiškis realiu laiku visų sandorio atsisakius uždarius mano.

[01:44:52] Yra vienas milijonas penkiasdešimt tūkstančių ten penki šimtai keturis penki šimtai keturi dolerių ir 17 centų. Dabar dar vienas toks į gerą. Jau minėti pradėjo žmonės dar gerą variantas toksai. Kadangi jūs nematote toje vietoje tų tikrų grafikų realiu laiku ar ne jie atlieka ten kur jums žiūrėti ir realius grafikus. Jau kelis kartus dalyvavo.

[01:45:22] Tai jūs žinote tai yra Trading platforma kuri rašote savo norimą akciją ir jūs perkate parduodant tiksliau per platformą perkant parduodant o realią situaciją realią kainą matote čia. čia yra reali.

[01:45:38] Tuo metu esama kaina rinkoje bet ne tai jūs viską matysite būtent per Trading nuo šito dėl visa ko dar ir jums nuorodą rytoj siųsdamas video įrašą.

[01:45:48] Ir iš tikrųjų tada kam tai yra naudinga nes jeigu jūs dirbate per interaktyvų brokeris pas jus čia yra sakykime šitą kainą 81 53 bet jeigu jūs padarysite pirkimą ir pardavimą akcijos jums būčiau nusipirkęs pagal batalijų akciją. Už tą kainą kuri yra reali rinkoje jums tik grafikai lieka ir visa kita informacija atsilieka. Bet jūs kai darote pirkimą pardavimą jums darosi pirkimai pardavimai realia kaina tuo metu esama rinkoje realią kainą kol jūs nerealios sąskaitoje prekiauti galite pamatyti per šitą puslapį. Nes jūs realiai į jį žiūrėdami į labai stipriai byloja farmacija tai jau nelabai gerai.

[01:46:39] Jūs tada tiesiog vis tiek bet kokiu atveju realią kainą pirks kuri skirsis nes dažnai bus taip nupirkti tą pačią kainą vieno feisbuko o jų supirkimo kaina praėjusios gausis visai kita. Dėl to kad ir demo sąskaitoje užtikrinama kaina kuri skirsis nuo šiol bus meluojama. Gerai dabar grįžtu prie klausimų.

[01:47:13] Kaip.

[01:47:18] Kaip persimesti pinigus iš sąskaitos į platformos sąskaitą. Iš tikrųjų parašykite man į vatą ten tiesiog reikia užsiregistruoti realiai sąskaitoje. Galiu jums atsiųsti galiu jums atsiųsti nuorodą jeigu norite registracijos sistemos registruose.

[01:47:36] Jeigu norite parašykite man mielą ir automatiškai aš jums rytoj tik aišku jau rytoj atsiųstų nuorodą į registraciją ir viskas bus padaroma paprasčiau užsiregistruoti ten jūsų su visko bus. Turi savo kabinetą persiųsti pinigus į kokį banką ir taip toliau bet ten dar kito pasirinkimo pinigų reikia dokumentus viską susitvarkyti. Nėra taip kad iš karto užsiregistravus galima siųsti bet ne visus dokumentus. Panašiai tik kas nori tokios informacijos rašykite man mokymai. Kapitalo nuorodos viską už.

[01:48:27] Pas mane vėluoja trijų dienų 15 minučių. Aš turiu sakykim akcijų kainas lyginu su savo platformomis su kuriomis dirbu iš esmės ir mane kelioms kitoms kaip dviejų galų atsilieka mikro sekundėmis. Mikro sekundei atsilieka. Spėju per du ekranus galima pastebėti kad jų vėluoja.

[01:48:59] Taip. Ar galima matyti netgi Eur vaizdą. Iš esmės tai jūs matysite kokia persimesti ir kokius pinigus persimesti. Matysite asmenis net iki 10 val. jeigu man atrodo ši dažniausiai juos rodys kadangi brokeris. Bet jūs matot visada kiek jūs 6 eurais tiek kiek doleris tai ten gal ir galima pasikeisti iš tikrųjų šito reikėtų paklausti Mariaus markių modeliai. Reikėtų pasiklausti šen užsiregistravau tai tai super.

[01:49:38] Iš esmės tai šitoj vietoj turėsite gauti informaciją ir ten persimesti. Sakau parašykite asmeninį el. laišką daugiau galėsiu aiškinti. Arba arba susisieksime. Marius.

[01:50:00] Atsiųsti info Veronika prašo jums Veronika. Sąskaitos atidarymą cisterna ar šitą ką mes kalbėjome dabar jau maišelius.

[01:50:20] Dar klausimų.

[01:50:24] Gal yra.

[01:50:39] O kaip jums kas nors dar jums tai Jurgiui rašykite.

[01:50:52] Tai gerai matau kad nėra nebėra klausimų.

[01:51:00] Po truputį visiems įrenginėja lėtai.

[01:51:03] Yra žmonių bet jeigu neturite klausimų tai tokiu būdu kokiu atveju mes galime ir kaip ir į pabaigą dar laukiančių to ambicijų filmavimo bet dar šiek tiek. Ir jeigu nebus klausimų. Ačiū už dalyvavimą ačiū už kantrybę. vielų iki vėlumos prasidėjo čia pakankamai ne tai kas buvo naudinga ir įdomu į kitus. Tikimės kad.

[01:51:42] Kas čia su manimi.

[01:51:52] Kokiu.

[01:52:00] Iki.

*

UAB FMĮ „Myriad capital“ siekdama prisidėti prie investuotojų švietimo organizuoja bei dalyvauja organizuojant mokymo renginius. Mokymo renginiuose dalyvaujantys lektoriai savarankiškai pasirenka temas, klausimus ir jų pristatymo būdus. Lektorių pateikiama informacija nėra parengta UAB FMĮ „Myriad capital“ darbuotojų ir nebūtinai sutampa su pačios Bendrovės ar jos darbuotojų nuomone, todėl nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija ar siūlymu sudaryti sandorius dėl finansinių priemonių bei investicinių paslaugų. Mokymo renginiuose dalyvaujantys, taip pat ir šiuos video įrašus peržiūrintys asmenys neturėtų priimti investavimo sprendimų vien tik mokymo metu pateiktos informacijos pagrindu, turėtų pasitarti su savo finansų patarėjais ir įvertinti kitas, tik jiems reikšmingas aplinkybes.

Jums taip pat gali būti įdomu