D.U.K.

1. Kuo skiriasi Myriad capital pristatomos investavimo platformos ?

Kiekviena investavimo platforma tenkina skirtingus investuotojų poreikius.

  • JAV investicinio banko „Interactive Brokers LLC” sukurta „Trader Workstation” prieiga pasižymi plačiu vertybinių popierių instrumentų sąrašu, investuojant į JAV akcijas siūlomi konkurencingi komisiniai bei maržos reikalavimai lyginant su kitais Lietuvos rinkoje esančiais finansų tarpininkais. Tai technologiškai pažangi sistema, todėl gali pateisinti ir pačio įnoringiausio investuotojo lūkesčius. Šio tarpininko vertybinių popierių sąskaitose galima ne tik investuoti į valiutų poras Forex rinkoje, bet ir tiesiogiai konvertuoti norimą valiutą geriausiu tarpbankiniu kursu.
  • Danijos investicinio banko „Saxo Bank A/S” investavimo platforma pasižymi ypač intuityviu valdymu. „SaxoTradeGo“ sistema ne tik suteikia prieigą prie biržų realiuoju laiku, tačiau yra pasiekiama bet kuriame jūsų įrenginyje be papildomo įdiegimo. Siūlomas platus investavimo instrumentų pasirinkimas, o investuoti į Europos rinkose esamas finansinias priemones sudarytos patrauklios sąlygos.

2. Ar Jūsų veikla yra licencijuota?

UAB FMĮ „Myriad capital” yra licencijuota C kategorijos finansų maklerio įmonė, veiklos priežiūrą vykdo Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

3. Jeigu susidomėjau investuoti, kokie žingsniai toliau ?

Investavimas – rizikinga finansinė veikla, todėl prieš pradedant planuoti investicijas, siūlome pasikonsultuoti su mumis, t.y. padaryti savo finansinės padėties, investicinių lūkesčių ir rizikos vertinimą. Padarius šią apžvalgą, patarsime, kurie investavomo instrumentai tinkamiausi, nustatysime gaires, vedančias į tolesnį finansų rinkų veikimo principų supratimą.

4. Ar Jūsų investavimo platformos yra saugios ir patikimos?

Klientų lėšų saugumas – pagrindinis Myriad capital prioritetas, todėl bendradarbiaujame tik su licencijuotais partneriais. Lėšos „Saxo Bank A/S” investavimo platformoje draudžiamos iki 100 000 EUR, o investicijos, išskyrus tam tikras investavimo priemones – iki 20 000 EUR sumos. Detalesnė informacija yra pateikiama anglų kalba šiose paryškintose nuorodose – SAXO ir Fund.
Tuo tarpu lėšos „Interactive Brokers” investavimo platformoje, išskyrus tam tikras pingų rinkos išvestines priemones, draudžiamos iki 250 000 USD, o investicijos – taip pat iki 250 000 USD (neįskaitant opcionų ir ateities kontraktų). Detalesnė informacija yra pateikiama anglų kalba šiose paryškintose nuorodose – IB ir SIPC.
SVARBU ! Dėl aukščiau nuorodose pateiktos informacijos vertimo į lietuvių kalbą ir išaiškinimo prašome kreiptis į įmonę, mūsų puslapyje nurodytais kontaktais. Šioje pastraipoje aprašomas draudimas apsaugo nuo aukščiau minimų finansų rinkos tarpininkų nesėkmingos veiklos, bet ne nuo pačių klientų investicinių nuostolių, patirtų iš finansinių priemonių prekybos. Taip pat yra būtina susipažinti su finansinių priemonių ir joms būdingų rizikų aprašymu, kuris yra pateiktas čia.

5. Kokių dokumentų reikia norint pradėti investuoti?

Norintiems atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą reikės pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir gyvenamąją vietą patvirtinantį banko išrašą (ne senesnį nei 6 mėn., kuriame nurodytas gyvenamosios vietos adresas).