D.U.K.

1. Kuo skiriasi Jūsų siūlomos investavimo platformos?

Kiekviena siūloma platforma tenkina skirtingus investuotojų poreikius.

  • „Trader Workstation” platforma pasižymi plačiu vertybinių popierių prekybos sąrašu, prekiaujant JAV akcijomis siūlomi konkurencingi komisiniai bei maržos reikalavimai Lietuvos rinkoje. Tai itin technologiškai pažangi platforma, todėl gali pateisinti ir pačio įnoringiausio investuotojo lūkesčius. Platformoje galima ne tik prekiauti valiutų poromis Forex rinkoje, bet ir tiesiogiai konvertuoti valiutą tarpbankiniu kursu ir išsivesti norimą užsienio valiutą.
  • Danijos investicinio banko „Saxo Bank” platformos pasižymi ypač intuityviu valdymu. „SaxoTradeGo“ platforma ne tik suteikia prieigą prie biržų realiuoju laiku, tačiau yra pasiekiama bet kuriame jūsų įrenginyje be papildomo įdiegimo. Siūlomas platus instrumentų pasirinkimas, o prekybai Europos rinkose sudarytos patrauklios sąlygos.

2. Ar Jūsų veikla yra licencijuota?

UAB FMĮ “Myriad capital” yra licencijuota C kategorijos finansų maklerio įmonė, veiklos priežiūrą vykdo Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

3. Jeigu susidomėjau, kokie žingsniai toliau ?

Investavimas – rizikinga finansinė veikla, todėl prieš pradedant veiklą, siūlome pasikonsultuoti su mumis, t.y. padaryti savo finansinės padėties, investicinių lūkesčių ir rizikos vertinimą. Padarius šią apžvalgą, patarsime, kurie investavomo instrumentai tinkamiausi, nustatysime gaires, vedančias į tolesnį finansų rinkų veikimo principų supratimą.

4. Ar Jūsų investavimo platformos yra saugios ir patikimos?

Klientų lėšų saugumas – pagrindinis Myriad capital prioritetas, todėl bendradarbiaujame tik su licencijuotais partneriais. Lėšos „Saxo Bank” prekybos platformoje draudžiamos iki 100 000 EUR, o investicijos, išskyrus tam tikras investavimo priemones – iki 20 000 EUR sumos. Detalesnė informacija yra pateikiama anglų kalba šiose paryškintose nuorodose – SAXO ir Fund.
Tuo tarpu lėšos „Interactive Brokers” platformoje, išskyrus tam tikras pingų rinkos išvestines priemones, draudžiamos iki 250 000 USD, o investicijos – taip pat iki 250 000 USD (neįskaitant opcionų ir ateities kontraktų). Detalesnė informacija yra pateikiama anglų kalba šiose paryškintose nuorodose – IB ir SIPC.
SVARBU ! Dėl aukščiau nuorodose pateiktos informacijos vertimo į lietuvių kalbą ir išaiškinimo prašome kreiptis į įmonę, mūsų puslapyje nurodytais kontaktais. Šioje pastraipoje aprašomas draudimas apsaugo nuo minimų finansų rinkos dalyvių nesėkmingos veiklos, bet ne nuo pačių nuostolių, patirtų iš finansinių priemonių prekybos. Taip pat yra būtina susipažinti su finansinių priemonių ir joms būdingų rizikų aprašymu, kuris yra pateiktas čia.

5. Kokių dokumentų reikia norint pradėti prekybą?

Norintiems atsidaryti prekybinę sąskaitą bet kurioje platformoje reikės pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir gyvenamąją vietą patvirtinantį banko išrašą (ne senesnį nei 6 mėn., kuriame nurodytas gyvenamosios vietos adresas).